Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 15d. 11:11

„Playboy“ įkūrėjas kaltinamas verslo dusinimu

H.Hefneris su savo „zuikeliais“ – H.Madison (kairėje) ir B.Marquardt
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / H.Hefneris su savo „zuikeliais“ – H.Madison (kairėje) ir B.Marquardt.

Žurnalo „Playboy“ įkūrėją ir savininką Hugh Hefnerį vienas akcininkas padavė į teismą dėl to, kad šis esą iškėlė asmeninius interesus aukščiau už verslo.

Jau beveik keturis dešimtmečius H.Hefneris mėgaujasi prabangiu ir nerūpestingu gyvenimu. Jį nuolat galima išvysti besisukiojantį tarp jaunų bei išvaizdžių pusnuogių „Playmates“ merginų, o vakarėliai 29 kambarių prabangiuose „Playboy“ rūmuose padėjo jam išgarsėti visame pasaulyje.

Tačiau pastaraisiais metais „Playboy“ finansinė situacija nuolat prastėja, rašo Telegraph.co.uk. Todėl vienas žurnalo akcininkų padavė 83 metų H.Hefnerį į teismą, nes šis neva iškėlė savo svajones virš verslo interesų.

Davidas Brownas, investuotojas iš Los Andželo, kaltina „Playboy“ savininką atsisakius kelių pelningų pasiūlymų parduoti „Playboy Enterprises“ pernai metų pabaigoje vien dėl to, kad galėtų likti apsuptas prabangos ir merginų.

Praėjusių metų pabaigoje buvo pasirodę pranešimų, esą kompanija parduodama už 300 mln. JAV dolerių – akcijų biržos tuo metu kompaniją vertino vos 82 mln. JAV dolerių. Tačiau trys potencialūs pirkėjai nutraukė derybas, kai H.Hefneris pareiškė neketinąs parduoti „Playboy“, rašoma ieškinyje.

Jame taip pat teigiama, kad nepaisydamas didelių žurnalo nuostolių pastaraisiais metais „H.Hefneris toliau mėgaujasi prabangiu gyvenimu ir pasistengia, kad visi tai žinotų“. Be to, verslininkas kaltinamas atsisakęs pelningų sandorių vien dėl to, kad galėtų ir toliau išlaikyti tokį gyvenimo būdą, „galėtų likti „Playboy“ rūmuose iki gyvenimo pabaigos“.

Nors H.Hefnerio turtas vertinamas daugiau nei 80 mln. JAV dolerių, „Playboy“ rūmai priklauso ne jam, o žurnalui. H.Hefneris už galimybę naudotis rūmais moka nuomą, tačiau jei kompanija būtų parduota, jam palankus sandoris greičiausiai būtų nutrauktas, nes šie rūmai tapo „Playboy“ prekės ženklo dalimi.

D.Brownui dabartinėmis kainomis priklauso 600 tūkst. JAV dolerių vertės „Playboy“ akcijų.

H.Hefneriui priklauso 70 proc. „Playboy Enterprises“ akcijų, tai jam suteikia veto teisę bet kokiais klausimais. Be to, jis yra vyriausiasis žurnalo redaktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką