Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 8d. 08:47

Nepaisant priešiškų vertinimų, „Queen“ tikėjo auksine „Bohemijos Rapsodijos“ sėkme

Rami Malekas su „Queen“ nariais Brianu May ir Rogeriu Tayloru
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rami Malekas su „Queen“ nariais Brianu May ir Rogeriu Tayloru

Sekmadienį vykusioje „Auksinių gaublių“ apdovanojimo ceremonijoje daugelis manė, jog geriausiu metų draminiu filmu taps „Taip gimė žvaigždė“, tačiau buvo maloniai nustebinti, kai pagrindinis vakaro prizas atiteko biografinei dramai „Bohemijos rapsodija“. Vis dėlto, nė vienas iš šiame kino projekte dalyvavusių žmonių neatrodė nustebę, kai buvo paklausti, kaip jaučiasi užkulisiuose vykusioje spaudos konferencijoje.

Grupės „Queen“ gitaristo Brian May teigimu, dauguma recenzentų šį filmą griežtai sukritikavo remdamiesi tik anonsais, priešingai nei kino salėse apsiašaroję žiūrovai, kurie tikrai suprato šį filmą, vieną iš daugelių, kuriuos galima sukurti apie Freddy Mercury.

„Queen“ per savo istoriją sulaukė turbūt blogiausių žiniasklaidos atsiliepimų tarp visų didžiausių pasaulio grupių“, – teigė filmo prodiuseris Jimas Beachas, pažymėdamas, jog prastai įvertintas miuziklas apie grupę „Queen“, nepaisant spaudos kritikos, buvo rodomas Londone net 14 ar 16 metų.

„Ši filmą priėmė visuomenė, ir manau, kad visuomenė yra puikus arbitras“, – pridūrė kino juostos prodiuseris.

„Ir vienas svarbus dalykas yra tai, kad Freddy tuo taip pat tikėjo“, – teigė Jimas Beachas.

VIDEO: Rami Malek & 'Bohemian Rhapsody' - Golden Globes - Full Backstage Interview

Aktorius Mike'as Myersas, kuris filme vaidina muzikos įrašų milžinės „EMI“ vadovą, liūdnai pagarsėjusį kaip asmenį, neleidusį grupei „Queen“ savo albume įrašyti dainos „Bohemijos rapsodija“, pasidalino istorija, kaip jis klausėsi šios dainos važiuodamas aplink Toronto priemiesčius.

Aktoriaus teigimu, jis grasino atsisakyti jį išgarsinusio vaidmens komedijoje „Veino pasaulis“, jei filmo kūrėjai nebūtų įtraukę šios dainos į svarbiausią sceną filme. Mike'as Myersas ankščiau yra teigęs, kad pastarajame filme originaliai buvo numatyta panaudoti grupės „Guns N' Roses“ dainą.

„Tai yra dievai, kurie vaikščioja kaip paprasti žmonės ir aš negaliu patikėti, kad esu čia“, – spaudos konferencijos metu sakė aktorius Mike'as Myersas, rodydamas į grupės „Queen“ narius.

Prieš šį įspūdingą laimėjimą visos „Auksinių gaublių“ apdovanojimo ceremonijos dalyvių akys buvo nukreiptos į geriausio draminio filmo aktoriaus apdovanojimą, kuris kiek mažiau netikėtai atiteko pagrindinei biografinės dramos „Bohemijos rapsodija“ žvaigždei, aktoriui Rami Malekui.

Po pradinio šoko, ant scenos pasirodęs 37-erių metų amerikiečių aktorius savo rankose laikydamas „Auksinio gaublio“ statulėlę darė tai, ką ir dauguma laimėtojų ceremonijoje – padėkojo daugeliui projekto dalyvių. Vis dėlto Rami Malekas pabaigė savo kalbą padėkodamas ir skirdamas savo apdovanojimą žmogui, kurį suvaidino didžiajame kino ekrane.

„Ačiū Freddy Mercury už tai, kad suteikė man gyvenimo malonumą. Aš tave myliu, tu gražusis žmogau. Tai yra už ir dėl tavęs, gražuoli“, – sakė Rami Malekas.

Biografinę muzikinę dramą „Bohemijos rapsodija“ galima išvysti didžiuosiuose Lietuvos kinuose.

VIDEO: BOHEMIJOS RAPSODIJA | Kinuose nuo lapkričio 2 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2018

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką