Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 5d. 06:55

Rokenrolo karaliaus Elvio Presley buvusi žmona – ne ką mažiau sėkminga moteris: turtai siekia milijonus

Priscilla Presley, dukra Lisa Marie ir Elvis Presley
Vida Press ir „Scanpix“ nuotr. / Priscilla Presley, dukra Lisa Marie ir Elvis Presley

Išgirdus ar perskaičius Priscillos Ann Presley vardą, pirma į galvą šovusi mintis – ji kadaise buvo Elvio Presley žmona. Atrodo, kad ši moteris išgarsėjo tik dėl to, kad prieš keletą dešimtmečių aukso žiedus sumainė su garsiausiu to meto atlikėju. Tačiau nedaugelis žino, kad jos ryšys su rokenrolo karaliumi yra ne vienintelis prie jos žinomumo prisidėjęs dalykas.

Su tada dar būsimu sutuoktiniu P.A.Presley susipažino būdama vos 14-kos – tuo metu JAV kariuomenėje tarnavęs atlikėjas su savo būriu buvo dislokuoti Vokietijoje. Jaunuoliai vienas kitą pamilo iš pirmo žvilgsnio ir, pasak pačios moters, nors prieš susituokiant juodu kurį laiką ir gyveno kartu, lytinių santykių pora neturėjo iki pat jųdviejų vestuvių nakties 1967-aisiais. Praėjus vos devyniems mėnesiams po tuoktuvių, P.A.Presley rokenrolo karaliui pagimdė dukrą Lisą Marie.

Deja, idiliškas šeimos gyvenimas tęsėsi neilgai. 1973-aisiais pora išsiskyrė. Nutraukus santuoką su žymiu muzikantu, P.A.Presley pasikeitė pavardę ir tapo Priscilla Wagner, nors dauguma ją vis tiek vadino Presley, bei nusprendė siekti aktorės ir verslo magnatės karjeros.

Turtingą vyrą palikusiai moteriai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus sekėsi puikiai. Kaip aktorė P.A.Presley buvo itin talentinga, klestėjo ir jos verslas. Pasak pranešimų užsienio spaudoje, šiuo metu žinomos moters turto vertė siekia 50 mln. dolerių (maždaug 44,8 mln. eurų).

Įspūdingus turtus aktorei susikrauti padėjo vaidmenys juostose „Nuogas ginklas“. Po to jai patikėtas vaidmuo jau ne vieną sezoną rodomame televizijos seriale „Dalasas“.

Kai nevaidina prieš kameras, buvusi E.Presley sutuoktinė demonstruoja turinti neblogą verslumo gislelę. Sėkmingais tampa visi projektai, kurių moteris imasi. Be to, nors su garsiu vyru ji ir išsiskyrė, P.A.Presley yra organizacijos „Elvis Presley Enterprises“, kuri buvusią rokenrolo karaliaus vilą pavertė viena populiariausių turistų lankomų vietų JAV, įkūrėja ir viena iš valdybos narių.

„Scanpix“ nuotr./Elvis ir Priscilla Presley su dukra Lisa Marie
„Scanpix“ nuotr./Elvis ir Priscilla Presley su dukra Lisa Marie

P.A.Presley taip pat yra išbandžiusi prodiuserės darbą, parašiusi knygą „Elvis and Me“, kurioje pasakojama apie kasdienį poros gyvenimą ir atskleidžiama daugiau detalių apie sudėtingą atlikėjo asmenybę.

Didelės sėkmės sulaukusi moteris, kai tik gali, visuomet ja dalijasi su kitais. P.A.Presley yra aktyvi kelių labdaros organizacijų narė, „Dream Foundation“ – organizacijos, pildančios mirtinomis ligomis sergančiųjų svajones – ambasadorė.

Vida Press nuotr./Priscilla Presley
Vida Press nuotr./Priscilla Presley

Su kitomis garsiomis žvaigždėmis ji prisideda prie ne pelno siekiančios, žmonių psichine sveikata besirūpinančios organizacijos „Citizen’s Commission on Human Rights“ veiklos.

P.A.Presley yra puikus įrodymas, kad iš garsių vyrų šešėlių išlindusios moterys pačios gali susikurti sau karjerą, pasiekti didelių aukštumų.

Komentarai: 1
Temos: 1 Elvis Presley

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:07
04:15
01:33

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką