Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 11d. 17:10

Kaip Leonardo DiCaprio nuo mamos slėpė faktą, kad rūko: įtrauktas buvo ir Johnny Deppas

Aktorius Leonardo DiCaprio filme „Ištrūkęs Džango“
Vida Press nuotr. / Aktorius Leonardo DiCaprio filme „Ištrūkęs Džango“

Mamos bijoti nenustojama net tapus visame pasaulyje garsiu aktoriumi. Omenyje turime 45-erių Leonardo DiCaprio, dėjusį visas pastangas, kad tik jo mama nesužinotų, jog šis rūko. Taip, perskaitėte teisingai. Kaip rašo „Mirror“, „Titaniko“ ir kitų populiarių filmų žvaigždė net įkalbinėjo gatvėje jį cigaretes perkantį sutikusį fotografą, kad šis niekur neviešintų įamžintų kadrų.

Sprendžiant iš gatvėje įamžinto „Oskaro“ laureato Leonardo DiCaprio nuotraukų, jo kišenėje šiuo metu galima rasti elektroninę cigaretę, tačiau anksčiau aktorius mėgdavo kelias minutes praleisti su paprastomis, bet šį faktą itin saugojo nuo motinos.

10-ame dešimtmetyje, Leonardo DiCaprio vardui vis dažniau skambant kino industrijoje, aktorius darė viską, kad jo mama nesužinotų apie sūnaus įgytą žalingą įprotį.

Tai patvirtinti gali ir fotografas Steve’as Eichneris, teigiantis kadaise įamžinęs aktorius Leonardą DiCaprio ir Johnny Deppą iš gatvės prekeivio perkančius cigaretes.

Vida Press nuotr./Aktorius Leonardo DiCaprio filme „Visiškas užtemimas“ (1995 m.)
Vida Press nuotr./Aktorius Leonardo DiCaprio filme „Visiškas užtemimas“ (1995 m.)

Fotografas ruošiasi išleisti knygą „Limelight: The Visual Ecstasy of NYC Nightlife in the ‘90s“, kurioje ir papasakojo apie šį susitikimą su Holivudo žvaigždėmis.

Vyras tikina tada dar 20-metį Leonardą DiCaprio sutikęs „Club USA“ vykusiame vakarėlyje. „Page Six“ rašo, jog Steve’as Eichneris tikina vėliau matęs, kaip aktorius su bičiuliu Johnny Deppu gatvėje kažką pirko, bet kam jie leido pinigus, tiksliai įžiūrėti buvo sunku.

„Leo priėjo ir pabaksnojęs per petį pasakė: „Ei, ar gali man padaryti paslaugą ir nenaudoti tos nuotraukos?“ – prisiminė fotografas, kuriam aktorius paaiškino, jog pirko cigaretes ir nenori, jog jo mama sužinotų, kad šis rūko. Bet atsilygindamas už tai Leonardo DiCaprio leido likusį vakarą jį fotografuoti.

Vida Press nuotr./Aktorius Leonardo DiCaprio su mama Irmelin Indenbirken
Vida Press nuotr./Aktorius Leonardo DiCaprio su mama Irmelin Indenbirken

Nors šį paslaptis jau seniai vieša, bet kaip ją nuo dabar 77-erių Leonardo DiCaprio mamos Irmelin Indenbirken saugojo pamena ir Johnny Deppas, per 2016 m. Santa Barbaros tarptautinių filmų festivalį ant scenos pašmaikštavęs: „Ne, neduosiu patraukti mano cigaretės, tau vėl slepiantis nuo savo mamos, Leo“.

Beje, rašoma, kad dar 2012-aisiais Leonardo DiCaprio įtikino aktorių Robertą Pattinsoną, kuriam nustatytas koronavirusas, mesti rūkyti, o tiksliau, paprastas cigaretes pakeisti elektroninėmis.

„Saulėlydžio“ žvaigždė ir būsimas Betmenas anksčiau su šiuo žalingu įpročiu kovoti bandė ne kartą, tačiau visiems laikams cigaretes, jo manymu, šiek tiek sveikesne alternatyva, pakeisti pavyko padedant garsiam aktoriui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Robertui Pattinsonui diagnozuotas koronavirusas: stabdomi „Betmeno“ filmavimai

Ne visais filmais aktoriai didžiuojasi: Holivudo žvaigždės atskleidė nemėgstamiausius savo vaidmenis

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:38
13:16
01:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką