Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 12:06

Brittany Murphy (1977–2009). Holivudo saulės spindulėlis

Brittany Murphy
AOP nuotrauka / Brittany Murphy.

Visą pasaulį sukrėtė žinia apie 32 metų aktorės mirtį. Holivudui labiausiai gaila jauno, gražaus ir mokančio šiltai bendrauti žmogaus. Ne paslaptis, kad paskutiniu metu Brittany žvaigždė buvo prigesusi. Dažniausiai ją kvietė įgarsinti animacinius filmus.

Įdomūs faktai: 

Brittany dievino saldumynus. Ypač jai patiko plikyti pyragaičiai, kuriuos užgerdavo neriebiu pienu.

Murphy tvirtino, kad didžiausia jos yda – kofeinas.

Aktorė artimai  draugavo su Winona Ryder, Drew Barrymore, Dakota Fanning.

„Kalbėti pradėjau pusės metų (mano pirmas žodis buvo „babble“), dainuoti – metų, skaityti – trejų, o vaidinti ir reklamos vaizdo klipuose pardavinėti indus – devynerių“, – pasakojo aktorė.

Po mirties paaiškėjo, kad Brittany sirgo diabetu.

Murphy – jos motinos Sharon pavardė. Aktorė niekuomet nemėgo kalbėti apie tėvą. Pasirodo, jis yra žinomas JAV reketininkas, narkotikų platintojas ir sukčius, didžiąją gyvenimo dalį praleidęs kalėjimuose.

„Esu pamišusi dėl švaros. Siaubingai bijau mikrobų ir kišenėje visada nešiojuosi dezinfekavimo priemonę“, – kartą prisipažino Brittany.

Mama – artimiausias žmogus

Brittany su motina siejo ypatingas ryšys. Kai mergaitė buvo maža, jos mama, supratusi, kad dukters tėvas – nusikaltėlis,  su mažyle išsikraustė gyventi į Naująjį Džersį. Kai Murphy uždirbo pakankamai pinigų, ji nupirko didžiulį namą Holivude, į kurį aktorė persikraustė gyventi su mama.

„Ligi šiol negaliu priprasti prie prabangos, nes užaugau įprastoje, paprastus darbus dirbančių žmonių aplinkoje. Jei paklaustumėte, ar pinigai žmogaus gyvenimą daro paprastesnį, atsakyčiau „taip“, o jei pasiteirautumėte, ar jų turėdamas jis būna laimingesnis, pasakyčiau „ne“. Anksčiau neturėjau nė šimtosios dalies to, ką turiu dabar, tačiau jaučiausi kur kas laimingesnė“, –  neseniai kalbėjo aktorė, visą laiką su mama gyvenusi po vienu stogu. Būtent ji rado Brittany be sąmonės duše tą rytą, kai pasaulis sužinojo netekęs žinomos aktorės.

Vartojo narkotikus?

„Nė karto neragavau kokaino. Maža to, niekuomet jo nemačiau. Aš net negaliu vartoti vaistų kvėpavimo ligoms gydyti – nuo jų man pradeda taip daužytis širdis, kad ji, rodos, tuoj iššoks iš krūtinės. Taigi negali būti nė kalbos apie kokainą. Daug kas iš kolegų turėjo problemų dėl narkotikų, tad galėjau iš arti „susipažinti“ su šia nelaime. Jei man kas nors panašaus nutiktų, mano šeima taip prie manęs prikibtų ir nepasitrauktų tol, kol visa tai baigtųsi. Nepaisant apie mane rašomų žiniasklaidos nesąmonių, esu visiškai normalus žmogus“, – sakė Brittany, taip tarsi iš anksto norėdama apsiginti nuo tų, kurie mano, kad aktorė mirė perdozavusi narkotikų.

Kalbos, jog Murphy vartoja kokainą, pasklido dėl jos liesumo. „Kažkas leptelėjo, jog esu pamišusi dėl svorio metimo. Viena žurnalistė man net pasakė, kad pozuodama nuotraukoms turėčiau prisidengti rankas, mat tada niekas į jas nebebadys pirštais. Suprantu, moteris man norėjo duoti gerą patarimą, tačiau pasijutau labai nejaukiai. Tai bene vienintelis atvejis, kai dėl savo liesumo pasijutau be galo nemaloniai. Vaikystėje labai drovėjausi, kad esu plona, tačiau vėliau išmokau save mylėti tokią, kokia esu. Tai mano kūnas, ir aš juo didžiuojuosi. Man tas pats, kas ir ką apie jį mano. Daugiau nebemėginu susikimšti 12 kiaušinių pusryčiaudama. Esu sveika – tai svarbiausia“, – sakė Brittany.

Tai mano kūnas, ir aš juo didžiuojuosi. Man tas pats, kas ir ką apie jį mano. Daugiau nebemėginu susikimšti 12 kiaušinių pusryčiaudama.Tačiau vis tiek kalbama, kad aktorė po plastinių operacijų įprato vartoti nuskausminamuosius vaistus. Neva norėdama pajusti didesnį efektą, Murphy nuolat didino vaistų dozes, kurios ir galėjo būti jos mirties priežastimi.

Sirgo žvaigždžių liga?

Su aktore bendravę žurnalistai teigia, kad su ja buvo labai lengva kalbėtis. Paplepėjus su Brittany vos pusvalandį, apima jausmas, tarsi ją pažinojai visą gyvenimą. Nepanaši į išpaikintą Holivudo žvaigždę Murphy su žiniasklaidos atstovais visuomet buvo maloni. Tačiau jos kolegos filmavimo aikštelėje dažnai sakydavo, kad moteris serga žvaigždžių liga: paskutiniu metu per filmavimus Brittany rodė kaprizus, reikalavo išskirtinių sąlygų, pykosi su filmavimo grupe ir trukdė dirbti. Juk šio amžiaus pradžioje tokių kalbų nė nebuvo...

Vaikinus rinkdavosi kino aikštelėje

Asmeninis Murphy gyvenimas visuomet buvo susijęs su kino pasauliu. Nors aktorė mėgo pabrėžti, jog ji nebuvo užmezgusi rimtų santykių iki 21 metų, puikiai žinoma, kad, dar mokydamasi mokykloje, Brittany susitikinėjo su televizijos serialo „SeaQuest DSV“ (1993) aktoriumi Jonathanu Brandisu (27), o juostos „Niujorko klystkeliai“ filmavimo aikštelėje – su serialo „Skaičiai“ žvaigžde Davidu Krumholtzu (31). Sklido kalbų, jog, filmuojant „8 mylią“, aktorę su Eminemu jausmai siejo ne tik ekrane. Tačiau prieš šios juostos filmavimo pabaigą ji užmezgė romaną su Holivudo gražuoliu Ashtonu Kutcheriu (31). Jiedu drauge vaidino romantinėje komedijoje „Jaunavedžiai“. Murphy ir Kutcheris atrodė laiminga pora, o draugai šnabždėjosi, kad jie netrukus susituoks. Tačiau vaikino kelyje netikėtai  pasirodė labiau patyrusi ir daug brandesnė gražuolė Demi Moore (47).

Ne paslaptis, jog išsiskyrimas su Ashtonu Brittany buvo ypač skausmingas. Viename televizijos šou aktorė nepabūgo išsakyti nuomonės apie naują buvusio vaikino meilužę: „Manau, jiedu susiėjo tik dėl to, kad jam nesvarbu amžius, o jai – jo... dydis.“ Kai prodiuseris paprašė paaiškinti, ką mergina turėjo galvoje, Brittany, nutaisiusi naivų žvilgsnį, sakė pajuokavusi: „Didžiausia mano problema, kad iš pradžių pasakau, o tik paskui pagalvoju. Nenorėjau nieko įžeisti.“

Pabėgusi nuotaka

2004 m. Brittany paskelbė apie sužadėtuves su  prodiuseriu Jeffu Kwatinetzu (44). Beje, ji dažnai buvo vadinama pabėgusia nuotaka. 2004 m. aktorė paliko Jeffą, o 2006 m. vestuvių išvakarėse pabėgo nuo kito prodiuserio Joe Macaluso (36). Tačiau 2007 m. Brittany vis dėlto ryžosi žengti prie altoriaus su trečiuoju prodiuseriu Simonu Monjacku (39).

Ji visuomet žinojo, koks turėtų būti idealus vyras. „Tai turėtų būti tikras vyras, o ne vyras-vaikas, be to, mokėti džiaugtis gyvenimu ir iš prigimties būti labai šeimyniškas, galantiškas bei žavus“, – kadaise sakė aktorė. Kalbama, kai Brittany paliko mergišius Kutcheris, ji pradėjo žvalgytis į ištikimus ir gebančius pasiaukoti vaikinus. Įdomu, kodėl Simonas, savo laiku aktorei pasiūlęs tvirtą vyrišką petį, po žmonos mirties taip priešinosi pakartotiniam jos skrodimui?

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką