Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 15, 13:48

Paviešintas įrašas, kaip skamba rokenrolo karalių E.Presley įkūnijusio A.Butlerio balsas

Jau birželio 22 dieną į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja muzikinė biografinė drama „Elvis“ – išsamus pagal tikrus faktus sukurtas pasakojimas apie 20 metų trukusį atlikėjo Elvio Presley kelią į muzikos Olimpą, kurį į didžiuosius ekranus perkėlė žymusis „Oskarui“ nominuotas australų režisierius Bazas Luhrmannas. Jaunąjį rokenrolo karalių suvaidino kritikų tiesiog ant rankų nešiojamas Austinas Butleris.
Austinas Butleris dramoje „Elvis“
Austinas Butleris dramoje „Elvis“ / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Kinas Elvis Presley

Viena iš priežasčių – minėtojo aktoriaus sugebėjimas ne tik neįtikėtinai tiksliai suvaidinti Elvį, bet ir pačiam prieš kameras atlikti jo dainas. Tai, jog ekrane išties kai kur skamba ne Elvio, o A.Butlerio balsas, patvirtino režisieriaus B.Luhrmanno ir paties E.Presley anūkės Riley Keough „Instagram“ paskyrose paviešintas atrankų vaizdo įrašas. Jame aktorius, norėdamas gauti pagrindinį vaidmenį, atlieka rokenrolo karaliaus hitą „That‘s All Right“.

Tiesa, aktorius, kuris kuris jau turėjo progą dirbti su ryškiausiomis kino žvaigždėmis filme „Vieną kartą Holivude“, naujoje juostoje atlieka tik ankstyvosios Elvio karjeros dainas, tačiau net ir tai tampa puikia proga įsitikinti jo panašumu į muzikos žvaigždę. Vaidmuo pareikalavo itin daug psichologinių bei fizinių pastangų. To įrodymu tapo faktas, jog vos pasibaigus filmavimams, kitą dieną, A.Butleris buvo išgabentas į ligoninę.

Organizatorių nuotr./Austinas Butleris dramoje „Elvis“ įkūnijo rokenrolo karalių Elvį Presley
Organizatorių nuotr./Austinas Butleris dramoje „Elvis“ įkūnijo rokenrolo karalių Elvį Presley

„Paryčiais prabudau su nepakeliamais skausmais ir atsidūriau ligoninėje. Gydytojai diagnozavo apendicitą ir ten lovoje turėjau praleisti savaitę. Mano kūnas tiesiog atsisakė funkcionuoti“, – žurnalistams pasakojo naujasis Elvis.

Įspūdinga, itin vizuali ir legendinės muzikos lydima istorija pasakojama remiantis sudėtingais Elvio santykiais su ilgamečiu jį atradusiu ir išpopuliarinusiu vadybininku Tomu Parkeriu, kurio vaidmenį atlieka legendinis aktorius Tomas Hanksas.

Iki tol negirdėtas Elvio atliekamos muzikos skambesys bei iš proto minias merginų vedęs jo laisvas elgesys scenoje sutapo su Amerikos kultūrine revoliucija. Audringų permainų ir sukrėtimų laikotarpį puikiai įkūnijusio dainininko gyvenime taip pat netrūko aistrų – nuo audringos meilės žmonai Priscilai iki ekstravagantiško gyvenimo būdo ir nuolat augusio nesugebėjimo susidoroti su milžinišku šlovės svoriu.

Organizatorių nuotr./Austinas Butleris dramoje „Elvis“ įkūnijo rokenrolo karalių Elvį Presley
Organizatorių nuotr./Austinas Butleris dramoje „Elvis“ įkūnijo rokenrolo karalių Elvį Presley

Artimiau su Elvis Presley, jo dramatišku gyvenimu, legendą supusiais žmonėmis ir istorijomis galėsime susipažinti biografiniame muzikiniame filme „Elvis“. Juosta į Lietuvos kino ekranus atkeliauja jau birželio 22 dieną.

VIDEO: ELVIS - įspūdinga rokenrolo karaliaus istorija tik kinuose nuo birželio 22 d. (finalinis anonsas)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką