Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 27, 14:11

Madonnos širdis vėl laisva: išsiskyrė su beveik perpus jaunesniu vaikinu

Popmuzikos karaliene praminta Madonna ir jos mylimasis šokėjas Ahlamalikas Williamsas po trejų metų draugystės pasuko skirtingais keliais. Nors pora išsiskyrė, 35-eriais metais jaunesnis vaikinas ir dainininkė ryšius vis tiek palaiko ir vienas kitam skiria daug meilės.
Madonna ir Ahlamalikas Williamas
Madonna ir Ahlamalikas Williamas / Instagram ir „Vida Press"nuotr.

Leidinio „The Sun“ teigimu, po trejus metus trukusių pasimatymų Madonna išsiskyrė su savo vaikinu Ahlamaliku Williamsu.

Teigiama, kad 63 metų dainininkei buvo „sunku išlaikyti jų meilę“ su savo 28 metų vaikinu dėl jos užimtumo.

Madonna su Ahlamaliku pradėjo susitikinėti 2019 m., praėjus ketveriems metams po judviejų susitikimo dainininkės „Rebel Heart“ ture. Jo metu vaikinas buvo vienas iš atlikėjos šokėjų, dalyvavujančių kartu su ja ture.

Šaltinis „The Sun“ rašė: „Madonna pasinėrė į įtemptą socialinį gyvenimą ir susitiko su draugais bei šeima po išsiskyrimo.

Ji turi įtemptą tvarkaraštį, dirba prie būsimo biografinio filmo, naujos muzikos ir rūpinasi savo šeima, su Ahlamaliku jau kurį laiką jie nebe pora. Yra likę daug meilės, bet kol kas jie nusprendė skirtis.

Jie vis dar palaiko gerus santykius ir nejaučia jokių blogų jausmų vienas kitam, tačiau jie gyvena skirtingose ​​​​vietose, jis išsikraustė iš jos namų.“

Madonna savo vaikinui padėjo pradėti muzikinę karjerą, jis tapo ne tik šokėjas, bet ir dainų rašytojas. Ahlamiko tėtis Drue netgi palaimino porą ir pasakė, kad yra „dėkingas už juos“.

Nors pora savo socialiniuose tinkluose beveik nesidalino vienas kito nuotraukų, jie ne kartą buvo nufotografuoti viešumoje, mėgaujantis kartu praleidžiamu laiku.

Vida Press nuotr./Madonna ir Ahlamalikas Williamas
Vida Press nuotr./Madonna ir Ahlamalikas Williamas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką