Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filipas Kirkorovas Vilniuje surengė įspūdingą beveik trijų valandų šou (nuotraukos)

Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą Vilniuje, Pramogų arenoje, surengtas rusų estrados karaliaus Filipo Kirkorovo koncertas publiką paliko be žado: įspūdingas šou, kraują kaitinantys šokėjai, kiekviena daina tarsi spektaklis, o kur dar pripažinto tenoro F.Kirkorovo tėvo Bedroso Kirkorovo pasirodymas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Akivaizdu, kad Rusijos popkaraliumi 42-ejų F.Kirkorovas tituluojamas ne veltui – tai patvirtino pilnutėlė gerbėjų salė ir degančios akys. Po trumpo dainininkės iš Baltarusijos Veronikos Gordijevskajos apšildymo į sceną subėgo šokėjų būrys. Uniformos, būgnai ir idealiai surepetuoti judesiai, o dar po kelių akimirkų – ir paties F.Kirkorovo pasirodymas. Žiūrovai negailėjo ovacijų. Tiesa, atlikėjas vienu kartu atliko net keletą kūrinių, o susirinkusieji vis laukė, kol jis prabils į publiką.

F.Kirkorovui skatinti klausytojus ploti nereikėjo, aplodismentai netilo skambant beveik visiems kūriniams, o kai atlikėjas nutildavo, salė dainuodavo jo dainų tekstus. Atlikėjas siuntė oro bučinius, o žiūrovai į juos reagavo dar garsesniais plojimais. Žvilgsnius prie scenos prikaustė ir puikūs šokėjų pasirodymai, kai kurias dainas F.Kirkorovas paįvairino pirotechnika – šaltos ugnies fontanais, mažaisiais fejerverkais.

„Linkiu jums 1000 metų laimės, daugybės tokių puikių vakarų“, – vieno kūrinio metu pagaliau į žiūrovus kreipėsi atlikėjas. Tačiau vėliau pasirodė, kad jis buvo pasiruošęs visai nemenką kalbą.

Čia tokia puiki atmosfera, šios šilumos niekada nepamiršiu. Vilniuje visada ypatinga, – sakė Rusijos estrados žvaigždė.

Stebino lietuvių kalbos žiniomis

Nors lietuviškai pasakyti „Labas vakaras“ užsienio atlikėjams jau tapo gražia tradicija, retas kuris sugeba pasakyti daugiau. „Man didelė garbė vėl išeiti į šią sceną, jus matyti ir girdėti. Tai laimė, – F.Kirkorovas tai psakė rusiškai ir pakartojo lietuviškai: – Tai laimė.“ Dainininkas prisipažino naujoje programoje „Prosto Podari“ stengęsis surinkti tokias dainas, kurios daug reiškia jam pačiam ir visam jo gyvenimui. „Prieš 25 metus pirmąsyk lipau ant scenos Vilniuje. Pasikeičiau per tą laiką. Tada buvau jaunas ir nevedęs, paskui atvykau šiek tiek vedęs, o dabar stoviu prieš jus visai nevedęs. Tai mane vienija su vienu jūsų tautiečiu (jis turėjo galvoje buvusį Alos Pugačiovos vyrą Mykolą Orbaką, – aut. past.)“, – juokavo F.Kirkorovas.

Atlikėjas tikino, kad jam labai patinka, kaip lietuviškai skamba žodis „meilė“, ir keliskart šį žodį pakartojo, be to, pridūrė pamėgęs ir cepelinus. „Jūsų meilė – ta meilė, kuri manęs niekada neišduos ir nepaliks. Ačiū“, – jausmingai kalbėjo scenos vilkas.

Glėbiai gėlių

Netrukus, kaip ir įprasta populiariems rusų estrados atlikėjams, F.Kirkorovas nusileido į salę, kur dainuodamas susirinko gerbėjų gėles, bučiniais apdovanojo moteris ir spaudė rankas vyrams. Pagalbininkai glėbiais ant scenos nešė F.Kirkorovui dovanojamas tulpių, rožių, lelijų puokštes,  minkštus žaislus ir laiškelius.

Atlikėjas traukė savo hitus, o salė nesibodėjo pritarti „Jedinstvenaja moja“ ar „Eti glaza na protiv“. Pasirodymus papildė ne tik daugybę kartų drabužius keičiantys šokėjai, bet ir vaizdo projekcijos, kuriose buvo rodomas tiek sekmadienio vakaro koncertas, tiek atlikėjo kūrinių vaizdo klipai.

Ritmingais ir greitais kūriniais F.Kirkorovas su šokėjais įkaitino publiką – kas vietose dainavo, plojo į taktą ar net atsistoję šoko. Rusų popkaralius koncerto metu prisiderino prie nuolat vis kitaip apsirengiančių šokėjų keisdamas švarkus ir kaklaraiščius.

Neslėpė simpatijų

„Ačiū, jūs nuostabūs. Nebekartoju, ne. Fantastiška“, – gerėdamasis publikos reakcija lietuviškai kalbėjo dainininkas. Jis džiaugėsi šiltu sutikimu. „Čia tokia puiki atmosfera, šios šilumos niekada nepamiršiu. Vilniuje visada ypatinga, Rygoje, Taline – gerai, o čia dar stipriau. Nesakau taip visur. Aš nuoširdus“, – tikino atlikėjas.

Savo teiginį jis pastiprino lietuviškai ištardamas: „Patikėkite manimi, teisybė.“ Galiausiai svečias pasidžiaugė, kad salėje sėdi ir jam brangus žmogus – tėvas bulgarų tenoras Bedrosas Kirkorovas. Italų kūrinį „Guarda che luna“ pradėjęs dainuoti F.Kirkorovas nutraukė muziką ir pasakė, kad negali jo atlikti, kai šalia sėdi tikrasis atlikėjas. Rusijos žvaigždė vietą scenoje užleido tėvui.

Netrukus 80-metį švęsiantis B.Kirkorovas nudžiugino susirinkusiuosius jausminga daina, o jai pasibaigus publika plojo atsistojusi. Scenos veteranas padovanojo ir antrąjį kūrinį italų kalba, jį salė išlydėjo gausiais aplodismentais.

Po tėvo pasirodymo grįžęs F.Kirkorovas pratęsė jau įsišėlusį koncertą. Nuskambėjo populiarūs jo kūriniai ir keletas lyriškų dainų, kurias publika palydėjo švieselių jūra. Praėjus daugiau kaip dviem su puse valandos nuo renginio pradžios atlikėjas pasišalino nuo scenos ir dalis gerbėjų, apsigavę, kad tai vakaro pabaiga, išėjo. Pasilikusieji skanduoti „bravo“ ir kviesti dainininko grįžti neapsiriko –  estrados žvaigždė atliko dar kelis kūrinius –  pirmojo bei antrojo filmo „Meilė dideliame mieste“ (rus. „Liubov v bolshom gorode“) garso takelius bei „Podari mne“, pagal kurią ir pavadintas turas. Auksiniu kostiumu pasipuošęs atlikėjas, įspūdingas šokėjų šou ir dėkinga publika, išėjusi iš savo vietų, dainuojanti ir šokanti. Šitaip pasibaigė rusų popkaraliaus koncertas. Kaip jis pats sakė, šį nelengvą nemeilės laiką visi pabuvo šiek tiek geresni, šiek tiek labiau mylintys.

Artimiausiomis dienomis F.Kirkorovas keliaus į kitus Lietuvos miestus – kovo 23 d. jis pasirodys Kauno sporto halėje, kovo 24 d. – „Cido“ arenoje (Panevėžyje), o kovo 25 d. – Šiaulių arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką