Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2019 kovo 15d. 20:02

Netikėtas posūkis Johnny Deppo ir Amber Heard skyrybų istorijoje: iš tiesų smurtautoja buvo ji?

Amber Heard ir Johnny Deppas
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr. / Amber Heard ir Johnny Deppas

Aktoriai Johnny Deppas ir Amber Heard skandalingai išsiskyrė dar 2016 metais, tačiau šioje istorijoje taškas dar nepadėtas. Deppas padavė buvusią žmoną į teismą kaltindamas ją sugriovus jo reputaciją, ir tai dar ne viskas – aktorius tikina, kad tai Amber prieš jį smurtavo, ir pateikė galybę to įrodymų.

15min primena, kad Amber Heard prašymą nutraukti vos 15 mėnesių trukusią jos santuoką su Johnny Deppu pateikė 2016-ųjų gegužę, o netrukus dar pareiškė, kad vyras prieš ją ne vieną kartą buvo pakėlęs ranką.

Pats Johnny Deppas ir jo aplinka tokius kaltinimus kategoriškai neigė, tačiau galiausiai tai stipriai pakenkė aktoriaus reputacijai. Jo teisininkų teigimu, būtent šis skandalas yra kaltas dėl to, kad kino studija atsisakė jo paslaugų „Karibų piratų“ franšizėje.

O dabar aktorius pateikė buvusiai žmonai net 50 mln. JAV dolerių vertės ieškinį dėl šmeižto, kuris šiuo metu skinasi kelią į teismą.

Deppas kaltina Heard surežisavus visą jų skyrybų istoriją, kad pakenktų jo reputacijai ir pagerintų savo pačios įvaizdį bei karjerą. Deppo ieškinyje teigiama, kad jo buvusi žmona tiesiog sumaniai pasinaudojo pasaulyje kilusiu #MeToo judėjimu ir pavaizdavo save kaip auką, nors iš tiesų, anot Deppo, didžioji agresorė jų šeimoje buvusi ji pati.

Teismui pateiktuose dokumentuose apstu ir Deppo surinktų įrodymų: net 87 video įrašai iš apsaugos kamerų, nuotraukos, kuriose jis pats yra sužalotas žmonos, bei 17-os žmonių (tarp jų – ir policijos pareigūno) liudijimai, esą pati Amber ne kartą yra pakėlusi prieš jį ranką.

„Panelė Heard nėra smurto artimoje aplinkoje auka, ji pati yra smurtautoja, – sakoma tame ieškinyje. – Tie kaltinimai buvo dalis kruopščiai suplanuotos apgaulės siekiant sulaukti visuomenės palankumo ir užuojautos panelei Heard, ir kad tai padėtų jos karjerai.“

„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas ir Amber Heard
„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas ir Amber Heard

Ieškinyje minimas incidentas, kuomet Amber Heard metė degtinės butelį į savo vyrą, o dužęs stiklas stipriai sužalojo aktoriaus pirštą – prireikė net operacijos. Taip pat aprašoma ir tai, kad Deppas ne kartą buvo trankomas lovoje, spardomas, o Heard netgi pati surežisuodavo savo užpuolimą.

Po šio ieškinio paviešinimo, socialiniuose tinkluose daugybė žmonių išreiškė paramą Johnny Deppui prisipažinę, kad buvo kaip reikiant apmulkinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką