Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 1d. 16:00

Lidso universiteto jojimo klubo narės išsirengė kalendoriaus fotosesijoje

Lidso universiteto jojimo klubo narių 2013 kalendorius
Klubo nuotr. / Lidso universiteto jojimo klubo narių 2013 kalendorius

Didžiosios Britanijos Lidso universiteto studentės, priklausančios jojimo klubui, nepaisė kritikos dėl pornografišku pavadinto praėjusių metų kalendoriaus ir įsiamžino kitoje ne mažiau pikantiškoje 2013 metams skirto kalendoriaus fotosesijoje.

Žmonės.lt anksčiau rašė, apie Didžiosios Britanijos medžiotojų draugijos nares, kurios taip pat apsinuogino pikantiškam kalendoriui. Tad galima įžvelgti, kad tokios fotosesijos ir jų rezultatas tarp britų sulaukia ypatingo dėmesio – yra poreikis, yra kas jį patenkina.

Lidso universiteto jojimo klubo kapitonė Charlotte Wright (22) sakė, kad taip pasielgti jos nusprendė po to, kai paskaičiavo, kiek daug pinigų praėjusiais metais uždirbo erotinis kalendorius, rašo Thesun.co.uk.

„Mes pagalvojome, kad kiekvienas leidinys yra geras leidinys, jei renki pinigus geram tikslui. Šiais metais netgi buvo daugiau norinčių fotografuotis merginų, nei mums jų reikėjo. Aš manau, kad rezultatas yra daug geresnis nei mes tikėjomės ir kalendorius atrodo fantastiškai“, – sakė universiteto studentė.

Nors ir sulaukė daug kritikos, merginų kalendorius uždirbo 2 tūkst. svarų sterlingų (8,5 tūkst. litų), kuriuos jos paskyrė organizacijai, mokančiai neįgalius žmones jodinėti arkliais, su jais bendrauti.

Ch.Wright prisipažino, kad neigiama kritika tik dar labiau jas padrąsino nusimesti drabužius šaltą lapkričio mėnesį ir pozuoti su nepaklusniais žirgais.

Sophie Dunstan, Sophie McHugh ir Polly Young įsiamžino ir praėjusių, ir šių metų kalendoriuose, tačiau šiemet joms kompaniją palaikė šešios naujos merginos – Hannah Bancroft, Ellen Gregson, Ellen Karran, Issy Sykes, Sophia Henderson ir Harriet Speller.

„Kai mes fotografavomės, buvo vos 4 laipsniai šilumos, tačiau merginos vis tiek išsirengė. Kai kurie žirgai mūsų neklausė, poniai buvo nepatenkinti, kai šalia jų merginos fotografavosi, todėl kai kurios iš fotosesijos net grįžo su nubrozdinimais. Bet mums buvo linksma. Kai kurios merginos pasakė savo tėvams ir vaikinams apie kalendorių, tačiau kai kurios – dar ne“, – atviravo Charlotte.

Lidso universiteto jojimo klubo narių kalendorių už 10 svarų sterlingų (42 litus) galima įsigyti puslapyje Luuhrc.com.

Daugiau pikantiškų nuotraukų iš kalendoriaus galite pamatyti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką