Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 10d. 10:52

Labdaringa programėlė suteikia galimybę pasidaryti asmenukę su Cristiano Ronaldo

Labdaringa programėlė suteikia galimybę pasidaryti asmenukę su pusnuogiu Cristiano Ronaldo
Video kadras / Labdaringa programėlė suteikia galimybę pasidaryti asmenukę su pusnuogiu Cristiano Ronaldo

Naujoji Cristiano Ronaldo programėlė „CR7Selfie“ suteikia galimybę jo gerbėjams pasidaryti asmenukę su juo, o dalis pelno, gauto už išmaniesiems telefonams skirtos programėlės pardavimus, atiteks labdarai.

Su „CR7Selfie“ programėle Cristiano Ronaldo gerbėjai gali pasidaryti kokią tik nori asmenukę su savo dievuku. Žinoma, nuotrauka būna sumontuota, tačiau galima rinktis iš gausybės futbolininko nuotraukų, net ir jo pusnuogio.

Ši programėlė „iTunes“ ir „Google Play“ parduotuvėse kainuoja 1,99 JAV dolerio, o dalis pelno skiriama labdaringai organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Ateityje planuojama išleisti ir programėlės papildymus su naujomis Cristiano Ronaldo nuotraukomis ir filtrais. Papildymas kainuos 99 centus ir taip pat dalis sumos atiteks labdarai.

„Nuo pat pradžių žinojau, kad noriu, jog šita programėlė paremtų labdaringą veiklą, kuria aš tikiu, – sakė Cristiano Ronaldo. – Jau keletą metų esu įsitraukęs į „Gelbėkit vaikus“ veiklą ir žinojau kad jie yra geriausi partneriai šiai programėlei. Kaip tėvas ir „Gelbėkit vaikus“ ambasadorius esu įsipareigojęs dirbti ties tuo, kad visi vaikai turėtų geresnę ir šviesesnę ateitį.“​

VIDEO: Now you can have a selfie with me anytime, anywhere and everywhere.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką