Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 8d. 08:06

Serenos Williams tėvą vaidinsiantis Willas Smithas sulaukė kritikos: aktorius – per šviesus?

Richardas Williamsas su dukra Serena Williams ir Willas Smithas
„Scanpix“ nuotr. / Richardas Williamsas su dukra Serena Williams ir Willas Smithas

Holivude rengiamasi kurti biografinį filmą apie legendinį JAV trenerį Richardą Williamsą, kurio išugdytos dukterys Serena ir Venus Williams tapo vienomis geriausių pasaulio tenisininkių. Gyvąją teniso legendą kino ekrane suvaidinti patikėta Holivudo žvaigždei Willui Smithui, tačiau kilo netikėtas pasipiktinimas šiuo kūrėjų pasirinkimu – esą aktoriaus oda yra... per šviesi.

Willo Smitho kandidatūrą kritikuojantys svarsto, kodėl filmo kūrėjai negalėjo pasirinkti panašesnio į Richardą Williamsą aktoriaus, o labiausiai jiems kliūna per šviesus aktoriaus odos atspalvis. Esą, daug labiau būtų tikęs koks nors kitas tamsesnės odos aktorius, pavyzdžiui, Idrisas Elba ar neseniai antrąjį „Oskarą“ gavęs Mahershala Ali.

„Kolorizmas yra svarbus, – rašė žinomas sporto žurnalistas Clarence'as Hillas jaunesnysis. – Myliu Willą Smithą, bet šiai rolei yra kitų tamsiaodžių aktorių.“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Richardas Williamsas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Richardas Williamsas

„Be abejo, kad Willas Smithas yra tamsiaodis, BET jis yra šviesaus atspalvio, kuris mielesnis baltaodžių auditorijai“; „Richardas Williamsas yra žinomas kaip tamsaus atspalvio juododis. Taip, odos tonas labai svarbus ir tai turi įtakos tam, kaip su tavimi elgiamasi visuomenėje“; „Nepaprastai vertinu Willą, bet yra apstu kitų brolių, kurie labiau tiktų pavaizduoti poną Williamsą tame filme“, – tokie ir panašūs komentarais pasipylė socialiniuose tinkluose paskelbus apie tai, koks aktorius vaidins Richardą Williamsą.

Tačiau priešinga stovykla tokius kritikų priekaištus ir kilusį šaršalą vadina „apgailėtinu ir liūdnu“.

„Taigi dabar pasirodo, kad privalai būti juodas kaip anglis, jog skaitytumeisi kaip juodaodis“; „Negaliu patikėti, kad žmonės iš tikrųjų sako, jog jis nepakankamai tamsus. Šiais laikais žmonės visai nebeturi proto...“, – šia situacija stebėjosi kiti.

Willas Smithas, Richardas Williamsas (kuris, beje, yra vienas iš filmo prodiuserių) ar filmo kūrėjai šios situacijos nekomentavo.

Kadras iš filmo „Užslėptas grožis“/Willas Smithas
Kadras iš filmo „Užslėptas grožis“/Willas Smithas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką