Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 17:02

Britų komiko gyvybė užgeso scenoje: žiūrovai tai palaikė pasirodymo dalimi

Ianas Cognito
Stop kadras / Ianas Cognito

Didžiosios Britanijos komikas Ianas Cognito (60 m.) ištiktas širdies smūgio mirė scenoje. Paskutinį savo pasirodymą vyras surengė Bičesterio bare ketvirtadienio vakarą – būtent jis jam ir tapo lemtingas.

Kaip praneša BBC, I.Cognito sedėdamas ant kėdės atsilošė ir tokioje būsenoje praleido penkias minutes. Publika manė, kad tai tėra pasirodymo dalis, todėl prie komiko nesiartino.

Prie tokio žiūrovų abejingumo situacijai prisidėjo ir tai, kad komikas vos dešimt minučių prieš širdies smūgį apie tai juokavo. Kai atvažiavo medikai, vyro gyvybė jau buvo užgesusi, o žiūrovams liepta išeiti.

Iano mirtimi iš pradžių nepatikėjo ne tik žiūrovai, bet ir komiko kolega. Andrew Birdas teigė, kad Iano mirtis jam buvo išties netikėta. „Visi minioje, taip pat ir aš, galvojome, kad jis juokauja. Kai užlipau ant scenos ir paliečiau jo ranką, tikėjausi, kad jis atsikels“, – sakė vyras.

Komikas Mitchas Bennas tvirtino, kad Londone gimęs I.Cognito atrodė žvalesnis nei ankščiau. Jis gydėsi ir jau 18 mėnesių nevartojo alkoholio. „Ką tik išgirdau apie Iano Cognito netektį. Pažinojau jį 25-erius metus. Prieš mėnesi Ianą buvau susitikęs ir jis atrodė geriau nei prieš metus“, – kalbėjo komiko draugas M.Bennas.

I.Cognito save apibūdindavo kaip Britanijos komedijos herojų, kuris per visus trisdešimt savo karjeros metų nebuvo pasirodęs televizijoje, tačiau buvo garsus dėl gyvų šou.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką