Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 7d. 16:46

Buvusi Nikolajaus Baskovo sužadėtinė Viktorija Lopyreva susilaukė sūnaus nuo savo draugės vyro

Nikolajus Baskovas ir Viktorija Lopyreva
„Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr. / Nikolajus Baskovas ir Viktorija Lopyreva

Buvusi Rusijos estrados žvaigždės Nikolajaus Baskovo sužadėtinė, tituluota gražuolė Viktorija Lopyreva (35 m.) tapo mama – Majamyje ji pagimdė savo pirmagimį sūnų. Tačiau motinyste ramiai džiaugtis neleidžia apkalbų lavina sužinojus, kas jos vaikelio tėvas – gražuolė užmezgė romaną su savo draugės vyru!

Apie savo vaikelio gimimą buvusi „Mis Rusija“ pranešė ketvirtadienį „Instagram“ paskyroje. Moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki marškinėlius su užrašu „Tai berniukas“, ir ją papildė štai tokiu prierašu: „Geriausia akimirka mano gyvenime“.

View this post on Instagram

The happiest moment of my life ????V

A post shared by Victoria Lopyreva (@lopyrevavika) on

Kaip praneša portalas Starhit.ru, gražuolės kūdikio tėvas – Rusijos verslininkas Igoris Bulatovas. O šis, pasirodo, yra Lopyrevos draugės Tatevik Karapetian sutuoktinis. Sužinojusi apie vyro neištikimybę, ši pareikalavo skyrybų. Kaip po skandalo susiklostys paties Bulatovo karjera nėra aišku, mat iki šiol jis dirbo viceprezidentu „Tashir“ grupėje, kuri priklauso Tatevik tėvui milijardieriui – dabar kompanijoje jis nebedirba.

Igoris Bulatovas su Tatevik Karapetian turi du mažamečius vaikus – sūnų ir dukrą – o jaunėlei dar nėra nė metų. Vadinasi, Bulatovas romaną su Lopyreva užmezgė arba žmonai dar esant nėščiai, arba vos jai pagimdžius.

Nieko nuostabaus, kad esant tokiai situacijai Viktorija Lopyreva tapo kone labiausiai aptarinėjama pramogų pasaulio persona Rusijoje. Kas netingi kritikuoja jos ir Bulatovo romaną, o pasisakė net ir Nikolajus Baskovas, kurį nuoširdžiai nustebino susiklosčiusi situacija.

„Neaišku, kas turėtų paskatinti vyrą per vieną akimirką prarasti viską: žmoną, besilaukiančią antro vaiko, puikų darbą, reputaciją visuomenėje. Kas aš toks, kad galėčiau teisti, bet nustebti nėra uždrausta, – sužinojęs apie savo buvusios sužadėtinės romaną su vedusiu vyru sakė garsusis dainininkas. – Bet jei žmogus gali šitaip pasielgti, tai reiškia, kad jis jau toks yra. Kur garantijos, kad Igoris taip pat nepasielgs su ja pačia ateityje?“

„Instagram“ nuotr./Nikolajus Baskovas ir Viktorija Lopyreva
„Instagram“ nuotr./Nikolajus Baskovas ir Viktorija Lopyreva

Lopyreva: „Svarbiausias dalykas šioje istorijoje yra MEILĖ. Taškas“

Prasidėjus visuomenės puolimui dėl išardytos šeimos, Viktorija Lopyreva kelios savaitės iki gimdymo davė išskirtinį interviu leidiniui „Grazia“, kur bandė ginti savo ir Igorio jausmus.

Mes paprasti žmonės, ne dievai ir ne šventieji, ir mums nutiko kai kas, apie ką svajoja visi: mes įsimylėjom

„Svarbiausias dalykas šioje istorijoje yra MEILĖ. Taškas. Kas mylėjo – supras, o tam kas to nepatyrė ir nepaaiškinsi. Jokios diskusijos šia tema neduos aiškumo. Galiu pasakyti tik viena: gyvenimas gali būti visai kitoks, nei atrodo žiūrint iš šalies. Kiekviena šeima savo spintoje slepia savų skeletų, kartais net ta, kurios negalėtum niekuo įtarti. Ir kiekviena pusė turi savo tiesą“, – aiškino Viktorija Lopyreva.

Vida Press nuotr./Viktorija Lopyreva ir jos mylimasis Igoris Bulatovas
Vida Press nuotr./Viktorija Lopyreva ir jos mylimasis Igoris Bulatovas

„Igorį aš pažįstu dešimt metų, mes buvome draugai. O kartą aš pakliuvau į bėdą, jis man pasisiūlė padėti ir padėjo. Mudu daug kalbėjomės ir atrodo, tarsi naujai vienas kitą pažinome. Mes esam paprasti žmonės, ne dievai ir ne šventieji, ir mums nutiko kai kas, apie ką svajoja visi: mes įsimylėjome, – širdį atvėrė žinoma gražuolė. – Jei mūsų vardai nebūtų žinomi, tokia istorija niekam net nebūtų įdomi. Bet dabar aptarinėjama absoliučiai viskas – toks jausmas, kad taip nutiko pirmą kartą pasaulyje“.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką