Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 20d. 20:23

Slaptos vaizdo juostos atskleidžia Jacksono šeimos ydas

Jacksono sesuo ir broliai popkaraliaus laidotuvėse.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jacksono sesuo ir broliai popkaraliaus laidotuvėse.

Slaptoje Michaelo Jacksono vaizdo medžiagoje žvaigždės broliai apibūdinami kaip „tingūs bambekliai“, o kiti šeimos nariai taip pat sulaukia aštrios kritikos.

Skynews.com praneša, kad prieš beveik 25 metus įrašytoje medžiagoje M.Jacksonas užsipuola savo brolius, o savo motiną įvardija kaip „nuviliančią“.

Kelis kartus juostoje popkaralius suvokia, kad jis jau nuėjo per toli ir pratrūksta: „Jūs negalite šito spausdinti.“

M.Jacksonas pasakė skambią kalbą apie brolius, kurie sudarė „Jackson 5“ (Jacksonų penketuką), atlikėjas teigė, kad niekada iš brolių nesulaukė paramos.

„Kai mes dirbome televizijos šou jie tik sėdėdavo, dejuodavo ir aimanuodavo, o aš tuo metu mokiausi“, – sakė popkaralius.

Kiekvienas iš jo brolių – Jackis, Titas, Jermaine'as, Marlonas ir Randy – gavo asmeninės kritikos iš M.Jacksono.

Jermaine'ą popkaralius apkaltino tuo, kad jis buvo mergišius ir neturėjo pakankamai drąsos pradėti solisto karjerą.

Titą apibūdino kaip verksnį, kuris domėjosi nuobodžiais užsiėmimais, tokias kaip lėktuvėlių modeliai.

Vienintelis dalykas, kurį aš mėgstu – tai darbas su vaikais, sakė žvaigždė.

Tuo tarpu Marlonas per pasirodymus tapdavo nuolatiniu erzintoju.

Vyriausias brolis Jackis buvo užsispyręs, popkaralius teigė, kad jis mėgo ginčytis ir buvo negatyvus. O Randis, daro klaidą, kad niekada nesiklauso M.Jacksono patarimų.

Savo tėvą Joe žvaigždė apkaltino piktnaudžiavimu savo vaikais. Dainininkas teigė: „Jis buvo labai pavydus tėvas. Bet kas, kuris tapdavo mums artimesnis negu jis iš karto išgirsdavo „nelieskite mano berniukų!. Pasakysiu tiesą. Aš niekada nejaučiau jam artumo. Jis visada buvo paslaptingas žmogus.“

Viešumoje M.Jacksonas tvirtino, kad jo motina yra nuostabi, tačiau vaizdo juostoje jis prabyla kitaip: „Ji mane nuvylė. Ji davė interviu apie mane. Aš nemėgstu, kai ji kalba, nes tai nėra kitų pramogų pasaulio žmonių reikalas.“

Seuo La Toya pasižymėjo kaip panelė „Malonioji ir Bjaurioji“ – ji neleido M.Jacksonui sėdėti ant jos sofos arba vaikščioti ant jos kilimo.

Mylimiausia sesuo Janet sulaukė mažiau kritikos: Janet yra nutrūktgalvė. Mane žudo, kai ja regiu jau ištekėjusią. Mes viską darydavome kartu ir buvome panašūs. Pasidarydavome bendrą dienos planą, kurį drauge sekdavome. Todėl man jos santuoka yra didelis praradimas.

Bet popkaralius pasakė ir pozityvių dalykų apie vieną šeimos narį, tai yra patį save. „Aš esu laivo kapitonas. Aš priimu pasiūlymus ir kiekvieno išklausau, bet galutinis sprendimas yra mano“, – sakė daininkas.

Jis taip pat pripažino vieną klaidą – tai garsioji „Pepsi“ reklama, kurioje užsiliepsnojo jo plaukai:
„Nekenčiu „Pepsi“. Man nepatiko būti toje reklamoje“.

Taip pat vaizdo juostoje prasitarė, kas jam tikrai patinka: „Vienintelis dalykas, kurį aš mėgstu – tai darbas su vaikais.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką