Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 13d. 16:20

Geriausi visų laikų kalėdiniai filmai: nuo kvatoti priversiančių komedijų iki jautrių istorijų

Aktorius Willas Ferrellas filme „Elfas“
Youtube.com / Aktorius Willas Ferrellas filme „Elfas“

Filmų mėgėjams gruodį prasidėjęs šventinis periodas – tikras džiaugsmas. Kino teatrai ir televizijos transliavimo platformos pristato naujas ir klasika tapusias istorijas. Tačiau kai pasirinkimas toks didelis, kaip viską spėti peržiūrėti? Žinoma, reikia atsirinkti geriausius, o tai padaryti padės visų laikų geriausių kalėdinių filmų TOP 5.

Nuo jau puikiai pažįstamų iki galbūt niekada nematytų – kokiems filmams reikėtų skirti dėmesio šiais šaltais žiemos vakarais?

„Tegyvuoja meilė!“ (2003)

Gerai pažįstamos kino žvaigždės, aštuonios komiškos romantinės istorijos ir gražiausia metų šventė Kalėdos – tai viskas, ko reikia, kad būtų sukurtas nuostabus filmas. Po 2003-aisiais įvykusios jo premjeros Holivudas ne kartą bandė naudoti didelį pasisekimą sulaukusios juostos formulę. Deja, nesėkmingai (to pavyzdžiai – filmai „Valentino diena“ ir „Naujieji metai Nujorke“).

Nors filmas pilnas tipinių klišių, „Tegyvuoja meilė!“ užfiksuotos ir kelios žavingos akimirkos – kaip (dėmesio, atskleidžiamas filmo siužetas) aktoriaus Colino Firtho piršlybos, Andrew Lincolno meilės prisipažinimas Keirai Knightley ir dar daugiau išsilydyti priverčiančių scenų. Šis šventinio laikotarpio filmas jūsų kūną tikrai užpildys geromis emocijomis ir padės nusiteikti Kalėdoms.

VIDEO: Love Actually - Official Trailer

„Elfas“ (2003)

Jei dar nematėte šio filmo, vos tik išvydę pirmąsias jo animacines scenas, jo neišjunkite – ne veltui ši juosta yra laikoma klasikine.

Filmas „Elfas“ patiks tiek mažiausiems, tiek vyriausiems šeimos nariams – aktoriaus Willo Ferrelo įkūnytas elfas Badis, net ir ciniškiausiame Niujorke sugeba išlikti be galo nuoširdus. Istorijai įpusėjus pasirodantys blogiukai filmą gal ir paverčia klišiniu, bet W.Ferrello žavesys viską atperka.

VIDEO: Elf (2003) Official Trailer #1 - Will Ferrell, Zooey Deschanel Christmas Movie HD

„Kvaišų šeimynėlė švenčia Kalėdas“ (1989)

Aktorius Chevy Chase’as, įkūnijęs Grizvoldų šeimos galvą, filme pasiryžęs savo artimiesiems sukurti džiaugsmingas ir jaukias Kalėdas. Tačiau, nepaisant jo pastangų, planas griūti pradeda vos tik kieme pasirodo jo giminaičiai.

Geriausios filmo akimirkos, tokios kaip tobulos kalėdinės eglės paieškos, primins jums, kad net ir įkyriausi artimieji per tokias šventes yra brangiausi ir laukiamiausi svečiai.

VIDEO: Christmas Vacation Official Trailer #1 - (1989) HD

„Kalėdų pasaka“ (1983)

1983-aisiais pasirodęs filmas „Kalėdų pasaka“ net ir praėjus tiek daug metų vis dar sukelia šypseną tiek mažiems, tiek dideliems jo žiūrovams.

Ši juosta nuolat atsiduria geriausių ir populiariausių šventinių filmų sąrašuose – ir ne be priežasties. Įsimenančios eilutės ir scenos – prie vėliavos stulpo prišalęs Fliko liežuvis, iššūkiai berniukams, juoką keliančios rožinės pižamos, šventiniai pietūs ir dar daugiau dalykų – yra tai, dėl ko šis filmas laikui bėgant vis dar išlieka viena žiūrimiausia ir jaukiausia komedija.

VIDEO: A Christmas Story (1983) Official Trailer #1 - Family Comedy

„Tas nuostabus gyvenimas“ (1946)

Filmas „Tas nuostabus gyvenimas“ kino teatruose pasirodė dar seniau – 1946-aisiais, bet, kaip ir „Kalėdų pasaka“, sugebėjo išlikti klasika.

Tiems, kam nepatinka nespalvoti filmai, šis iš pradžių gali pasirodyti ne tik nepatrauklus, bet ir neįdomus, tačiau ne veltui tai yra viena dažniausiai į geriausių kalėdinių filmų topus patenkanti juosta.

Filme pagrindiniam jo herojui vietiniam verslininkui Džordžui jo angelas sargas parodo, koks būtų vyro gyvenimas, jei jis neegzistuotų. Džordžas suvokia, koks svarbus jis yra ne tik savo šeimai, bet ir nedideliam miesteliui, kuriame gyvena. Pagrindinė filmo žinutė – meilė, ne pinigai daro žmones turtingesniais.

VIDEO: It's a Wonderful Life (1946) Trailer #1 | Movieclips Classic Trailers

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką