Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 06, 17:57

Klipe su meškiuku Padingtonu karalienė Elizabeth II parodė, ką slepia rankinėje

Jungtinė Karalystė šeštadienį tęsė karalienės Elizabeth II viešpatavimo 70-ųjų metinių minėjimą surengusi „vakarėlį rūmuose“, per kurį pasirodė tokios pasaulio įžymybės kaip Diana Ross, Andrea Bocelli ir Rodas Stewartas. Renginyje, kurį per televiziją stebėjo milijonai žiūrovų, pati monarchė nedalyvavo, tačiau ji ne kartą pasirodė archyviniuose vaizdo įrašuose, o didžiausiu ir mieliausiu siurprizu tapo komiškas filmukas. Jame karalienė atskleidė, ką netikėto nešiojasi savo rankinėje.
Elizabeth II, meškiukas Paddingtonas
Elizabeth II, meškiukas Paddingtonas / Scanpix ir stopkadro nuotr.

Šeštadienį Londone įvyko karalienės Elizabeth II viešpatavimo 70-ųjų metinių minėjimo koncertas, šalia Bakingamo rūmų subūręs 22 tūkst. žmonių. Nors ilgiausiai JK valdanti monarchė pustrečios valandos trukusiame koncerte asmeniškai nedalyvavo, ji ne kartą pasirodė per renginį transliuotuose archyviniuose kadruose ir ištraukose iš praeities kalbų.

Vis tik ryškiausiu Elizabeth II „pasirodymu“ tapo komiškas ir mielas filmukas, kuriuo netikėtai prasidėjo šeštadienio vakaro koncertas. Karalienė buvo nufilmuota gerianti arbatą su britų vaikų numylėtiniu knygų ir filmų personažu meškiuku Padingtonu.

Pas karalienę viešintis meškiukas jai pasiūlė sumuštinį su marmeladu, kurį nenumatytiems atvejams visada nešiojasi savo kepurėje. Pasirodo, jiems silpnybę jaučia ir karalienė – ši atskleidė saldų užkandį laikanti savo rankinėje.

„Savąjį laikau čia“, – ištraukusi sumuštinį tarė Elizabeth II ir sukėlė meškiuko nuostabą.

Pranešus, kad šventė jau prasideda, jis nulenkė prieš monarchę galvą ir pasakė: „Sveikinu su jubiliejumi, ponia, ir ačiū Jums. Už viską“.

„Tai labai malonu“, – atsakė Elizabeth II ir netrukus drauge su meškiuku pradėjo mušti roko grupės „Queen“ dainos „We Will Rock You“ ritmą sidabriniais šaukšteliais į arbatos puodelius ir lėkšteles.

Pranešama, kad šis trumpas filmukas buvo sukurtas kovą Vindzoro pilyje ir buvo laikomas paslaptyje net nuo artimiausių karališkosios šeimos narių.

Filmuką žiūrėkite čia:

VIDEO: Paddington Bear joins the Queen for afternoon tea at Buckingham Palace

Teigiama, kad pati Elizabeth II koncertą stebėjo šou per televizorių į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje. Šventėje taip pat nedalyvavo Meghan Markle ir princas Harry, nors pora ir vieši Jungtinėje Karalystėje jubiliejaus proga. Jų šeima šią dieną praleido privačiai, švęsdama savo dukters Lilibet pirmąjį gimtadienį.

Koncerte dalyvavo daug britų karališkosios šeimos narių su princu Charlesu ir Kornvalio hercogiene Camilla bei Kembridžo hercogais priešaky, kurie šou stebėjo karališkojoje ložėje. Prie jų prisijungė ir Kate Middleton bei princo Williamo vyresniej vaikai – princas George'as ir princesė Charlotte, grįžę iš pirmojo karališkojo pasivaikščiojimo Velse.

Kompozitoriaus Andrew Lloydo Webberio kuruojamas „vakarėlis rūmuose“ prasidėjo „Queen“ ir Adamo Lamberto šou ir uždegančia dainos „We Are the Champions“ interpretacija. Įspūdingus pasirodymus surengė ir kitos pasaulinės žvaigždės – Andrea Bocelli, Diana Ross, Eltonas Johnas ir kiti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką