Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 20d. 16:00

Princesė Eugenie atskleidė pirmagimio vardą: juo išreiškė pagarbą karališkosios šeimos nariui

Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas
AFP / „Scanpix“ nuotr. / Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas

Praėjus beveik dviem savaitėms po sūnaus gimimo, Elžbietos II anūkė, princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas pasidalijo pirmuoju jų bendru šeimos jaukiu kadru. Taip pat pora atskleidė, kokį vardą sūnui suteikė, rašo „People“.

Vasario 9 d. gimęs karališkosios šeimos narys, princesės Eugenie sūnus, jau turi vardą! Juo pasidalijo pati princesė.

„Norime jums pristatyti Augustą Philipą Hawke Brooksbanką“, – socialiniame tinkle šeštadienį rašė princesė Eugenie. Taip pat ji pasidalijo ir pirmaisiais jų bendrais su kūdikiu kadrais. Nuotraukose susiglaudusi šeima jaukiai pozuoja lauke, laikydami savo beveik poros savaičių kūdikį.

„Dėkojame už daug nuostabių žinučių. Mūsų širdys yra kupinos meilės šiam mažam žmogui, to netgi negali išreikšti žodžiai. Džiaugiamės galėdami šiais kadrais pasidalyti su jumis“, – toliau rašė princesė.

Besirinkdama sūnaus vidurinį vardą, pora nusprendė pagerbti Eugenie senelį, princą Philipą. Kaip jau rašė 15min, 99-erių Edinburgo hercogas antradienio vakarą buvo paguldytas į ligoninę. Teigiama, kad vyras jau keletą dienų jautėsi prastai, todėl atsargumo dėlei gydytojas jam pataręs vykti į gydymo įstaigą.

Nors princui skubus gydymas nereikalingas, dėl visa ko jį keletą dienų turėtų prižiūrėti medikai.

Pranešė net apie kūdikio savijautą

15min primena, kad apie pasaulį išvydusį kūdikį buvo pranešta vasario 9 dieną. Žinia buvo pasidalyta oficialioje poros instagramo paskyroje.

„Jos karališkoji didenybė princesė Eugenie šiandien, 2021 m., vasario 9 d., 8:55 val., Portlando ligoninėje pristatė Jacką Brooksbanką. Kūdikis sveria apie 3,5 kg.

Apie tai buvo informuota karalienė, Edinburgo hercogas, Jorko hercogas, Jorko hercogienė Sarah ir ponas bei ponia George Brooksbankai.

„Scanpix“ nuotr./Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas
„Scanpix“ nuotr./Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas

Tai pirmasis princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vaikas, Jorko hercogų pirmasis anūkas ir devintasis karalienės ir Edinburgo hercogo anūkas. Jos karališkoji didenybė ir jos vaikas laikosi gerai“, – pranešama oficialioje karališkosios šeimos „Instagram“ paskyroje.

O apie žinią pora pranešė praeitų metų rugsėjį karališkosios šeimos socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

Prie įrašo pridėję prieš dvejus metus vykusių vestuvių nuotrauką, princesė Eugenie ir J.Brooksbankas džiaugsmingai pranešė apie 2021 metų pradžioje pasaulį turėsianti išvysti mažylį.

Teigiama, kad dar tada būsimi tėvai buvo „labai pamaloninti“.

Žinia apie pagausėsiančią šeimą instagrame pasidalijo ir pati princesė Eugenie, pridėjusi vaikiškų batukų nuotrauką.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką