Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 4d. 15:54

Karalių Artūrą Guy Ritchie filme suvaidinęs Charlie Hunnamas: „Dabar šio vaidmens atsisakyčiau“

Charlie Hunnamas filme „Karalius Artūras: kalavijo legenda“
Kadras iš filmo / Charlie Hunnamas filme „Karalius Artūras: kalavijo legenda“

Kino hitų „Stok, lok arba šauk“, „Šerlokas Holmsas“ bei „Vagišiai“ režisieriaus Guy Ritchie pristatinėti nebereikia – išskirtinį jo braižą žino ne tik kino, bet ir originalių muzikinių vaizdo klipų bei reklamų mėgėjai. Gegužės 12-ąją Lietuvoje pasirodys naujausia jo nuotykių drama „Karalius Artūras: kalavijo legenda“, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Jude'as Law ir Charlie Hunnamas.

„Susižavėjau Guy idėja sukurti kitokią visiems puikiai žinomos legendos versiją, bet tuomet dar nežinojau, ką reiškia darbas su šiuo vyruku. Jei kas leistų laiką atsukti atgal, vėl tos pačios klaidos nedaryčiau ir vaidmens atsisakyčiau“, – juokiasi Charlie Hunnamas.

„Nors Guy Ritchie daugybę kartų kartojo, kad šis filmas bus kitoks nei prieš tai jam šlovę atnešusios juostos, vos susitikus filmavimo aikštelėje supratau, jog niekas nesikeis. Scenos buvo išties sunkios ir reikalavo didžiulio susikaupimo, bet pati atmosfera buvo labai „ričiška“. Visi aplink vaikščiojo atsipūtę, daug juokėsi ir juokavo. Buvau apie tai girdėjęs, tačiau net nenumaniau, kaip po to sudėtinga susikaupti. Vėliau turėjome perfilmuoti daugybę scenų ir dėl to „atsipūtimo“ filmo premjeros data vis keitėsi“, – pasakojo 37-erių britas, išgarsėjęs vaidmeniu seriale „Anarchijos sūnūs“ bei tuo, jog atsisakė vaidinti juostoje „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Pasak Charlie Hunnamo, su Guy Ritchie dirbti smagu, tačiau nėra lengva, nes scenas tenka kartoti net ir kelias dešimtis kartų.

Kadras iš filmo/Charlie Hunnamas filme „Karalius Artūras: kalavijo legenda“
Kadras iš filmo/Charlie Hunnamas filme „Karalius Artūras: kalavijo legenda“

„Džiaugiuosi, kad premjeros data buvo nukelta į šiuos, 2017 metus. Turėjome daug gražaus laiko specialiesiems efektams tobulinti ir padaryti filmą tokį, apie kokį ir svajojau“, – neslepia režisierius.

Jis sako, jog Charlie Hunnamą pasirinko dėl aktoriaus požiūrio į darbą ir fakto, kad jis yra užsibrėžęs itin keistų tikslų gyvenime.

„Pavyzdžiui, daugelis prodiuserių bei režisierių jau yra girdėję, jog Charlie tikslas šiame gyvenime – neprikaupti daugiau nei 6 procentus riebalų savo kūne. Jis sportuos iki nukritimo, jei vieną dieną privalgys per daug picos. Ką tai sako apie žmogų? Kad jis padarys viską, jog tik pasiektų užsibrėžtą tikslą. Gerbiu tokius žmones ir nė minutės nepasigailėjau, kad pagrindinį vaidmenį atidaviau būtent Charlie“, – sako Guy Ritchie.

Intriguojantis naujausias režisieriaus filmas „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ ekranuose pasirodys jau gegužės 12 dieną ir papasakos žinomą legendą visiškai kitaip. Taip, kaip ir priklauso kino chuliganu vadinamam Guy Ritchie.

VIDEO: KARALIUS ARTŪRAS: KALAVIJO LEGENDA - Ekskaliburo istorija kinuose gegužės 12 d. (naujausias anonsas)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką