Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 25d. 07:56

Ir taip turtingiems artimiesiems – nė cento: Kirko Douglaso milijonai po mirties atiteko ne šeimai

Kirkas Douglasas su sūnumi Michaelu Douglasu (2012 m.)
„Scanpix“/AP nuotr. / Kirkas Douglasas su sūnumi Michaelu Douglasu (2012 m.)

Holivudo legenda, filmo „Spartakas“ žvaigždė Kirkas Douglasas per ne vieną dešimtmetį trukusią itin sėkmingą aktoriaus karjerą sukaupė nemenką turtą – net 61 mln. dolerių vertės. Jam mirus (K.Douglaso gyvybė užgeso vasario 5 d., jam būnant 103 metų amžiaus), beveik visą šią įspūdingą sumą jis, pasak užsienio žiniasklaidos, testamente parašė norintis atiduoti labdarai.

Pasak Mirror.co.uk, po mirties K.Douglas 50 mln. dolerių atidavė labdaros organizacijai „Douglas Foundation“, kurios tikslas – „padėti tiems, kurie negali padėti sau“.

„(Fondo) pagrindinis tikslas yra pagerinti išsilavinimą ir sveikatą, puoselėti gerovę ir, visų svarbiausia, sukurti naujas galimybes vaikams, kurių rankose yra mūsų ateitis“, – rašoma organizacijos tinklalapyje.

„Douglas Foundation“ pinigus paskirstys įvairioms fondo globojamoms organizacijoms, tarp kurių – švento Lauryno universitetas, Kalver Sičio „Kirko Douglaso teatras“, Los Andželo vaikų ligoninė ir Vestvudo Sinajaus šventykla.

Kam bus panaudoti likę 11 mln. dolerių, kol kas neatskleidžiama, tačiau Mirror.co.uk tikina, kad K.Douglaso sūnus Michaelas Douglasas, taip pat garsus aktorius, kurio turtai yra dar įspūdingesni – apie 300 mln. dolerių – bei jo broliai negaus nė dolerio tėvo palikimo.

Pasklidus žiniai apie legendinio aktoriaus K.Douglaso dosnumą net ir po mirties, dar stipresnį susižavėjimą juo socialiniuose tinkluose išreiškė „Spartako“ žvaigždės gerbėjai.

„Tai, kad Kirkas Douglasas nieko nepaliko savo sūnui Michaelui, yra pabrėžiama ir užkabinti siekiančiose antraštėse (...). Žinoma, atiduoti pinigus labdarai – protingas sprendimas“, – tviteryje pasipiktinimą straipsniais, kuriuose šis K.Douglaso poelgis vertinamas kaip „užgaulus“ jo šeimai, reiškė internautas.

„Puikiai pasielgei, Kirkai Douglasai. Jo šeima jau yra finansiškai apsirūpinusi, Michaelui ir kitiems jo sūnums (pagalbos) tikrai nereikia. Jis žinojo, kad tai (pinigai – red. past.) gali būti panaudoti padėti kitiems. Jis man išliks tikruoju Spartaku“, – teigė kitas.

15min primena, kad K.Douglasas mirė savo namuose Beverli Hilse vasario mėnesio pradžioje. Pranešimą apie netektį išplatino jo sūnus, „Oskaru“ apdovanotas aktorius M.Douglasas.

„Su didžiuliu liūdesiu mano broliai ir aš skelbiame, kad Kirkas Douglasas... paliko mus būdamas 103 metų amžiaus, – sakoma M.Douglaso pareiškime socialiniame tinkle „Facebook“. – Pasauliui jis buvo legenda, aktorius iš filmų aukso amžiaus, nugyvenęs ir savo aukso amžių.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką