Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 rugpjūčio 15d. 21:30

Holivudo aktoriai atskleidė sekso scenų filmavimo ypatumus: kam reikėjo naudoti šlapią kempinę?

Jamie Dornanas ir Dakota Johnson filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“
Kadras iš filmo / Jamie Dornanas ir Dakota Johnson filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Kino ir televizijos industrija puikiai įvaldė tikroviškų sekso scenų perteikimo ekrane meną. Žiūrėdami vieną ar kitą juostą tikrai esate susimąstę, ar tik joje vaidinantys aktoriai seksu užsiima ne ištikrųjų. Ne, prieš įjungtas kameras aktoriai, bent jau filmuose, į kuriuos galima įsigyti bilietus, nesimyli. Tačiau kad viskas atrodytų kaip tikrame gyvenime, naudojami tam tikri triukai. Kokie jie?

Pradėkime nuo bene populiariausios erotinės juostos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Joje gausu BDSM scenų, tačiau kad jas filmuojant aktorius Jamie Dornanas kam nors netyčia neparodytų savo „orumo“, kaip rašo „Mirror“, jį jis turėjo paslėpti nedideliame odos spalvos maišelyje.

„Jis surišamas kaip maišelis su vynuogėmis. Tai darant kasdien aplanko savotiškas jausmas“, – kaip filmuose nuogi filmuojasi vyrai GQ atskleidė jis.

Kadras iš filmo/Filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“
Kadras iš filmo/Filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Juostoje „Pavojingas metodas“ vaidinę Michaelas Fassbenderis ir Keira Knightley, turėję filmuoti pliaukštelėjimais per užpakalį papildytas scenas, prieš jas aplankiusį jaudulį bandė numalšinti alkoholiu.

„Mudu labai jaudinomės dėl tų scenų, nes jos nėra gražios. Fassbenderis yra nepaprastai nuostabus – prieš jas išgėrėme po porą degtinės, o po visko dar kelias taures šampano. Dauguma sako, kad vaidyba yra lyg terapija, bet man tai negalioja.“

Michaelas Fassbenderis pridūrė, kad be alkoholio įtampą sumažinti jis bandė skaldydamas juokelius.

„Aikštelėje pasakoji juokelius ir taip bandai visus atpalaiduoti, nes, jei atvirai, nori, kad viską kuo greičiau būtų galima nufilmuoti“, – pasakojo jis.

Kadras iš filmo/Keira Knightley ir Michaelas Fassbenderis dramoje „Pavojingas metodas“
Kadras iš filmo/Keira Knightley ir Michaelas Fassbenderis dramoje „Pavojingas metodas“

Na o televizijos serialo „Normal People“ vadovai pasamdė intymumo koordinatorių, pravedusį instruktažą jo aktoriams Daisy Edgar-Jones ir Paului Mescalui, kaip kuo įtikinamiau suvaidinti po antklodėmis vykstančias linksmybes.

„Buvo svarbu sukurti tikrus santykius su Paulu, kad vienas kitu pasitikėtume“, – teigė Daisy Edgar-Jones.

Kadangi aktoriams būdavo pasakyta, ką jie turi daryti, tai leisdavo atsipalaiduoti ir visą dėmesį sutelkti į vaidybą, sakė Paulas Mescalas.

Kiek kitokių priemonių ėmėsi „Oskaru“ apdovanota Olivia Colman. Ji, filmuojant juostos „Favoritė“ sekso scenas, tarp kojų įsistatė neįprastą barjerą, kad kolegė Emma Stone galėtų vaidinti nebijodama, kad „ras tai, ko neturėtų“.

Grahamo Nortono pokalbių laidoje Olivia Colman sakė iš makiažo kambario paėmusi didelę šlapią kempinę.

Kiek kitokį triuką, siekiant sukurti tikrovišką vaizdą, naudojo 2005 metų filme „Romantika ir cigaretės“ vaidinusi Kate Winslet. Juostos režisierius Johnas Turturro atskleidė, kad aktorė šokinėjo ant sportuoti skirto pripučiamo kamuolio.

Pasirodo, filmavimo metu Kate pasitempė kulkšnį ir turėjo vaidinti, kaip rašo „Mirror“, kaip „jodinėja“ ant kolegos Jameso Gandolfini. Kojos skausmai varžė aktorės judesius, scena atrodė dirbtinai, todėl režisierius nusprendė Kate Winslet pasodinti ant pripučiamo sporto pratimams atlikti skirto kamuolio.

Tačiau tai dar ne viskas. Aktorė buvo prilaikoma už dekoracijas atsakingos komandos narių, kad nepraradusi pusiausvyros ji nenukristų. Tačiau atsirado kita problema. Kad įjungus kameras ir Kate Winslet pradėjus vaidinti pastarieji nesusijuoktų ir taip nesugadintų scenos, režisierius šiems liepė kažką įsidėti į burną.

TAIP PAT SKAITYKITE: Užsienio įžymybės apie malonumus lovoje trise: kam tai kėlė pasimėgavimą, o kas išbandę nesusižavėjo?

Internautai išrinko karščiausias užsienio žvaigždes: ar sutinkate su tokiu vertinimu?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką