Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 12d. 17:29

Legendinio Johno Lennono sūnus į jį panašus ne tik išvaizda: bandė išgarsėti kaip atlikėjas

Julianas Lennonas ir Johnas Lennonas
Vida Press ir „Scanpix“ nuotr. / Julianas Lennonas ir Johnas Lennonas

Išvydus Juliano Lennono nuotrauką, jei nežinotumėte, kas joje pavaizduota, tikrai klaustumėte savęs, kur anksčiau matėte šį žmogų. Panašumų su visame pasaulyje žinomu dainininku ir tėvu Johnu Lennonu šis vyras turi – ir ne tik išvaizdos.

Legendinės grupės „The Beatles“ žvaigždė Johnas Lennonas su pirmąja žmona Cynthia sūnaus Juliano susilaukė 1963-ųjų balandį. Pasak „Beatles Bible“, berniukas gimė Liverpulio ligoninėje.

Anksčiau Cynthia yra sakiusi, kad J.Lennonas sūnaus gimime nedalyvavo, nes tais laikais tai nebuvo įprastas reiškinys. Gimdymą moteris turėjo iškęsti ir be motinos palaikymo – žmogus, kurį ji šalia norėjo turėti labiausiai, tuo metu buvo Kanadoje.

Koks J.Lennonas buvo kaip tėvas, priklauso nuo to, kokio žmogaus to paklausite. Pats Julianas Lennonas anksčiau yra sakęs, kad tėvo šalia savęs beveik neturėjo. Tuo tarpu antro J.Lennono sūnaus Seano, kurio dainininkas susilaukė su Yoko Ono, nuomone, legendinis atlikėjas buvo vienas jo mėgstamiausių žmonių pasaulyje.

Kadaise „The Telegraph“ Julianas Lennonas minėjo, kad jo tėvas buvo hipokritas – pasaulį agitavo kurti taiką ir meilę, kai pats tuo tarpu jokios meilės savo brangiausiems žmonėms nerodė.

Julianas – Johno kopija

Niekas geriau neįrodo, kaip greitai bėga laikas nei nuotraukos. Jose įamžintas į savo tėvą be galo panašus Julianas Lennonas 2019 metų balandį atšventė 56-ąjį gimtadienį ir pragyveno tėvą, kuris mirė būdamas 40-ies.

Kaip ir legendinės grupės „The Beatles“ narys, jo sūnus išbandė jėgas muzikos industrijoje – kaip skelbiasi instagramo paskyros aprašyme, Julianas Lennonas kuria dainas ir jas atlieka, yra prodiuseris, taip pat dokumentinių filmų kūrėjas, filantropas, fotografas bei knygų autorius.

VIDEO: Julian Lennon - Too Late for Goodbyes

Julianui Lennonui tapti tokiu žymiu, kaip jo tėvui nepavyko, tad jis nusprendė visas jėgas sutelkti į kitą meno sritį – fotografiją. Kartą „Express“ jis sakė besidžiaugiantis, kad J.Lennonas nebuvo stiprus fotografas, todėl negalėjo kritikuoti sūnaus.

Nepaisant sėkmingos ir labai įvairios karjeros, su mirusio tėvo paskutine mylimąja Y.Ono ir jos sūnumi Seanu Julianas Lennonas su motina Cynthia sutaria ne geriausiai. Ginčai dėl palikimo ir kitų dalykų garsiai nuskambėjo ir žiniasklaidoje. Buvo laikai, kai atrodė, kad abi šeimos jau užkasė karo kirvį, tačiau netrukus ginčai vėl įsiplieksdavo.

„Scanpix“/AP nuotr./Yoko Ono, Julianas Lennonas, Seanas Lennonas ir Cynthia Lennon
„Scanpix“/AP nuotr./Yoko Ono, Julianas Lennonas, Seanas Lennonas ir Cynthia Lennon

Santykiai su Seanu

1998-aisiais viename interviu Julianas Lennonas prasitarė, kad palaikyti ryšius su įbroliu jis stengėsi, tačiau noro to paties iš jo pusės nesulaukė.

„Jei pakeičiu gyvenamąją vietą, visada jam duodu savo naują numerį. Retkarčiais jam paskambinu, tačiau iš jo to paties nesulaukiu. Manau, kad dėl to kaltas mūsų amžiaus skirtumas. Vyresnis brolis dabar jam rūpi mažiausiai“, – tada pasakojo Julianas Lennonas.

Pats vyras šeimos niekada nesukūrė, neturi jis ir vaikų. Anksčiau jis yra sakęs, kad nuo to jį tikriausiai atgrasė sudėtingi santykiai su anksti tėvu tapusiu J.Lennonu ir baimė padaryti tas pačias klaidas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką