Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 6d. 19:37

Britney Spears sesuo prabilo apie mažametės dukters akistatą su mirtimi: „Išgyvenome košmarą“

Jamie Lynn Spears su dukra Maddie
„Instagram“ nuotr. / Jamie Lynn Spears su dukra Maddie

Vasario pradžioje poprincesės Britney Spears dukterėčia Maddie pateko į avariją – nesuvaldžiusi keturračio aštuonmetė įvažiavo į tvenkinį ir po vandeniu praleido kelias minutes. Medikai kelias dienas kovojo dėl kritinės būklės mergaitės gyvybės. Laimei, viskas baigėsi laimingai – Maddie pasveiko ir jau džiaugiasi grįžusi namo.

Britney Spears sesuo Jamie Lynn socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje besišypsanti dukra Maddie džiaugiasi grįžusi į pilnavertį gyvenimą. Mergaitė dalyvavo savo pusbrolio krikštynose.

„Instagram“ nuotr./Jamie Lynn Spears su vyru Jamie Watsonu ir dukra Maddie
„Instagram“ nuotr./Jamie Lynn Spears su vyru Jamie Watsonu ir dukra Maddie

„Tokiu metu prieš mėnesį bejėgiškai išgyvenau tikrą košmarą, kuris vyko tiesiai prieš mano akis.

Šiandien galėjome švęsti mūsų mielojo Kylie Blair krikštą. Aš nesu iš tų, kurie pamokslauja, bet mes patyrėme tikrą Dievo malonę, ir mes vis dar jaučiamės to nenusipelnę. Niekada nenustosiu dėkoti kiekvienam iš jūsų už maldas, nes matome, kokį stebuklą jos sukūrė. Mes esame palaiminti ir niekada nepamiršime jūsų visų ir neįtikėtino Dievo gailestingumo“, – pasidalinusi nuotrauka, kurioje Maddie laiko savo mažąjį pusbrolį, rašė Jamie Lynn Spears.

15min primena, kad Maddie į keturračio avariją pateko vasario pradžioje, važinėdama šeimai priklausančioje teritorijoje Luizianoje. Mergaitė nesuvaldė transporto priemonės ir įvažiavo į šalia buvusį tvenkinį – netoliese buvę ir įvykį matę jos tėvai akimirksniu atbėgo jos gelbėti, tačiau mergaitė buvo prispausta saugos diržų, dėl to kelias minutes praleido po vandeniu. Kritinės būklės mergaitė nedelsiant buvo nugabenta į ligoninę, kur medikai kovojo už jos gyvybę, o Spearsų šeima prašė visų melstis už Maddie. Laimei, už poros dienų mergaitė atgavo sąmonę.

Maddie yra Britney Spears jaunesniosios sesers Jamie Lynn Spears duktė, kurios ji susilaukė dar paauglystėje su tuometiniu draugu. 2014-aisiais Jamie Lynn ištekėjo už Jamie Watsono, pastaruoju metu ji kūrė kantri muziką ir pamažu bandė grįžti į sceną, iš kurios buvo priversta pasitraukti dėl neplanuoto ankstyvo nėštumo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką