Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 sausio 1d. 18:09

Savo nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių pardavusi brazilė Catarina Migliorini nusifotografavo „Playboy“

Catarina Migliorini, pardavusi nekaltybę
youtube.com iliustr. / Catarina Migliorini, pardavusi nekaltybę

20-metė brazilė studentė Catarina Migliorini, už 780 tūkst. JAV dolerių pardavusi savo nekaltybę ir norinti sukurti apie tai dokumentinį filmą, tapo žurnalo „Playboy“ modeliu.

Studentės nuotraukos papuoš sausio mėnesio žurnalo „Playboy“ numerį jos gimtinėje, Brazilijoje. Mergina fotosesijos metu pernelyg nesidrovėjo, ji fotografavosi apsikabinusi didžiulį pliušinį meškiną.

Šiuo metu skandalingojo projekto „Ieškome nekaltų merginų“ herojė gyvena Balio saloje Indonezijoje. Ji laukia Australijos vizos, kad galėtų prisijungti prie filmo kūrėjų.

Beje, Catarina tvirtina iki šiol išsaugojusi nekaltybę, nors japonas Nacu ją nusipirko dar 2012 m. lapkričio mėnesį.

Kaip ji pardavė nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių

Studentė interneto aukcione už 780 tūkst. JAV dolerių pardavė savo skaistybę, ir tai yra dalis dokumentinio filmo projekto, kurį organizuoja vienas australų kino kūrėjas.

Tuo tarpu savo skaistybę pardavinėjusiam vyrui tai padaryti pavyko tik už 3 tūkst. JAV dolerių.

20-metės Catarinos Migliorini skaistybė aukcione sulaukė 15 pasiūlymų, o laimėjo trečiadienį vakare didžiausią kainą pasiūlęs japonas, kažkoks Nacu, skelbiama filmo „Reikalingos nekaltos mergelės“ (Virgins Wanted) interneto svetainėje.

Nacu įveikė 14 kitų vyrų, daugiausia – iš Brazilijos. Tačiau tarp potencialių pirkėjų taip pat buvo indų, australų ir amerikiečių.

21 metų Sidnėjaus studento Alexo Stepanovo skaistybę už 3 tūkst. JAV dolerių nupirko viena brazilė.

Australijos žiniasklaida praneša, kad C.Migliorini savo pirkėjui bus „pristatyta“ lėktuvu į Australiją ir kad iš jos prieš nekaltybės praradimą slaptoje vietoje ir po to bus paimti interviu.

Kino kūrėjas Jasonas Sisely, kuris savo projektą pradėjo 2009 metais ir papiktino visuomenę Sidnėjuje ir Melburne iškabintais plakatais „Reikalingos nekaltos mergelės“, sakė, kad C.Migliorini labai džiaugiasi, nes nelaukė tokio susidomėjimo.

Pasak J.Sisely, nekaltybė bus prarasta, tačiau tai nebus filmuojama.

Nuskraidinsime laimėtoją į Australiją ir, aišku, filmo ir privatumo labui, negalime atskleisti, kur ir kada įvyks šis aktas.

„Nuskraidinsime laimėtoją į Australiją ir, aišku, filmo ir privatumo labui, negalime atskleisti, kur ir kada įvyks šis aktas, – sakė jis. – Kai kurias detales turiu palikti dokumentiniam filmui.“

Filmo anonse, kuris skelbiamas „YouTube“, C.Migliorini sako: „Neradau tinkamo žmogaus, su kuriuo būčiau galėjusi tai padaryti, buvau pernelyg užsiėmusi kitais dalykais.“

„Taip protingiau nei kokiame nors vakarėlyje prisigėrus padaryti tai su nepažįstamu vyru“, – priduria ji.

Kaip rašo britų bulvarinis laikraštis „Daily Mail“, C.Migliorini sprendimas parduoti savo nekaltybę daugiausiai sumokėjusiam pirkėjui sukėlė pasipiktinimo bangą visame pasaulyje, o kai kas teigia, kad ji ne ką geresnė už prostitutę.

Tačiau pati mergina jaučiasi teisi.

„Žiūrėjau į tai kaip į verslą. Turiu galimybę keliauti, būti filmo dalimi ir drauge gauti premiją, – sakė ji laikraščiui. – Jeigu padarai tai kartą gyvenime, tuomet nesi prostitutė, visai kaip ir dėl vienos padarytos nuostabios nuotraukos automatiškai netampi fotografu.“

Plačiau apie Catariną Migliorini skaitykite ČIA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką