TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kim Kardashian nutraukė tylą: su ašaromis akyse papasakojo apie savo užpuolimą Paryžiuje

Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr. / Kim Kardashian
Šaltinis: 15min
2
A A

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian pagaliau ryžosi prabilti apie tai, kas įvyko 2016-ųjų spalio 3-iąją – atvirai papasakojo apie Paryžiaus centre esančio viešbučio kambaryje įvykusį savo užpuolimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors viso pasaulio dėmesį sutraukęs apiplėšimas, kurio auka tapo skandalingoji K.Kardashian, įvyko beveik prieš pusmetį, iki šiol pati K.Kardashian į jokias kalbas apie įvykį nesivėlė.

Apie apiplėšimą jau spėjo pakalbėti visi: policijos pareigūnai, K.Kardashian šeimos nariai, garsenybės buvę ir esami apsaugos darbuotojai... Tik ne ji pati. Bet žinoma moteris nusprendė tylos sieną sugriauti. Žinoma, pirmiausia jos įvykių versiją išgirdo realybės šou „The Keeping Up With The Kardashians“ žiūrovai.

Dalindamasi prisiminimais K.Kardashian pasakojo maniusi, kad užpuolikai ją išprievartaus ir nužudys. Nenuostabu, kad ji šitaip išsigando: šis užpuolimas, kurio tikslas buvo pavogti brangenybes, vadinamas bene didžiausiu Prancūzijoje per 20 metų.

Net 17 žmonių buvo sulaikyti įtariant, kad prisidėjo prie nusikaltimo. Jau dešimčiai iš jų oficialiai pareikšti kaltinimai. Nusikaltėliai pavogė brangenybių už maždaug 10 milijonų dolerių, tarp jų – ir K.Kardashian sužadėtuvių žiedą.

Naujausioje realybės šou serijoje K.Kardashian bendrauja su seserimis Kourtney ir Khloe – pasakoja joms, kaip ir kas įvyko.

Pirmiausia K.Kardashian papasakojo, kad jos burną nusikaltėliai užklijavo lipnia juosta, idant ji negalėtų šaukti ir prisikviesti pagalbos.

„Jis pačiupo mane už kojų, o aš... na... aš nevilkėjau apatinių. Jis prisitraukė mane prie savęs, prie lovos krašto, ir aš pagalvojau, kad dabar jie mane išprievartaus. Aš visiškai pilnai, sąmoningai tam pasiruošiau, o jis to nepadarė. Jis apklijavo mano kojas lipnia juosta ir nukreipė į mane ginklą. Tada supratau, kad dabar jie mane tiesiog nušaus į galvą. Meldžiausi, kad Kourtney galėtų toliau normaliai gyventi po to, kai lovoje ras mano kūną. Buvau tikra, kad nepaspruksiu, kad žinau, kaip tokie dalykai baigiasi“, – kalbėjo Kim Kardashian.

Ji patikslino, kad užpuolikus iki jos kambario atlydėjo viešbučio darbuotojas, kuriam K.Kardashian dar spėjo pasakyti: „Ar mes mirsime? Jie manęs nesupranta... Prašau, pasakykite jiems, kad aš turiu kūdikius, aš turiu šeimą, leiskite man gyventi...“

Užpuolikams K.Kardashian pasakė neturinti pinigų. „Tada jie mane nutempė prie laiptų. Tada labai aiškiai pamačiau ginklą. Aš žiūrėjau į ginklą, tada į laiptus... Maniau, arba jie mane nušaus į nugarą, arba man pavyks pasprukti iki lifto, bet jei jis neatvyks laiku arba laiptinės durys bus užrakintos, tada man galas“, – kalbėjo K.Kardashian.

Tačiau užpuolikai jos neskriaudė – uždarė vonios kambaryje ir, susirinkę, ko jiems reikėjo, pabėgo. Jiems pabėgus, Kim tikino pasislėpusi balkone, krūme. Vėliau į įvykio vietą atvyko tikri pareigūnai, tačiau K.Kardashian tebesijautė labai nesaugi: juk policininkų uniformas vilkėjo ir plėšikai...

„Dabar, kai apie viską galvojau jau šitiek daug, manau, kad turėjo būti kažkokia žmonių grupė, kuri mus sekė visą kelionės laiką. Aš „snapchatinau“ – pranešiau, kad esu namie, o visi išeina, taigi manau, kad jie suprato, jog Pascalis (apsauginis, – aut.past.) yra su Kourtney, o aš likau viena pati... Jie gavo progą, ir ja pasinaudojo“, – svarstė K.Kardashian.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką