Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sergejus Zverevas: garsiausias Rusijos stilistas savo „įrankio“ nedemonstuoja

Sergejus Zverevas
Scanpix nuotr. / Sergejus Zverevas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šis žmogus nuolat stebina: išskirtiniai veido bruožai, apranga, pasisakymai, stulbinamas talentas... Jis nekreipia dėmesio į apkalbas ir save vadina glamour karaliumi. „Esu žmogus, kuriam Dievas davė viską!“ – sako savimi patenkinta ekscentriška žvaigždė, kuri, kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, neseniai atsidūrė ties bankroto riba.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Sergejus Zverevas.
Gimimo data, vieta: 1963 07 21, Kultukas, Irkutsko sritis, Sovietų Sąjunga. 46 m.
Šeima, kurioje gimė: kai Sergejui buvo ketveri metai, jo tėtis žuvo avarijoje važiuodamas motociklu; turėjo dviem metais vyresnį brolį, kuris, būdamas 29-erių, mirė nuo astmos.
Šeiminė padėtis: išsiskyręs; augina sūnų Sergejų (14).
Veikla: stilistas, dainininkas, pramoginių laidų ir renginių vedėjas; Rusijoje jis vadinamas glamour karaliumi.

Scanpix nuotr./Sergejus Zverevas visuomet drąsiai diktuoja naujausias mados tendencijas.
Scanpix nuotr./Sergejus Zverevas visuomet drąsiai diktuoja naujausias mados tendencijas.

Plastinių operacijų vergas

Kalbama, kad nuo mažens Sergejui nepatiko jo išvaizda. Jis visą laiką grožio pavydėjo motinai, kuri iš prigimties buvo šviesiaplaukė žydromis akimis. Todėl Sergejus svajojo tapti kirpėju–vizažistu, kad galėtų pakeisti žmonių išvaizdą. Zverevas pradėjo nuo savęs.
Kai Sergejui buvo 33 metai, jis pateko į didžiulę avariją ir vos per plauką liko gyvas. Stilisto veidas buvo smarkiai sužalotas. Pasak gandų, būtent po šio nelaimingo atsitikimo Sergejus pasidarė pirmą plastinę nosies operaciją, o po jos sekė dar trys veido dailinimo operacijos. Garsenybės veide beveik nebeliko vyriškų bruožų – dabar jis kažkuo primena jauną indėnę. Zverevas tvirtina, kad plastines operacijas darėsi tik todėl, jog per avariją buvo traumuotas jo veidas. Tačiau įdomu, kodėl šis gražuolis įsidėjo skruostikaulių implantus, į lūpas prisipumpavo daug silikono ir kodėl jo smakre atsirado tokia žavinga duobutė? O gal Sergejus tapo priklausomas nuo plastinių operacijų ir nebesugeba sustoti? Aišku viena – po grožio korekcijų Zverevo išvaizda tapo unikali, o tai, be abejonės, padėjo jam siekti populiarumo.
Ne veltui Sergejus pasirinko šokiruojantį įvaizdį. Jis dažnai laužo visuomenės tabu. Jo išvaizda iš pradžių šokiruoja, tačiau bandymų jį pamėgdžioti – begalės. „Ar pamenate, kaip iš pradžių mane tarkavo už lūpų putlumą? Dabar šou pasaulyje mano lūpos pačios ploniausios, nes visi kiti atrodo taip, tarsi nusprendė išversti savo žarnas. Aš dabar atrodau natūraliausiai“, – juokiasi Sergejus.

Sūnus – geriausias draugas

Pasak draugų, po avarijos pasikeitė ne tik Sergejaus išvaizda, bet ir jo vidinis pasaulis. Stilistas apsilankė Irkutsko srityje esančioje gimtinėje ir iš vaikų namų pasiėmė trejų metukų berniuką. „Kai įėjau į tų nevaikštančių vaikučių kambarį, vos nenumiriau iš baimės. Jų medinės lovelės buvo apgraužtos! Tuo metu pagalvojau: „Žiurkės.“ Pasirodo, loveles apgraužė patys vaikai – jų ten beveik nemaitino. Visą maistą darbuotojos vogdavo ir tempdavo į namus. Aš sugriebiau savo berniuką ir išdūmiau lauk“, – prisimena Zverevas.
Mažylis buvo labai silpnas, su daugybe įgimtų ir vaikų namuose susirgtų ligų. Trejų metukų berniukas nemokėjo nei vaikščioti, nei kalbėti. Su Sergejaus mamos pagalba ir didžiuliu stilisto pasišventimu vaikas netrukus pasivijo bendraamžius.
Zverevas dėl kažkokių tik jam suprantamų priežasčių sukūrė istoriją, esą tai tikras jo sūnus, kurio motina žuvo per automobilio avariją. Dauguma tuo patikėjo.
„Sūnus – mano pats mylimiausias žmogus ir pats ištikimiausias draugas. Vieną dieną per savaitę išeiname pasivaikščioti arba kavinėje iki soties prisikemšame saldumynų. Abu juos dieviname“, – sako vienišas tėtušis.

Scanpix nuotr./Sergejus Zverevas, jo sužadėtinė Ukrainos dainininkė Irina Bilyk ir jo sūnus Sergejus.
Scanpix nuotr./Sergejus Zverevas, jo sužadėtinė Ukrainos dainininkė Irina Bilyk ir jo sūnus Sergejus.

Jį globoja mirusios sielos

Šis ekscentriškas žmogus beveik niekada nešneka apie savo šeimą, nemini tikslių datų.
„Nemėgstu apie tai kalbėti. Esu labai prietaringas. Kai žinomos tikslios datos, galima teigiamai arba neigiamai paveikti žmogaus likimą. Esu tai patyręs savo kailiu. Laimė, žinau veiksmingą būdą, kaip išsivaduoti nuo neigiamos informacijos: cerkvėje prisiperku daugybę žvakių ir uždegu jas visuose savo namų kampuose. Jei mane kas nors nužiūrėjo, deganti žvakė labai garsiai spragsi. Tikiu, kad žvakės liepsna pašalina nužiūrėjimus. Po tokio seanso visuomet labai kietai miegu“, – prisipažįsta Sergejus.
Stilistas tvirtai įsitikinęs, kad jį saugo ir nuolat lydi jo miręs tėvas ir brolis: „Ar kada nors matėte mano parašą? „Zverev“, o pabaigoje prirašau raidę „A“, nes brolio vardas buvo Aleksandras, o tėčio – Anatolijus. Jie yra mano angelai sargai.“

Kokia jo orientacija?

Dauguma mano, kad Sergejus priklauso netradicinės orientacijos žmonėms. „Nesiruošiu niekam teisintis. Tie, kurie mano, kad esu gėjus, tegul taip galvoja, o tie, kurie mane laiko tradicinės orientacijos žmogumi, tegul taip ir toliau daro“, – sako Rusijos garsenybė.
Paklaustas apie svajonių moterį, vyrukas išsisukinėja abstrakčiomis frazėmis: „Turbūt nuvilsiu, nes pasakysiu, kad tikrai tokios nežinau. Ji turėtų mane kažkuo „užkabinti“. Tai turėtų būti žmogus, su kuriuo yra apie ką patylėti, su kuriuo labai ramu ir jauku.“
Stilistas būna daug iškalbingesnis, kai prabyla apie gėjus: „Gėjai – talentingiausi žmonės. Dauguma jų yra labai padorūs ir puikiai išauklėti. Vyrai iš kailio neriasi, kad įrodytų, jog jie priklauso tradicinės orientacijos atstovų grupei. Kartais nusimauna šeimyninius triusikus ir išdidžiai demonstruoja savo „įrankį“. Nesiginčiju, gal jo pimpalas ilgas ir galingas... Tačiau, atleiskite, nuo to „tradicinio“ taip dvokia... Štai tokiu „tradiciniu“ nenoriu būti!“

„Ar pamenate, kaip iš pradžių mane tarkavo už lūpų putlumą? Dabar šou pasaulyje mano lūpos – pačios ploniausios, nes visi kiti atrodo taip, tarsi nusprendė išversti savo žarnas.“

Įdomūs faktai:

 Baigęs mokyklą, iš karto įgijo tris profesijas: kirpėjo, vizažisto ir drabužių dizainerio.
 Tapo absoliučiu Europos ir Pasaulio kirpėjų čempionatų nugalėtoju.
 Sergejus visuomet prisistato: „Aš – superžvaigždė.“
 Zverevas rūpinasi beveik visų ryškiausių Rusijos pramogų pasaulio žvaigždžių įvaizdžiu. Tarp jo klienčių yra Liudmila Gurčenka (74), Ala Pugačiova (61), Ksenija Sobčak (28).
 Šešias valandas per parą gali praleisti jogurto, apynių, persikų, citrinų arba uogų vonioje.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką