Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 7d. 18:50

Legendinės atlikėjos Whitney Houston geriausia draugė patvirtino – romanas tarp moterų buvo

Whitney Houston
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Whitney Houston

Legendinei dainininkei Whitney Houston nebuvo labiau artimo žmogaus nei jos geriausia draugė Robyn Crawford. Tačiau nedaugelis žino, kad labiausiai pasitikėjimą prestižiniais apdovanojimais įvertintai atlikėjai kėlęs žmogus devintajame dešimtmetyje trumpam buvo tapęs jos romantine partnere. Tai R.Crawford atskleidė savo memuaruose „A Song For You: My Life With Whitney Houston“, rašo „People“.

Praėjus septyneriems metams po W.Houston tragiškos mirties, kaip knygoje teigė pati jos autorė, atėjo metas papasakoti apie dainininkės ir jos draugystę. „Pajutau begalinį norą pastovėti už ją ir papasakoti apie šią itin talentingą moterį“, – rašė R.Crawford.

Moterys susipažino paauglystėje – R.Crawford buvo 19, o W.Houston – 17 metų. Naujojo Džersio vaikų stovykloje, kurioje merginos dirbo vadovėmis, dainininkę pamačiusi vėliau jos geriausia drauge tapusi R.Crawford pasakė: „Aš tave apsaugosiu“. Būtent tai ji ir darė kitus du dešimtmečius, W.Houston kylant pasaulinės muzikos žvaigždės laiptais.

„Mes norėjome būti kartu, – sakė R.Crawford. – Tik dviese.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Whitney Houston (1988 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Whitney Houston (1988 m.)

Tačiau tik dviese merginos pabuvo neilgai. W.Houston fizinę šių romantiškų tarp merginų užsimezgusių santykių dalį nutraukė vos tik ji pasirašė susitarimą su įrašų kompanija. Apie tai savo artimiausiai draugei dainininkė pranešė vieną 1982-ųjų dieną jai padovanodama Bibliją.

„Ji pasakė, kad mes daugiau nebeturėtume užsiimti fiziniais dalykais, nes tai apsunkins mūsų kelionę. Ji sakė, kad jei žmonės apie tai sužinos, jie tai panaudos prieš mus. Tada taip ir atrodė. Aš saugojau tai. Radau paguodą savo tyloje“, – tęsė R.Crawford.

Papildomą spaudimą tylėti moteris jautė ir iš W.Houston šeimos, taip pat jos mamos, gospelo dainininkės Cissy Houston. „Whitney man pasakojo, kad jos mama sakė, jog būti tokioms artimoms dviems moterims nėra natūralu. Bet mes buvome tokios artimos“, – atviravo dainininkės bičiulė.

Moterų santykiai ir jų itin artimas bendravimas tapo spekuliacijų apie W.Houston lytinę orientaciją priežastimi. Šios kalbos netilo metų metus. R.Crawford teigė su atlikėja apie „etiketes“ nekalbėjusi, jos nesigilino į žodžio „lesbietės“ reikšmę: „Mes tik gyvenome savo gyvenimus ir vylėmės, kad tai tęsis amžinai. (…) Whitney žino, kad aš ją mylėjau ir aš žinau, kad ji mylėjo mane. Mes viena kitai buvome visas pasaulis. Prisiekėme visada būti šalia.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Whitney Houston
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Whitney Houston

Šeimos fitneso trenere dirbanti knygos autorė šiuo metu po vienu stogu gyvena su savo partnere, talentų agente Lisa Hintlemann ir dviem jųdviejų įsivaikintomis atžalomis.

Pristatydama šią knygą R.Crawford tikisi galiausiai atskleisti, kokia W.Houston buvo iš tiesų.

„Norėjau atiduoti jai pagarbą ir pasidalyti istorija, kokia ji buvo prieš išgarsėdama, ir tuo pat metu atskleisti apie mūsų draugystę“, – rašė R.Crawford.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką