Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 04, 16:39

Rusų publika Turkijoje neišvys A.Lorak ir V.Meladzės: atlikėjai atvykti atsisakė

Karą Ukrainoje smerkiantys Rusijos atlikėjai protestuoja savomis priemonėmis. Pavasarį ir vasarą koncertus Turkijoje atostogaujantiems rusams žadėję surengti dainininkai Ani Lorak, Valerijus Meladzė ir Vera Brežneva galiausiai atsisakė linksminti savo tautiečius, praneša „Unian“.
Valerijus Meladzė, Ani Lorak
Valerijus Meladzė, Ani Lorak / 15min, Žmonės.lt nuotr.

Pavasarį ir vasarą Turkijoje esančiame viešbutyje „Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa“ savo koncertus žadėjo surengti garsūs Rusijos atlikėjai Valerijus Meladzė, Vera Brežneva ir Ani Lorak. Vis dėlto Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, šie atlikėjai nusprendė atsisakyti tokios idėjos – Turkijoje atostogaujantys rusai jų pasirodymų neišvys.

Kaip praneša 5-tv.ru, V.Meladzė, V.Brežneva ir A.Lorak patys atsisakė skristi į Turkiją, tad koncertus teko atšaukti.

„Patys dainininkai atšaukė koncertus. Patys atlikėjai sakė, kad tiesiog negali atvykti, tad teko atšaukti visus koncertus“, – viešbučio „Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa“ vadovą cituoja 5-tv.ru.

Kaip rašo „Unian“, prasidėjus karui, V.Meladzė, V.Brežneva nedelsdami paliko Rusiją, tačiau kur šiuo metu yra A.Lorak, nėra žinoma.

Primename, kad vasario 24-ąją, Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, Valerijus Meladzė buvo pirmasis agresorės šalies atlikėjas, pasmerkęs Putino veiksmus ir raginęs nutraukti karą Ukrainoje. Dėl šios politinės pozicijos V.Meladzei buvo uždrausta koncertuoti Rusijos teritorijoje. Kiek vėliau jį uždrausta kviesti į televizijos laidas ir kitaip viešinti jo kūrybą.

Tuo tarpu ukrainiečių dainininkė Vera Brežneva, daug metų gyvenusi ir dirbusi Rusijoje, prasidėjus karui išvyko į užsienį, kur dabar padeda ukrainiečiams pabėgėliams.

Kaip praneša „Unian“, karo gimtinėje viešai nepasmerkusi ukrainiečių dainininkė Ani Lorak atšaukė savo koncertus Rusijoje, bet suplanavo tęsti savo gastroles Vokietijoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką