Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 07:53

Mirė Naujosios Zelandijos televizijos žvaigždė Pua Magasiva: aktoriui tebuvo 38-eri

Pua Magasiva
Socialinių tinklų nuotr. / Pua Magasiva

Liūdna žinia – Naujosios Zelandijos aktorius Pua Magasiva mirė šeštadienį būdamas vos 38-erių. Jis išgarsėjo dėl savo vaidmenų seriale „Galingieji reindžeriai“ (Power Rangers) ir populiarioje Naujosios Zelandijos muilo operoje apie medikus „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), kurioje pirmą kartą pasirodė dar 1994-aisiais ir su pertraukomis vaidino iki pat praėjusių metų – iš viso daugiau nei 400 serijų.

Pranešama, kad P.Magasiva kūnas buvo rastas šeštadienio rytą namuose Velingtone. Policija patvirtino, kad nėra jokių įtartinų aplinkybių, tačiau jauno aktoriaus mirties priežastis vis dar nėra žinoma.

Serialo „Shortland Street“, kuriame aktorius vaidino, atstovai oficialioje „Twitter“ paskyroje taip pat patvirtino liūdnas žinias, rašydami: „Mes visi esame be galo sugniuždyti tragiškų naujienų apie Pua Magasiva. Pua daugelį metų buvo labai mylimas „South Pacific Pictures“ šeimos narys, o dabar mūsų širdys ir mintys keliauja pas Pua šeimą.“

Draugai ir gerbėjai negalėjo patikėti staigia aktoriaus mirtimi. Internete pasipylė jaudinančios žinutes su užuojautomis ir prisiminimais apie jaunas aktoriaus dienas.

Socialinių tinklų nuotr./Pua Magasiva
Socialinių tinklų nuotr./Pua Magasiva

„Mano širdis keliauja pas Magasiva šeimą ir televizijos kolegas, kurie turėjo garbės matyti jo švytinčias akis ir girdėti širdį galėjusį suspausti nuoširdų juoką“, – socialiniame tinkle nuoskaudą reiškė aktorius Shane Cortese.

Savo liūdesio neslėpė ir radijo žvaigždė Mike Puru, kuris rašė: „Siunčiu savo meilę jo draugams ir šeimai. Jis visada sustodavo ir pasisveikindavo su visais, kurie jam pasakydavo „labas“. Buvo nepaprastai geras vaikinas.“

„Linkiu amžinos ramybės, jūs jos nusipelnėte. Gaila, kad teko išeiti tokiu keliu“, – socialiniame tinkle skelbė vienas iš aktoriaus gerbėjų.

Pua Magasiva užaugo ir gimė Velingtone. Būtent čia visa šeima ir susirinko išlydėti aktoriaus į paskutinę kelionę.

Žvaigždė ką tik šventė savo pirmąjį vestuvių jubiliejų su žmona Lizz Sadler. Pora susituokė 2018 m. balandį, praėjus pusantrų metų nuo jų pažinties. Vyras iš pirmos santuokos turėjo dukrą, tačiau ir žmonos atžalą iš ankstesnių santykių augino kaip savo – taigi, galima sakyti, kad turėjo du vaikus.

Aktoriaus instagramo paskyroje puikuojasi užrašas: „Mylintis tėtis ir vyras“. Panašu, kad P.Magasiva buvo iš tiesų laimingas. Iš nuotraukų socialiniuose tinkluose matyti ir tai, kad aktorius palaikė sveiką gyvenimo būdą, aktyviai sportavo.

Beje, prieš dvejus metus P.Magasiva tapo didvyriu, kai padėjo išlipti vairuotojui iš degančios transporto priemonės. Automobilio vairuotojas atsitrenkė į medį ir jį prispaudė automobilio sėdynė. Aktorius buvo vienas iš tų vairuotojų, kuris sustojo pagelbėti. Tada būriui drąsuolių pavyko ištraukti vairuotoją.

Temos: 2 Mirtis Serialas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką