Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 15d. 12:38

Naujoje komedijoje Ryanas Reynoldsas tapo Samuelio L. Jacksono asmens sargybiniu

Ryanas Reynoldsas ir Samuelis L. Jacksonas komedijoje „Žudiko asmens sargybinis“
Kadras iš filmo / Ryanas Reynoldsas ir Samuelis L. Jacksonas komedijoje „Žudiko asmens sargybinis“

Nėra kito aktoriaus, kuris taip pasižymėtų „spalvinga“ kalba kaip Samuelis L. Jacksonas. Jis yra vienas iš pagrindinių kino studijos „Marvel“ veidų, „Žvaigždžių karų“ ir „Juros periodo parko“ veteranas bei išskirtinio režisieriaus Quentino Tarantino mūza. Ir nereiktų pamiršti, kad aktoriaus įkūnytas personažas sugebėjo plikomis rankomis išlaisvinti lėktuvą nuo gyvačių.

Vis dėlto naujausiame savo filme „Žudiko asmens sargybinis“ („Hitman's Bodyguard“) Samuelis L. Jacksonas turi rimtą varžovą, savo naująjį „asmens sargybinį“ aktorių Ryaną Reynoldsą, labiausiai išgarsėjusį kaip „Deadpool“ personažą.

Ryanas Reynoldsas yra beveik visuotinai mylimas ir kaip aktorius, ir kaip komikas. Holivudo žvaigždė iš esmės yra tas draugas, kurį matai dažnai, bet norėtum matyti nuolatos. Jis sugeba būti sarkastiškas neužgaudamas aplinkinių, o tai padaryti nėra paprasta.

Veiksmo komedija „Žudiko asmens sargybinis“ pasakoja apie vieną geriausių pasaulyje asmens sargybinių, kurio vaidmenį atlieka aktorius Ryanas Reynolds. Jo užduotis, kad ir kaip jis to nenorėtų, yra apsaugoti ilgalaikį savo priešą – profesionalų samdomą žudiką, kurio personažą įkūnija aktorius Samuelis L. Jacksonas.

Kadras iš filmo/Samuelis L. Jacksonas komedijoje „Žudiko asmens sargybinis“
Kadras iš filmo/Samuelis L. Jacksonas komedijoje „Žudiko asmens sargybinis“

Ryano Reynoldo herojaus karjera iki šiol buvo susijusi su įtakingų ir korumpuotų klientų saugumu, o Samuelio L. Jacksono herojaus – su asmens sargybinio klientų naikinimu, todėl iškyla labai puikus tarpusavio ginčų klausimas – kas yra teisus: tas, kuris žudo blogį ar tas, kuris jį saugo? Visa filmo istorija yra akivaizdžiai išgalvota, todėl visas veiksmas gula ant šių dviejų vyriškų ir turbūt juokingiausių šou versle žvaigždžių pečių.

Nors filmo „Žudiko asmens sargybinis“ režisierius yra Patrickas Hughesas, galima drąsiai apsigauti, kad tai dar vienas Quentino Tarantino filmas – vis dėlto filme vaidina du pagrindiniai režisieriaus pamilti aktoriai: Samuelis L. Jacksonas ir Salma Hayek.

Itin juokinga veiksmo komedija „Žudiko asmens sargybinis“ kinuose nuo rugpjūčio 18 d.

VIDEO: ŽUDIKO ASMENS SARGYBINIS | Kinuose nuo rugpjūčio 18 d. | Oficialus anonsas [HD]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką