Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 1d. 12:06

„Mitų griovėjų“ vedėjas Adamas Savage’as sesers apkaltintas seksualiniu jos išnaudojimu

Jamie Hynemanas (kairėje) ir Adamas Savage'as
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jamie Hynemanas (kairėje) ir Adamas Savage'as

Adamui Savage’ui, vienam iš dviejų populiarios televizijos laidos „Mitų griovėjai“ vedėjų, iškelta byla jo seseriai vyrą apkaltinus vaikystėje seksualiai ją išnaudojus, rašo Variety.com.

Adamo Savage’o sesuo Miranda Pacchiana teigia, kad brolis ją seksualiai išnaudojo „pakartotinai kelerių metų laikotarpyje“, o viskas prasidėjo kai jai tebuvo septyneri, o jos broliui – devyneri metai.

„Kaip vaikui, ši patirtis sukrėtė mano saugumo jausmą ir sumenkino pasitikėjimą savimi. Dešimtmečius po to aš išgyvenau depresiją ir nerimą, – M.Pacchiana rašė savo tinklaraštyje. – Visuomenė turi žinoti, kad Adamas Savage’as seksualiai išnaudojo mane, kai buvau vaikas, kaip išdėstyta dokumentuose, kuriuose sugebėjau užpildyti po šitiek metų.“

Vida Press nuotr./Adamas Savage'as
Vida Press nuotr./Adamas Savage'as

Populiarios televizijos laidos vedėjas Adamas Savage’as šiuos sesers kaltinimus per savo advokatą Andrew Brettlerį neigia.

„Vildamasis, kad mano sesuo sulauks pagalbos, kurios jai reikia, kad rastų ramybę, tai turi baigtis. Daugybę metų ji be gailesčio ir melagingai užsipuldinėjo mane ir kitus mano šeimos narius visiems, kurie klausydavosi. Skleisdama neteisingas istorijas apie mus, siekdama finansinės naudos, ji kankino visą šeimą ir atitolino save nuo mūsų, – rašė Adamas Savage’as pranešime, Variety.com įteiktame jo advokato. – Kovosiu su šiuo nepagrįstu ir įžeidžiančiu ieškiniu bei stengsiuosi visa tai užbaigti visiems laikams.”

Vida Press nuotr./„Mitų griovėjai“ Jamie Hynemanas ir Adamas Savage'as
Vida Press nuotr./„Mitų griovėjai“ Jamie Hynemanas ir Adamas Savage'as

Kad M.Pacchiana meluoja, patvirtino ir jos motina Karen Savage.

„Liūdna tai sakyti, bet mano dukra kovoja su rimtais psichologiniais iššūkiais, – teigė ji. – Adamas yra geras žmogus ir aš visiškai jį palaikau.“

Pasak M.Pacchianos, ji su broliu nekontaktavo daugiau nei du dešimtmečius.

Dokumentuose, kuriuos gavo „New York Post“, moteris tikina, kad Adamas Savage’as „pakartotinai ją prievartaudavo“ ir versdavo užsiimti oraliniu seksu, taip pat atlikdavo „kitas seksualinės prievartos formas“.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką