Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 19d. 15:26

Chrisui Brownui įsakyta atiduoti egzotišką beždžionėlę: dukrai dovanotą gyvūną augino neteisėtai

JAV dainininkas Chrisas Brownas
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / JAV dainininkas Chrisas Brownas

Skandalingai pagarsėjusiam atlikėjui Chrisui Brownui įsakyta atiduoti kadaise dukrai nupirktą beždžionėlę Fiji gyvūnų globos organizacijai ir, jei to dar nebūtų gana, pasirūpinti jos išlaikymu – sumokėti keliasdešimt tūkstančių dolerių.

30-metis dainininkas Ch.Brownas kapucinų veislės beždžionėlę namuose augino neturėdamas tam leidimo, dėl to jis sulaukė kaltinimų netinkamų sąlygų gyvūnui suteikimu ir jo nepriežiūra, praneša „Daily Mail“.

Pasak užsienio naujienų portalo, teismo dokumentuose taip pat rašoma, kad Ch.Brownui iki 2020-ųjų birželio 6 d. draudžiama įsigyti bet kokią beždžionėlę. Jam taip pat įsakyta beždžiones globojančiai organizacijai, kuri šiuo metu rūpinasi ir Fiji gerove, sumokėti 35 tūkst. dolerių. Be to, ar Ch.Brownas galės lankyti savo augintinį, kurį jis per 2017-ųjų Kalėdas padovanojo savo dukrai Royalty, spręs taip pat tik kapuciną priglaudusi organizacija.

Atsakingų asmenų dėmesį egzotiškas augintinis patraukė po to, kai socialiniame tinkle atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžinta su beždžionėle žaidžianti dukra. Įvairios gyvūnų globos organizacijos ir policija sulaukė tuzinų gyvūno gerove susirūpinusių Ch.Browno sekėjų skambučių.

Atlikėjas tąkart teigė pats nustebęs sužinojęs, kad norint namuose auginti tokį egzotinį gyvūną, jis privalo tam turėti leidimą. Netrukus po to Kalifornijos žuvų ir laukinės gamtos departamentas konfiskavo gyvūną.

Tai ne pirmas kartas, kai dainininkas įsivėlė į problemas su teisėsauga. 2009-aisiais Ch.Brownas sulaukė kaltinimų smurtu prieš tuometinę mylimąją taip pat dainininkę Rihanną. 2013-aisiais jis vėl pakėlė ranką – šįkart prieš nepažįstamą žmogų šalia vieno Vašingtono viešbučio.

Atlikėjui bylą nagrinėjęs teisėjas įsakė užsirašyti į reabilitacijos kliniką, kurioje išbuvo neilgai – dėl įstaigos taisyklių pažeidimo jis buvo išprašytas anksčiau laiko, bei lankyti pykčio valdymo kursus.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Chrisas Brownas su dukra
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Chrisas Brownas su dukra

Tačiau Ch.Brownui pamokos nepadėjo. Netrukus po to jis sulaukė kaltinimų savo motinos automobilio apgadinimu – į jį žinomas dainininkas metė plytą.

2017-aisiais pareigūnų dėmesį jis vėl patraukė sumušęs fotografą, pasamdytą dirbti renginyje. Pasak nukentėjusiojo, tame pačiame renginyje dalyvavęs atlikėjas fotografą sužalojo jam jį fotografuojant. Atvykus pareigūnams, dainininko įvykio vietoje jau nebebuvo. Fotografas atsisakė vykti į ligoninę, bet pareigūnams pranešė rašysiantis pareiškimą prieš Ch.Browną dėl smulkaus veido sužalojimo – jam buvo praskelta lūpa.

Temos: 1 Chrisas Brownas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką