Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 20:56

M.Markle tėvas Thomas skubiai išvežtas į ligoninę: hercogienei – sesers kaltinimai

Meghan Markle tėvas Thomas Markle buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Plačiau apie jo būklę šeima komentuoti atsisakė, tačiau pranešama, jog jis patyrė insultą.
Meghan Markle su tėvu
Meghan Markle su tėvu / Vida Press nuotr.

Pranešama, kad Meghan Markle tėvas Thomas Markle pirmadienio vakarą buvo paguldytas į ligoninę, nes patyrė insultą.

Į pensiją išėjęs 77 metų televizijos apšvietimo režisierius buvo nufotografuotas Tichuanoje (Meksika). Nuotraukoje matoma, kaip jis įkeliamas į greitosios pagalbos automobilį su deguonies kauke ant veido, pranešė TMZ.

Pasak leidinio, Thomas buvo skubiai nugabentas per sieną į ligoninę Chula Vistoje, Kalifornijoje, apie 21.30 val. vietos laiku. Pranešama, kad jis negalėjo kalbėti su medikais ir turėjo užrašyti savo simptomus ant popieriaus lapo.

Stop kadras / Vida Press nuotr./Thomas Markle'as
Stop kadras / Vida Press nuotr./Thomas Markle'as

„Mano tėvas atsigauna ligoninėje“, – vėliau Dailymail.com pakomentavo Thomo dukra Samantha Markle.

Dėl pablogėjusios tėvo sveikatos ji ėmė kaltinti ir seserį Meghan: „Tikra tragedija, kiek jis buvo kankinamas, kiek turėjo ištverti dėl to, kad sesuo pastaruosius kelerius metus nekreipė į jį dėmesio. Tai neatleistina.“

„Prašome šeimos privatumo, jo sveikatos ir gerovės. Jam tiesiog reikia ramybės ir poilsio“, – tęsė ji.

Thomas anksčiau buvo patekęs į laikraščių antraštes dėl to, kad 2018 m. nedalyvavo Meghan karališkosiose vestuvėse su princu Harry dėl problemų su širdimi.

Tuo tarpu Samantha jau seniai kaltina Sasekso hercogienę dėl prastėjančios jų tėvo sveikatos. Kartą nesuprato, kodėl Meghan pagerbė Nelsoną Mandelą, nors nesutaria su jų tėvu.

„O gal atiduok duoklę savo tėvui?“, – 2018 m. Samantha rašė tviteryje. „Užteks. Elkis kaip žmogiškai, elkis kaip moteris. Jei mūsų tėvas miršta, tai dėl tavęs, Meg!“

Daugelio leidinių duomenimis, Thomas dėl sveikatos nedalyvaus karalienės Elžbietos II platininiame jubiliejuje kitą savaitę Londone, kaip neva buvo suplanavęs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką