Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 13d. 11:01

„Mirtis ant Nilo“ anonsas ir plakatai: grėsmingi motyvai prašmatnioje aplinkoje

„Mirtis ant Nilo“
Walt Disney Studios Motion Pictures nuotr. / „Mirtis ant Nilo“
Artėjant detektyvinio trilerio „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile“) premjerai, pasirodė nauji pagrindinių personažų plakatai ir naujas anonsas, kurie leidžia įdėmiau pažvelgti į filme vaidinančius garsius aktorius, išsipuošusius nuostabiais senoviniais kostiumais.

Kino studijos „20th Century Fox“ filmas „Mirtis ant Nilo“ yra tiesioginis 2007-ųjų metų režisieriaus Kenneth Branagh filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) tęsinys, kuris, kaip ir „Mirtis ant Nilo“ yra rašytojos Agatos Kristi romano ekranizacija. Abu filmai seka mylimą A. Kristi personažą seklį Erkiulį Puaro, dažnai atsiduriantį paslaptingų žmogžudysčių apsuptyje. Apie naująjį filmą „Mirtis ant Nilo“ buvo užsiminta ankstesnio filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ pabaigoje, nors juos ir skiria daugiau nei ketveri metai dėl daugybės su COVID-19 pandemija susijusių vėlavimų.

Filme Erkiulis Puaro, kurį vaidina pats filmo režisierius K.Branaghas, atostogaudamas Nilo kruize susidurs su pora švenčiančia medaus mėnesį, kurį netikėtai nutraukia žmogžudystė. Vaizdingoje Egipto vietoje vykstančiame filme vaidina garsūs aktoriai ir kylančios kino žvaigždės, iš kurių bet kas gali būti žudikas.

Aktorė Gal Gadot vaidina gražią nuotaką, kuri galbūt slepia tamsią paslaptį. Aktorė Letitia Wright, žinoma iš „Marvel“ kino visatos filmo „Juodoji pantera“, taip pat pavaizduota personažų plakate su prierašu „Vadovė“ (angl. „The Manager“), galbūt laivo, kuriame nuotaka švenčia medaus mėnesį. Aktorių kolektyvą taip pat papildo ikoninė aktorė Annette Bening, kuri savo personažo plakate laiko taurę martinio ir žiūri į kažką besislepiantį už kadro. Jos veikėjos plakatas turi prierašą „Motina“ (angl. „The Mother“). Likusiuose plakatuose vaizduojami aktoriai Emma Mackey, Ali Fazal bei Tomas Batemanas.

Originaliai pradėtas filmuoti dar 2019-aisiais metais, bet atidėtas dėl pasaulinės pandemijos, detektyvinis trileris „Mirtis ant Nilo“ yra adaptuotas pagal to paties pavadinimo Agatos Kristi romaną. Filmą prodiusavo garsus anglų kino režisierius ir prodiuseris Ridley Scottas („Gladiatorius“, „Svetimas“, „Marsietis“) su Kennethu Branaghu ir kitais.

Kas po savo blizgučiais ir zomša slepia žudikiškus ketinimus paaiškės trileriui „Mirtis ant Nilo“ pasirodžius kinuose nuo vasario 11 d.

Naujasis anonsas:

VIDEO: MIRTIS ANT NILO | Kinuose nuo vasario 11 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Oficialus anonsas:

VIDEO: MIRTIS ANT NILO | Kinuose nuo vasario 11 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką