Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 29d. 16:01

Beyonce nepripažįsta savo 4 metų sesers Koi – tėvo nesantuokinio vaiko

Beyonce ir jos sesuo Koi Branscomb
AOP ir „Scanpix“ nuotr. / Beyonce ir jos sesuo Koi Branscomb

Scenos karalienė Beyonce (33 m.) visiškai nebendrauja su savo mažąja sesute Koi, kuri gimė po dainininkės tėvo Matthew Knowleso (63 m.) romano su nekilnojamojo turto agente TaQoya Branscomb (30 m.).

Beyonce su savo ketverių metų seserimi Koi dar nėra nė karto susitikusi. Dainininkė su seserimi susipažinti nenori dėl to, kad jos tėvas romaną su TaQoya Branscomb užmezgė dar būdamas vedęs Beyonce motiną Tiną Knowles (60 m.).

Maža to, TaQoya Branscomb buvo ne vienintelė, su kuria Beyonce tėvas apgaudinėjo jos motiną – pirmiau jis buvo užmezgęs romaną su kanadiečių aktore Alexsandra Wright, kuri nuo jo susilaukė sūnaus Nixono (4 m.).

AOP nuotr./Koi Branscomb su savo mama TaQoya Branscomb
AOP nuotr./Koi Branscomb su savo mama TaQoya Branscomb

Sužinojusi apie tėvo išdavystę, Beyonce nutraukė visus santykius su juo, tad nieko nuostabaus, jog ir apie TaQoyą Branscomb bei jos dukterį, kaip ir apie Alexsandrą Wright bei jos sūnų, ji nenori nieko žinoti.

Vis tik mergaitės mama nepraranda vilties, kad kada nors, kai pyktis atlėgs, Beyonce susipažins su Koi ir jos galės bendrauti draugiškai.

„Norėčiau susisiekti su Beyonce ir Solange, jos yra Koi seserys ir norėčiau, kad jos bendrautų. Bet jų teisė rinktis, tad aš gerbsiu jų sprendimą. Niekada nejausiu joms blogų jausmų“, – sakė TaQoya Branscomb.

Mažoji Beyonce sesutė Koi auga Hjustone – tame pačiame mieste, kuriame užaugo ir garsioji dainininkė. Ji labai mėgsta dainuoti ir šokti, jau mokosi groti pianinu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Beyonce su vyru Jay Z ir dukra Blue Ivy
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Beyonce su vyru Jay Z ir dukra Blue Ivy

Nors DNR testas patvirtino, kad Koi tikrai yra Matthew Knowleso dukra, jis su ja nebendrauja, neprisdeda prie jos auginimo ir nemoka alimentų. Jis taip pat neišlaiko ir savo nesantuokinio sūnaus Nixono.

Pati Beyonce augina beveik trejų metų dukrą Blue Ivy.

Temos: 1 Beyonce

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką