Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 08:39

Nuo pramogų pasaulio atsiribojusi Cameron Diaz sužibėjo ant žurnalo viršelio

Filmo „Mano geriausio draugo vestuvės“ aktoriai: Rupertas Everettas, Cameron Diaz, Dermotas Mulroney ir Julia Roberts
„Entertainment Weekly“ viršelis / Filmo „Mano geriausio draugo vestuvės“ aktoriai: Rupertas Everettas, Cameron Diaz, Dermotas Mulroney ir Julia Roberts

Charizmatiškoji Cameron Diaz (46 m.) kadaise buvo kone ryškiausia Holivudo žvaigždė, tačiau jau keleri metai kaip ji atsiribojusi nuo pramogų pasaulio: darbą iškeitė į ramų šeimyninį gyvenimą. Dėl to taip netikėta buvo vėl išvysti ją ant žurnalo viršelio, o tam buvo graži proga – kultinės romantinės komedijos „Mano geriausio draugo vestuvės“ metinės.

Ant žurnalo viršelio Cameron Diaz pozavo ne viena, o su kolegomis iš populiariojo filmo Julia Roberts, Rupertu Everettu ir Dermotu Mulroney – tuo šis viršelis tapo dar ypatingesnis. Tai pirmas kartas per 22 metus, kada filmo gerbėjai šiuos visus aktorius vėl išvydo kartu.

Šis žurnalo viršelis – kasmetinis „Entertainment Weekly“ romantinių komedijų numeris, kuriame visas dėmesys skiriamas būtent šio žanro filmams ir aktoriams. Šis numeris visada išeina prieš Valentino dieną – geriausią metą romantiniams filmams.

15min primena, kad žanro klasika „Mano geriausio draugo vestuvės“ buvo nufilmuota 1996 metų vasarą Čikagoje, ir tai buvo pirmas didelis Cameron Diaz vaidmuo kine. Juostos premjera įvyko 1997-ųjų birželį ir pasaulyje uždirbo 300 mln. JAV dolerių.

„Žinote, aš svarsčiau vaidmens atsisakyti, – nustebino Cameron Diaz. – Ne, juokauju. Juk turėjau progą dirbti su šiais vyrukais ir Julia! Man tai buvo didžiulis proveržis.“

Aktorė taip pat atskleidė, kad jos gera bičiulė Nicole Richie yra apsėsta šio filmo, ir joms viešint Čikagoje vertė aplankyti visas vietas, įamžintas filme, ir papasakoti daugiau detalių apie jo kūrimo užkulisius.

Na o Rupertas Everettas prisipažino, kad jo prastas elgesys vos nekainavo jam vaidmens tame filme. Tačiau galiausiai jis susiėmė, o nuo tada iš esmės pasikeitė.

„Paskutinį kartą kai žiūrėjau tą filmą, apsiverkiau vien pagalvojęs, koks magiškas buvo tas laikas, toji vasara“, – pasakojo Everettas.

15min primena, kad Cameron Diaz savo karjerą į antrą planą nustūmė po 2015 metais atšoktų vestuvių su rokeriu, grupės „Good Charlotte“ gitaristu Benji Maddenu (39 m.). Paskutinis aktorės vaidmuo kine buvo 2014-ųjų miuzikle „Anė“ („Annie“), po to daugiau ji niekur nebevaidino.

Komentarai
Temos: 1 Cameron Diaz

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką