Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 8d. 19:14

Italijos žiniasklaida paviešino asmenines „Costa Concordia“ kapitono Francesco Schettino ir gražuolės moldavės nuotraukas

Domnica Cemortan (kairėje)
Youtube.com stop kadras / Domnica Cemortan (kairėje)

Italijos žiniasklaidoje pasipylė nuotraukos iš asmeninio „Costa Concordia“ kapitono Francesco Schettino ir moldavės Domnicos Cemortan gyvenimo.

Žurnalas „Chi“ neskelbia, iš kur gavo tokių nuotraukų. Tačiau savo viršelį papuošė kapitono, apsikabinusio moldavę šokėją, vaizdeliu.

Primename, kad moldavė katastrofos metu buvo kapitono tiltelyje. Liudininkai pasakoja prieš tai matę kapitoną su šia moterimi kartu leidžiančius laiką restorane.

Sprendžiant pagal nuotraukas, kapitonas Francesco ir Domnica palaikė draugiškus, šiltus santykius.

Quotidiano.net. rašo, kad nuotraukose matoma, kaip 52 metų kapitonas ir 24 metų jo draugė restorane mėgaujasi austrėmis. Nuotrauka daryta likus mėnesiui iki tragedijos, gruodžio 13 d. Prancūzijos Rivjeroje. 

Tabloidas „Chi“ naujame numeryje publikavo dar keletą moldavės nuotraukų, jau matytų internautams: moldavė su garsiuoju mėlynuoju bikiniu, su vakarine suknele.

Iš pradžių Domnica šią informaciją neigė. Paskui pareiškė, kad rastas trikotažas visai ne jos.

Apatinis trikotažas kapitono kajutėje

Apie moldavės apatinį trikotažą, rastą kapitono kajutėje, jau buvo rašyta. Tiesa, kai kur minima, jog tai tebuvo maudymosi kostiumėlis. Iš pradžių Domnica šią informaciją neigė. Paskui pareiškė, kad rastas trikotažas visai ne jos.

Mergina, kuri kartą jau prasitarė, kad myli kapitoną, dabar tvirtina, kad neplanavo sugriauti vedusio vyro šeimos.

„Ką ten rado? Kelnes, chalatą... O daugiau nieko rimtesnio nerado? Argi galima teigti, kad buvo santykiai, pamačius vien tik trikotažą? Ir kaip jūs galite įrodyti, kad jis mano – juk užrašo nėra“, – piktinosi moldavė.

Į tiltelį gali ateiti bet kas

D.Cemortan draugai iki šiol vienbalsiai tvirtino, kad merginą bandoma dirbtinai įtraukti į šią istoriją. Ji neva turėtų perimti dalį kapitono kaltės – kad išblaškė kapitoną svarbaus manevro metu.

„Ji nekalta dėl laivo katastrofos. Bet kuris keleivis gali ateiti ant kapitono tiltelio. Kruizinis laineris – tai ekskursija, todėl bet kuris, nusipirkęs bilietą, gali pasiteirauti tarnautojų, kas ir kaip veikia šiame dideliame mechanizme“, – sakė žiniasklaidai anksčiau su Domnica kitame laive dirbęs choreografas Dmitrijus Burakas.

Jo teigimu, nieko nuostabaus, kad kapitonas fotografavosi su gražia moterimi. Nes fotografuojasi daugelis.

Choreografas paaiškino, kad apatinis trikotažas, rastas kapitono kajutėje, galėjo būti jo dovana žmonai. Tačiau nenuginčijamų įrodymų taip pat nepateikė.

Kapitono kajutė yra virš jo tiltelio. Tad ši patalpa nebuvo apsemta laivui pasvirus ant šono. Todėl narai ir gelbėtojai labai greitai į ją pateko ir rado pikantiškų dalykų.

Egzistuoja kelios katastrofos versijos. Viena, iki šiol nepaneigta – kad, plaukusį šalia Džilijo salos kapitoną, išblaškė jauna meilužė. Po avarijos jie paskubomis paliko laivą.

Tačiau ir kapitonas ir Domnica tvirtina buvę laive iki pat pabaigos ir padėję evakuotis panikos apimtiems keleiviams.

Leidinys „Corriere della Sera“ palaiko moldavės versiją, kad ji į šią istoriją įtraukta atsitiktinai.

VIDEO: RAPPORTO CARELLI SKY TG24 - ESCLUSIVA: Domnica Cemortan racconta il naufragio della Costa Concordia

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką