Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 07:41

Chaotiška „Auksinių gaublių“ pradžia: techniniai trikdžiai užklupo jau pirmosiomis ceremonijos minutėmis

78-ieji „Auksiniai gaubliai“ prasidėjo ne taip, kaip derėtų prestižinių apdovanojimų ceremonijai. Jau pirmosiomis ceremonijos minutėmis renginio organizatoriai neišvengė techninių trikdžių.

Dėl pandemijos apdovanojimų ceremonija vyko nuotoliniu būdu – nominantai ir laureatai su vedėjais studijose bendravo nuotoliniu būdu, žiūrėdami į kameras, o ne į susirinkusiųjų salėje akis, jie sakė ir kalbas.

Tina Fey ir Amy Poehler vakarą pradėjo sklandžiai. Deja, su pirmaisiais nesklandumais susidurta netrukus po to.

Britų aktorių Danielį Kaluuyą paskelbus geriausiu antraplaniu aktoriumi, jis iškart puolė sakyti kalbą, kurią girdėjo tik jis pats. Pasirodo, sutriko garso perdavimas ir niekas negirdėjo, kam ir už ką dėkojo D.Kaluuya.

Renginio organizatoriai aktoriaus kalbą nutraukė atsukdami kamerą į nominantus ir laureatą paskelbusią Laurą Dern. Ši pranešė, kad sklandžią transliaciją sutrukdė prastas ryšys. Tiesa, jis pagerėjo L.Dern belipant nuo scenos.

„Tyčia taip pasielgėte, – staiga atsiradus garsui juokdamasis sakė D.Kaluuya. – Ar girdite mane? Ar įjungta? Gerai. Ar dabar mane girdite?“

D.Kaluuya kalbos ištrauka:

Laimei, aktoriui kalbą pasakyti, šįkart be jokių trikdžių, buvo leista vėliau. Nepaisant to, internautai socialiniuose tinkluose incidentą aptarinėjo ir prestižinę apdovanojimų ceremoniją dėl to palygino su darbo susirinkimais, kuriuose taip pat netrūksta nesklandumų – nuo neįjungtų mikrofonų iki linksmų, bet profesionalumo nesuteikiančių filtrų panaudojimo.

Laimei, daugiau panašių nutikimų „Auksiniuose gaubliuose“ nebuvo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką