Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 18d. 16:37

Kai darbo rezultatas nedžiugina: Holivudo aktoriai apie nemėgstamiausius savo vaidmenis

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Megan Fox, Danielis Radcliffe'as
Vida Press ir „Scanpix“ nuotr. / Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Megan Fox, Danielis Radcliffe'as

Ar filmas, jį pristačius kino teatruose, bus sėkmingas priklauso nuo žiūrovų ir kritikų – iš lūpų į lūpas sklinda rekomendacijos, dėl ko dar labiau auga jo populiarumas. Tačiau net ir išgyrus aktorius, jų darbą, juose vaidinę gali būti visiškai kitokios nuomonės. Tad dėl kokių vaidmenų labiausiai gailisi ryškiausios kino žvaigždės?

Benas Affleckas – „Drąsiaširdis“

2003-ieji Benui Affleckui buvo, jei taip galima išsireikšti, spalvingi metai. Dar 1998-aisiais jis laimėjo „Oskarą“ už filmą „Gerasis Vilas Hantingas“ kaip vienas jo scenarijaus autorių, tačiau šį pasiekimą po kelių metų užgožė kiti įvykiai – ankstyvos bet nesėkmingos sužadėtuvės su dainininke Jennifer Lopez, vaidmuo jos hito „Jenny From The Block“ vaizdo klipe ir pasirodymas katastrofiškai nesėkmingame filme „Drąsiaširdis“.

Vida Press nuotr./Jennifer Garner ir Benas Affleckas filme „Drąsiaširdis“
Vida Press nuotr./Jennifer Garner ir Benas Affleckas filme „Drąsiaširdis“

Benui Affleckui taip nepatiko šis filmas, kad po kelių metų šią klaidą jis nusprendė ištaisyti suvaidindamas superherojų kitoje juostoje – filme „Betmenas prieš Supermeną“.

2016-aisiais Benas Affleckas prisipažino šį pasiūlymą priėmęs „norėdamas bent kartą gerai suvaidinti viename tų filmų – sukurti gerą versiją. Labai nekenčiu „Drąsiaširdžio“.

Benas Affleckas dainos Jenny From The Blockvaizdo klipe:

VIDEO: Jennifer Lopez - Jenny from the Block

Kate Winslet – „Titanikas“

Vienas romantiškiausių filmų, Jameso Camerono „Titanikas“ aktorę, vadintą „Kate Winslet iš „Skaitovo“ pavertė tikra žvaigžde ir gana turtinga. Tačiau ši šlovė jai atnešė daugiau žalos nei naudos. Kaip rašo „The Telegraph“, garsios juostos garso takelis ją jau pradėjo pykinti.

„Kai jį išgirstu, atrodo, tuoj supykins. Ne, neturėčiau to sakyti. Bet iš tikrųjų jaučiuosi taip, lyg tuoj apsivemsiu“, – dar 2012 metais MTV sakė ji.

„Norėčiau galėti pasakyti „Klausykitės visi, tai ta Celine Dion daina“, bet negaliu. Turiu tik sėdėti nerodydama emocijų ir viduje vartyti akis“, – tęsė aktorė.

Vida Press nuotr./Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)
Vida Press nuotr./Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)

Danielis Radcliffe’as – „Haris Poteris ir netikras princas“

Kai tau aštuoneri, įsipareigojimas nusifilmuoti net aštuoniuose filmuose – rizikingas ir didelis. Tad nenuostabu, kad bent vienu jų „Hario Poterio“ sagos žvaigždės Danielis Radcliffe’as nėra patenkintas.

„Jame tiesiog nesu toks geras, – apie vaidmenį filme „Haris Poteris ir netikras princas“ interviu sakė aktorius. – Nekenčiu jo. Mano vaidyba labai monotoniška, atrodau labai savimi patenkintas, nepavyko perteikti to, ką norėjau.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jimas Broadbentas ir Danielis Radcliffe'as filme „Haris Poteris ir netikras princas“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jimas Broadbentas ir Danielis Radcliffe'as filme „Haris Poteris ir netikras princas“

Katherine Heigl – „Užkibo“

Nuotaikinga Juddo Apatow’o komedija kino teatruose traukė būrius žiūrovų, patiko ji ir kritikams, tačiau ne jo žvaigždei Katherine Heigl.

Aktorė, darbą su Juddu Appatow’u pavadinusi „geriausia filmavimo patirtimi jos karjeroje“, „Vanity Fair“ sakė, jog jai ši juosta pasirodė „šiek tiek seksistinė“, kurioje moterys vaizduojamos kaip juokauti nesugebančios užsispyrusio pikčiurnos, o vyrai – mieli, kvailioti ir linksmintis mėgstantys.

„Kai kuriomis dienomis man buvo sunku. Aš vaidinau tokią kalę: kodėl ji buvo tokia zirzlė?“ – sakė Katherine Heigl.

Vida Press nuotr./Katherine Heigl ir Sethas Rogenas filme „Užkibo“
Vida Press nuotr./Katherine Heigl ir Sethas Rogenas filme „Užkibo“

Megan Fox – „Transformeriai“

Megan Fox Michaelo Bay’aus režisuotoje fantastinėje juostoje „Transformeriai“ vaidino vieną įsimintiniausių personažų, nors pačiai jai jis nelabai patiko.

„Jame aš vaidinu baisiai, – sakė aktorė „Entertainment Weekly“. – Tai mano pirmas tikras filmas ir jis nėra nuoširdus ir tikroviškas. Filmas nebuvo blogas, aš tiesiog nesididžiuoju tuo, ką jame dariau… Tačiau, nebent esate veteranas, dirbti su Michaelu Bay’umi nereiškia tik aktorystės patirtį.“

Kadras iš filmo/Megan Fox ir Shia LaBeoufas filme „Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“ (2009 m.)
Kadras iš filmo/Megan Fox ir Shia LaBeoufas filme „Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“ (2009 m.)

Nicole Kidman – „Australija“

Nors kalbama, kad aktorė Nicole Kidman niekada nežiūri filmų, kuriuose vaidino, Bazo Luhrmanno režisuotą „Australiją“ ji matė, tačiau tuo, kokią save jame išvydo, nebuvo patenkinta.

„Negaliu žiūrėti šio filmo ir didžiuotis savo darbu… Man tiesiog nepavyko jo atrasti emociškai“, – Sidnėjaus radijo stoties laidoje kalbėjo Nicole Kidman.

VIDEO: Australia 2008 Trailer HD | Nicole Kidman | Hugh Jackman

TAIP PAT SKAITYKITE: Patirties pornografiniuose filmuose turinčios žvaigždės: ar visos dėl to gailisi?

Žiūrovų širdis pavergusio „Namelio prerijose“ aktoriai: ar pavyktų juos atpažinti praėjus 40 metų?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką