Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 7d. 15:31

„Seksas ir miestas“ švenčia 19-ąjį gimtadienį: įsimintiniausios Kerės Bredšou citatos

Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis ir Sarah Jessica Parker filme „Seksas ir miestas“
Kadras iš filmo / Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis ir Sarah Jessica Parker filme „Seksas ir miestas“

Viso pasaulio moterų dievinamas serialas „Sekas ir miestas“ birželio 6-ąją atšventė 19-ąjį gimtadienį – tiek metų jau prabėgo nuo to, kai televizijos eteryje buvo parodyta pirmoji šio kultinio serialo serija.

„Seksas ir miestas“ buvo rodomas šešis sezonus nuo 1998-ųjų iki 2004-ųjų, iš viso buvo sukurta 94 serijos. Serialui pasibaigus, šešerių metų laikotarpyje buvo sukurti du „Sekso ir miesto“ filmai, ir vis netyla kalbos, kad galime sulaukti ir trečiojo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kita medalio pusė: „Sekso ir miesto“ žvaigždei Kim Cattrall serialo sėkmė kainavo santuoką

„Seksas ir miestas“ buvo apdovanotas aštuoniais „Auksiniais gaubliais“ (tris kartus pripažintas geriausiu humoristiniu serialu), septyniomis „Emmy“ statulėlėmis ir trimis Ekrano aktorių gildijos trofėjais.

Pagrindinius vaidmenis seriale atliko nepamirštamosios Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ir Cynthia Nixon.

Kadras iš filmo/Kristin Davis, Sarah Jessica Parker ir Cynthia Nixon filme „Seksas ir miestas“
Kadras iš filmo/Kristin Davis, Sarah Jessica Parker ir Cynthia Nixon filme „Seksas ir miestas“

Britų portalas vogue.co.uk „Sekso ir miesto“ gimtadienio proga atrinko 19 įsimintiniausių pagrindinės herojės Kerės Bredšou pasakytų citatų apie moteriškumą, santykius ir draugystę – kai kurios iš jų ilgainiui tapo ne vienos moters gyvenimo moto.

APIE FINANSUS: „Man patinka pinigai ten, kur galiu juos matyti – kabantys mano spintoje“.

APIE PRIORITETUS: „Kai persikėliau gyventi į Niujorką ir buvau visiškai be pinigų, kartais vietoj vakarienės nusipirkdavau „Vogue“. Jaučiau, kad tai mane pasotina labiau“.

Man patinka pinigai ten, kur galiu juos matyti – kabantys mano spintoje

APIE VIENIŠĖS GYVENIMĄ: „Būti vienišai anksčiau reikšdavo, kad niekas tavęs nenori. Dabar tai reiškia, kad esi ganėtinai seksuali ir skiri laiko tam, kad nuspręstum, kokio gyvenimo nori ir su kuo nori jį praleisti“.

APIE BATUS: „Tiesa ta, kad kartais tikrai labai sunku būti vienišos moters batuose. Štai kodėl mums karts nuo karto reikia tikrai ypatingų batų, kad tas vaikščiojimas būtų šiek tiek smagesnis“.

APIE MEILĘ SAU: „Labiausiai jaudinantys, visų jėgų reikalaujantys ir reikšmingiausi santykiai iš visų yra tie, kuriuos turi pati su savimi. Ir jeigu randi kažką, kas myli tave tokią, kokią pati save myli, tai yra tiesiog pasakiška“.

APIE GYVENIMĄ ŠIA AKIMIRKA: „Kartais mums reikia nustoti analizuoti praeitį, nustoti planuoti ateitį, nustoti stengtis suprasti, kaip tiksliai jaučiamės, nustoti spręsti, ko tiksliai mes norime, ir tiesiog pažiūrėti, kas bus“.

APIE SKYRYBAS: „Ir galiausiai, pati svarbiausia taisyklė: nesvarbu, kas sudaužė tavo širdį ar kiek laiko reikia, kad ji pagytų – niekada to neištversi be savo draugių.“

Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Chrisas Nothas filme „Seksas ir miestas“
Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Chrisas Nothas filme „Seksas ir miestas“

APIE DRAUGYSTĘ: „Sakoma, kad niekas netrunka amžinai: svajonės pasikeičia, tendencijos ateina ir praeina, bet draugystės niekada neišeina iš mados.“

APIE DRAUGYSTĘ: „Draugystės magiškai nesitęsia 40 metų. Privalai dėl to stengtis. Tai tarsi tavo santaupos: juk nesitiki vieną dieną senatvėje pabusti ir rasti maišą pinigų, atsiradusį iš niekur“.

APIE GIMININGAS SIELAS: „Mėgstu galvoti, kad žmonės turi daugiau nei vieną giminingą sielą. Jei vieną praleidi, atsiranda kita. Visai kaip taksi.“

APIE LAISVĘ: „Galbūt kai kurioms moterims nelemta būti pažabotoms. Galbūt jos nori laisvai lakstyti iki kol suras kažką lygiai taip pat pašėlusį ir galės lakstyti su juo kartu“.

APIE PRAEITĮ: „Galbūt praeitis yra it inkaras, laikantis mus. Galbūt tau reikia paleisti tai, kas buvai, kad taptum tuo, kas būsi.“

Galbūt praeitis yra it inkaras, laikantis mus. Galbūt tau reikia paleisti tai, kas buvai, kad taptum tuo, kas būsi

APIE KLAIDAS: „Gal mūsų klaidos yra tai, kas nulemia mūsų likimą. Jei ne jos, kas tada formuotų mūsų gyvenimus? Galbūt jeigu niekada neiškryptumėm iš kelio, tada neįsimylėtum, arba nesusilauktume kūdikių, arba nebūtume tuo, kuo esame dabar.“

APIE GYVENIMĄ: „Gyvenimas suteikia daugybę progų susimauti, o tai reiškia, kad turi tiek pat šansų viską padaryti gerai“.

APIE TIKSLĄ: „Kai esi pasiryžusi siekti savo tikslo, jokios kliūtys tavęs neišgąsdins“.

APIE TRUMPĄ MEILĘ: „Kai kurios meilės istorijos nėra kaip epiški romanai – jos kaip trumpi apsakymai. Tačiau tai nereiškia, kad jose meilės mažiau“.

APIE PROBLEMAS: „Galiausiai viskas susidėlioja į savo vietas... O iki tol, juokis iš painiavos, gyvenk šia akimirka ir žinok, kad niekas nenutinka be priežasties.“

Kadras iš serialo „Seksas ir miestas“
Kadras iš serialo „Seksas ir miestas“

APIE DRAUGES: „Galbūt tai mūsų draugės yra mūsų giminingos sielos, o vyrukai reikalingi tam, kad pasilinksmintumėm“.

APIE NIUJORKO MADOS SAVAITĘ: „Kiekvienais metais moterys Niujorke palieka praeitį už nugaros ir nekantraudamos žiūri į ateitį... tai vadinama mados savaite“.

TAIP PAT SKAITYKITE: 20 dalykų, kurių nežinojote apie „Seksą ir miestą“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką