Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Johnas Corbettas ir Chrisas Nothas. „Sekso ir miesto“ vyrukai bijo vesti

Johnas Corbettas ir Chrisas Nothas su savo mylimomis moterimis
AOP nuotr. / Johnas Corbettas ir Chrisas Nothas su savo mylimomis moterimis
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Sekse ir mieste 2“ šie žavūs stipriosios lyties atstovai ir vėl drasko šaunios žurnalistės Carrie Bradshow širdį. Nors filme jų suvaidinti herojai – konkurentai, tačiau gyvenime kiekvienas iš šių vyrų turi tiek žavesio, kad suviliotų bet kurią moterį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Johnas Josephas Corbettas jaunesnysis.
Gimimo data, vieta: 1961 05 09, Vilingas, Vakarų Virdžinija, JAV.
Šeiminė padėtis: nevedęs; nuo 2002–ųjų gyvena su aktore ir modeliu Bo Derec (53).
Sukurtas įvaizdis „Sekse ir mieste“: labai galantiškas, tobulas vaikinas, vardu Aidanas, kuris net sapnuose regi, kaip prie altoriaus veda temperamentingąją Carrie Bradshow.

Ūgis: 196 centimetrai.
Zodiako ženklas: Jautis.
Kita veikla: kantri dainininkas; turi profesionalaus kirpėjo diplomą.

Vardas, pavardė: Christopheris Davidas Nothas.
Gimimo data, vieta: 1954 11 13, Madisonas, Virdžinija Viskonsinas, JAV.
Šeiminė padėtis: nevedęs; nuo 2003–iųjų gyvena su aktore Tara LynnWilson (28), augina sūnų Orioną (2).
Sukurtas įvaizdis „Sekse ir mieste“: žavus, turtingas, tačiau labai nepastovus Ponas Šaunusis, pagrindinės „Sekso ir miesto“ herojės Carrie Bradshow didžioji gyvenimo meilė.

Ūgis: 187 centimetrai.
Zodiako ženklas: Skorpionas.
Kita veikla: verslininkas, poetas.

Scanpix nuotr./Johnas Corbettas
Scanpix nuotr./Johnas Corbettas

Kokia buvo pradžia?

Johnas Corbettas (48) (toliau – J. C.): Gimęs Amerikos provincijoje, kaip ir dauguma jaunų žmonių, Johnas svajojo surasti darbą dideliame mieste. Atletiško kūno sudėjimo jaunuolį noriai priėmė į metalo liejyklą. Johnas ten išdirbo šešerius metus ir toliau būtų liejęs prakaitą, jei ne stuburo trauma. Jam teko keisti darbą, kuriame nereikėtų kilnoti sunkumų ir daryti staigių judesių. Tad Corbettas pasirinko...  kirpėjo profesiją. „Puikiai dirbu su plaukais. Galiu juos kirpti, dažyti, sukti, daryti cheminį sušukavimą. Kol kas dar nesutikau moters, kuriai mano darbas nebūtų patikęs“, – sako jis.

Chrisas Nothas (55) (toliau – Ch. N.): Išvarytas iš aktorių mokyklos Niujorke Chrisas negalėjo rasti darbo, bet nenorėjo kraustytis iš šio miesto. Todėl jam teko griebtis bet kokių darbų. Kažkada Ponas Šaunusis ragavo vestuvių padavėjo ir prastos reputacijos barų barmeno duonos. Tačiau vėliau Nothas nusprendė pasiimti iš banko paskolą ir įstojo Jeilio universitetą mokytis aktorystės meno.

Puoselėjantys savo kūną

J. C.: Aktorius taip įsijautė į Aidano vaidmenį, kad į kai kuriuos dalykus pradėjo žiūrėti pernelyg rimtai. „Kartą ekrane Charlotte (akt. Kristin Davis) pasakė Carrie (akt. Sarah Jessica Parker), jog Aidanui reikėtų šiek tiek sublogti. Aš taip nustebau! Apžiūrėjau save veidrodyje ir pamačiau, kad iš tikrųjų mano pilvas pūpso! Iš karto nudūmiau į treniruoklių salę, pilvas susitraukė ir dabar dedu visas pastangas, jog jis vėl neišsipūstų“, – sako simpatiškasis Johnas. Ne paslaptis, kad Corbettas – užkietėjęs vegetaras, laisvalaikiu žaidžiantis krepšinį ir beisbolą.

AOP nuotr./Chrisas Nothas
AOP nuotr./Chrisas Nothas

Ch. N.: „Kad atrodyčiau normaliai, per parą man būtina pamiegoti aštuonias valandas. Aš nuolat bėgioju ir žaidžiu krepšinį. Nesu didelis sporto gerbėjas, tačiau aktorius privalo rūpintis savo kūnu. Taigi tenka tai daryti“, – sako Ponas Šaunusis.
Ne paslaptis, kad prieš pradedant filmuoti „Seksą ir miestą 2“, Chrisas išvyko į Braziliją, kur devynias dienas intensyviai užsiiminėjo joga, ėjimu ir plaukiojimu. Visą tą laiką jis maitinosi tik augalinės kilmės produktais. Pasak aktoriaus, ši programa jam padėjo išsivalyti organizmą be ypatingų pastangų.

Sekso simbolio įvaizdis (ne)trukdo gyventi

J. C.: „Aš labai branginu sekso simbolio titulą. Tas, kas mokykloje buvo kreivais dantimis, spuoguota veido oda ir nešiojo akinius, kaip ir aš kadaise, mane tikrai supras. Tiesa, ekrane niekada nepasirodysiu visiškai nuogas tik todėl, kad nenuvilčiau mamos, – sako Johnas. – Tiesą pasakius, Aidenas – per daug teigiamas, o aš dažnai išduodavau savo draugužes, tik jos to niekada neįtardavo“, – mergišiaus įpročių neslepia aktorius.

Ch. N.: Aktorius tvirtina, kad mergišiaus reputacija, kuri jam prilipo po „Sekso ir miesto“, trukdo gyventi. Chrisui jau nusibodo kartoti, kad gyvenime jis nė iš tolo nepanašus į Poną Šaunųjį. „Aš nedėviu dizainerių kurtų kostiumų, paskui mane nevažinėja limuzinas su asmeniniu vairuotoju ir tikrai nesudaužiau Sarah Jessicos Parker širdies!“– tramdydamas emocijas sako Nothas.

Vienas svajoja apie kvailutę, kitas – apie čigonę

J. C.: „Aš mėgstu kvailutes, nes man patinka kontroliuoti padėtį. „Blondinė“ visuomet juoksis iš mano svaidomų juokelių, o tai pavergia mano širdį. Pasisodinčiau savo kvailutę ant motociklo ir nusivežčiau ją į nedidelį žuvies restoraną Malibu. Visą kelią ji būtų stipriai apkabinusi mano liemenį, o tai, pastebėjau, labai suartina. Paskui mes sėdėtume prie stalelio gurkšnodami kokteilius ir stebėtume nuostabų saulėlydį“, – sako Johnas.

Ch. N.: „Jos skonis turėtų būti itin subtilus, jos vaizduotė – laki. Ji privalo turėti smegenų ir, svarbiausia, jos humoro jausmas nors truputį turi sutapti su manuoju. Mano svajonė – protinga komikė, pusiau čigonė, pusiau Taičio salos gyventoja“, – neslepia Chrisas.

Ar jie kada nors ryšis vesti?

J. C.: Nuo 2002 m. Johnas gyvena su penkeriais metais už jį vyresne moterimi. Kai ši mylimąjį užtiko su kita, aktorius išsigando, ėmė atgailauti ir pažadėjo pagalvoti apie vestuves. Jis apie tai mąsto ligi šiol. Pasak Corbetto, yra vyrų, kurie alergiški šeimyniniam gyvenimui. Jis – vienas iš tų chroniškų ir nepagydomų ligonių. „Vieną kartą aš turbūt vesiu, bet negaliu būti ištikimas vienai moteriai. Mane per daug traukia dailioji lytis, ir ši trauka mane gali pražudyti. Jei vesiu, reikės skirtis, nes aš būtinai nusuksiu į kairę. Taigi turbūt geriau palikti viską taip, kaip yra“, – mąsto Johnas.

Ch. N.: Jau filmuodamasis „Sekse ir mieste“ Chrisas susipažino su pradedančiąja aktore Tara Wilson, kuri dirbo padavėja jo restorane. Kartą išsiblaškiusi Tara kažką supainiojo sąskaitoje, kurią atnešė mėgstančiai čia apsilankyti Gwyneth Paltrow (37). Laimė, netoliese buvo Chrisas, kuris išsprendė problemą. Paskui jis pakvietė Tarą į pasimatymą. Šis romanas tęsiasi jau daug metų. 2008 m. sausį Tara mylimajam pagimdė sūnų Orioną. Jiedu susižadėjo, tačiau tuoktis neskuba. „Taip, mudu su Tara gyvename daug metų, bet aš vis dar branginu savo laisvę. O gal tik jos iliuziją?“ – šypsosi Chrisas.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką