Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 15d. 08:03

Princo Harry 32-ojo gimtadienio proga – įsimintiniausios jo citatos apie save

Princas Harry
„Scanpix“/AP nuotr. / Princas Harry

Šį ketvirtadienį, rugsėjo 15-ąją, Jungtinės Karalystės princas Harry švenčia 32-ąjį gimtadienį.

Kaip princas, kuris yra penktas eilėje į sostą, pažymės savo gimtadienį, kol kas nėra skelbiama, tačiau, žinant jo būdą ir prisiminus ankstesnius metus, tikėtinas didelis, bet uždaras vakarėlis.

32-ejų sulaukęs princas Harry dabar yra tokio amžiaus, kokio būdamas jo tėvas princas Charlesas pasipiršo princesei Dianai, velionei Harry ir jo vyresniojo brolio Williamo motinai. Paties Harry fronte sužadėtuvių kol kas nematyti, mat nė kandidatės, pasiryžusios imtis visų princo mylimajai tenkančių karališkų pareigų, kol kas nėra.

Tačiau bent kitam rimtam žingsniui Harry jau pasiruošęs – jis žvalgosi nuosavo namo, kurį galėtų nusipirkti ir gyventi nebe Kensingtono rūmuose. Kalbama, kad Harry ieško namo Norfolke, netoli nuo ten, kur yra įsikūrusi jo brolio Williamo šeima. „The Sun“ žiniomis, princas yra nusižiūrėjęs „Water Hall“ vadinamą vilą su baseinu, kurios kaina – 3,6 mln. svarų.

Princo Harry gimtadienio proga pateikiame keletą įdomesnių jo citatų apie patį save:

  • Apie meilės paieškas: „Specialiai neieškau ko nors, kas užimtų tą vietą, bet, akivaizdu, reikia surasti kažką, kas tam pasiryžtų.“
  • „Apsidžiaugsi sužinojęs, kad greičiausiai ne“, – atsakė princas į mokyklinuko klausimą, ar jis kada nors taps karaliumi.
  • „Nelabai noriu pasikeisti. Esu kas esu. Neketinu keistis vien todėl, kad esu kritikuojamas spaudoje“, – sakė princas prieš savo 21-ąjį gimtadienį.
  • „Yra trys mano versijos. Viena armijoje, viena, kai bendrauju savo asmeniniu laisvu laiku ir tada kita, kai būnu su šeima ir tenka atlikti karališkas pareigas ar panašius dalykus. Taigi yra toks mygtukas ir aš persijungiu, kai tam yra reikalas“, – 2013 metais sakė princas apie skirtingas savo asmenybės puses.
  • „Man nekelia pasitenkinimo sėdėjimas ant š***os namuose“, – sakė princas po to, kai baigė tarnybą armijoje, ir jo paklausė apie ateities planus.
  • „Ji turėjo daugiau drąsos nei bet kas kitas. Noriu pratęsti darbus, kurių ji nespėjo pabaigti“, – sakė princas apie savo žuvusių motiną princesę Dianą.
  • „Aš tikrai labai gailiuosi, kad niekada apie tai nekalbėjau“, – sakė Harry apie tai, kad su niekuo nesikalbėjo apie motinos žūtį, kai buvo mažas.
  • „Gyvybės praradimas yra tragiškas ir skaudus dalykas savaime, bet matyti jaunus vyrus – daug jaunesnius už mane – suvyniotus į plastikinius maišus ar netekusius galūnių, su šimtais prie jų prikaišiotų vamzdelių, buvo kai kas, kam aš niekada nebūsiu pasiruošęs“, – apie savo patirtį tarnaujant Afganistane sakė princas.
  • „Mano tėvas nuolatos bando man priminti, kas aš esu ir panašius dalykus“, – sakė princas apie jam priklausančias karališkas pareigas.
  • „Aš tikriausiai gyvenčiau Afrikoje. Norėčiau ten praleisti visą savo laiką... O dirbčiau greičiausiai safario gidu“, – sakė Harry paklaustas, ką gyvenime veiktų, jeigu nebūtų princas.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką