Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Robino Williamso vaikai prakalbo apie skaudžią tėvo netektį

Robinas Williamsas su dukra Zelda Williams (2009 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Robinas Williamsas su dukra Zelda Williams (2009 m.)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį pramogų pasaulį sukrėtė skaudi netektis – nusižudė žymus komikas Robinas Williamsas. Trys aktoriaus vaikai antradienį paviešino atskirus pranešimus apie savo tėvą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Robinas Williamsas su pirmąja žmona Valerie Velardi turėjo sūnų Zachary (31 m.), o su antrąja žmona Marsha Garces užaugino dukrą Zeldą (25 m.) bei dar vieną sūnų Cody (22 m.).

Antradienį, po to, kai JAV policija per spaudos konferenciją atskleidė kraupių detalių apie aktoriaus savižudybę, visi trys jo vaikai išplatino pareiškimus apie savo tėvą.

Aš niekada niekada nesuprasiu, kaip jis, būdamas taip smarkiai mylimas, negalėjo rasti savo širdyje priežasčių pasilikti.

„Vakar aš netekau savo tėvo ir geriausio draugo, ir pasaulis tapo pilkesnis. Nešiosiu jo atminimą savo širdyje kiekvieną dieną. Prašyčiau tų, kurie jį mylėjo, prisiminti jį kaip gerą, malonų ir kilnų žmogų, koks jis ir buvo. Stenkitės pasauliui suteikti džiaugsmo taip, kaip jis stengėsi“, – pareiškime sakė vyriausiasis komiko sūnus Zachary Williamsas.

Tėvo netektį itin skaudžiai išgyvena vienintelė aktoriaus dukra Zelda – ji su tėvu buvo labai artima. Mergina paviešino ilgiausią pranešimą iš visų Robino Williamso vaikų.

„Instagram“ nuotr./Robinas Williamsas su dukra Zelda Williams
„Instagram“ nuotr./Robinas Williamsas su dukra Zelda. Ši nuotrauka yra paskutinė, kurią komikas paviešino savo „Instagram“ paskyroje.

„Mano šeima visą laiką buvo uždara, kalbant apie laiką, kurį mes leisdavome kartu. Tai buvo mūsų išeitis pasilikti tam tikrus dalykus tik sau, akimirkas su žmogumi, kuriuo dalijomės su visu pasauliu. Tačiau dabar to nebėra, ir aš jaučiuosi tuščia. Paskutinė diena, kurią praleidau su juo, buvo jo gimtadienis, ir aš amžinai būsiu dėkinga už tai, kad mes su broliais tą dieną galėjome su juo praleisti vieni, dalintis dovanomis ir juoku. Jis visada buvo šiltas žmogus, net ir pačiais tamsiausiais gyvenimo momentais. Nepaisant to, kad aš niekada niekada nesuprasiu, kaip jis, būdamas taip smarkiai mylimas, negalėjo rasti savo širdyje priežasčių pasilikti, vis tik yra nedidelė paguoda žinoti, kad mes savo širdgėla ir netektimi tam tikra prasme dalijamės su milijonais žmonių. Tai nesumažina skausmo, bet padeda vien mintis, kad kiti dabar žino, kokia našta mus slegia, ir tiek daug žmonių pasisiūlė padėti palengvinti tą naštą. Ačiū jums už tai.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir vaikais Zelda bei Cody (1998 m.)
AFP/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir vaikais Zelda bei Cody (1998 m.)

Tiems, kuriuos jis sujaudino, kurie siunčia malonius žodžius, žinokite, kad vienas iš mėgstamiausių dalykų jo gyvenime buvo jus visus prajuokinti. Tiems, kurie siunčia negatyvą, žinokite, kad nedidelė, kikenanti jo dalis siunčia jums pulką balandžių prie jūsų namų, kad šie apkakotų jūsų automobilį. Kaip tik tuo metu, kai jūs būsite jį nusiplovę. Galų gale, jis ir pats mėgo juoktis...

Amžinai lauksiu akimirkos, kada vėl galėsiu jį pamatyti.

Tėtis buvo, yra ir visada bus vienas iš mieliausių, kilniausių ir švelniausių sielų, kokias esu sutikusi. Ir nors dabar tėra nedaug dalykų, kuriais aš esu visiškai tikra, vienas iš jų yra tai, kad ne tik mano vienos pasaulis, bet ir visas pasaulis amžinai bus šiek tiek tamsesnis, mažiau spalvingas ir tuštesnis ir mažiau juoksis, nei kaip buvo, kai dar jis buvo čia. Mums tiesiog reikės dvigubai labiau stengtis vėl jį to pripildyti.“

Jauniausias aktoriaus sūnus Cody išliko santūresnis ir apie tėvo savižudybę pasakė tik kelis sakinius.

„Nėra pakankamai stiprių žodžių apibūdinti meilę ir pagarbą, kurią jutau savo tėvui. Be jo pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Aš jo ilgėsiuosi ir nešiosiu jo atminimą su savimi kad ir kur eičiau, visą likusį savo gyvenimą, ir amžinai lauksiu akimirkos, kada vėl galėsiu jį pamatyti“, – sakė Cody Williamsas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir sūnumi Zachu Williamsu (2002 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir sūnumi Zachu Williamsu (2002 m.) 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką