Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 28d. 08:05

Šokiruojančios Sasekso hercogų santykių su karališkąja šeima detalės: jautėsi ignoruojami ir nesaugomi

Naujoje knygoje apie Sasekso hercogus – šokiruojančios jų santykių su karališkąja šeima detalės
„Scanpix“ ir „Twitter“ nuotr. / Naujoje knygoje apie Sasekso hercogus – šokiruojančios jų santykių su karališkąja šeima detalės

Princo Harry ir Meghan Markle pavydas Kembridžo hercogams, baimė dėl didesnio nei karalienės populiarumo ir komentarų apie save skaitymas – tai tik keli naujoje biografijoje „Finding Freedom“, atskleidžiančioje dar iki atsiskyrimo nuo monarchijos pašlijusius Sasekso hercogų ir jų šeimos santykius, aprašyti dalykai, rašo „Mirror“.

Praėjusį savaitgalį paviešintos pirmos itin laukiamos knygos ištraukos, atskleidusios, kad situacija karališkojoje šeimoje buvo prastesnė nei tikėtasi. Sasekso hercogų atstovas sakė, kad Harry ir Meghan prie knygos rašymo neprisidėjo, tačiau skandalingos informacijos, leidžiančios pažvelgti į tai, kas vyko už uždarų rūmų durų, jis nepaneigė.

„Finding Freedom“ autoriai Omidas Scobie ir Carolyn Durand knygoje apibūdina vis didėjusią įtampą tarp poros ir vyresnių karališkosios šeimos narių. Štai keletas labiausiai šokiravusių knygoje atskleistų faktų.

Meghan ir Harry pavydėjo Williamui ir Catherine

Dar prieš vestuves įvedę kelias taisykles, atsisakę laikytis tam tikrų tradicijų, Meghan Markle ir princas Harry įrodė, kad jų gyvenimo niekas nekontroliuos, tačiau pora šiek tiek užpavydėjo dėl to, kad Kembridžo hercogams atiteko geriausios karališkosios pareigos, o jie nuo likusios karališkosios šeimos buvo tarsi „atskirti“.

Pora liūdėjo, kad jų projektai nesulaukdavo tiek dėmesio, kiek vyresnių šeimos narių, pavyzdžiui, princo Charleso – Harry tėčio, kad į jų planus nebūdavo žiūrima rimtai. Knygoje rašoma, kad Sasekso hercogams buvo sunku prisitaikyti prie gyvenimo monarchijos gretose ir jautė, jog jų populiarumui augant jie nesulaukė tokio palaikymo ir apsaugos, kokios tikėjosi.

Rūmų darbuotojai nemėgo Meghan

Kaip rašoma „Mirror“, princas Harry jautė, kad kai kurie svarbūs, aukšto rango rūmų darbuotojai „paprasčiausiai nemėgo Meghan ir imdavosi visko, kad tik apsunkintų Meghan gyvenimą“. Jį taip pat kankino negera nuojauta, kad pora „naudojasi“ dėl jų populiarumo.

Sasekso hercogai, kaip teigiama knygoje, jautė neturintys kitos išeities, kaip tik atsisakyti pareigų ir persikelti į JAV kurti savo gyvenimo.

Jokio bendravimo tarp hercogienių

„Finding Freedom“ skelbiama, kad santykiai tarp Kembridžo ir Sasekso hercogų buvo tokie prasti, kad paskutinių jų susitikimų metu poros beveik nebendravo. Rašoma, neva Catherine „tyčia“ vengė Meghan ir „beveik nekreipė į ją dėmesio“ paskutiniame bendrame porų viešame pasirodyme kovą.

Nepaisant to, kad viena kitos brolių Harry ir Williamo žmonos nematė beveik du mėnesius (nuo sausio), jos persimetė vos keliais žodžiais.

Vida Press nuotr./Princas Williamas, Kembridžo hercogienė Catherine, princas Harry, Meghan Markle
Vida Press nuotr./Princas Williamas, Kembridžo hercogienė Catherine, princas Harry, Meghan Markle

Autoriai taip pat rašė, kad ilgesnio dialogo hercogienėms užmegzti nepavyko dar pernai liepą vykusiose labdaringose polo varžybose, kuriose moterys fotografų buvo įamžintos šalia stovinčiose drauge su savo atžalomis.

Meghan dėl karališkosios šeimos atsisakė visko

Vienas daugiausiai užsienio žiniasklaidoje aprašytų knygoje atskleistų faktų, kad Meghan Markle savo bičiulei dar kovą su ašaromis akyse sakė dėl karališkosios šeimos „atsisakiusi viso savo gyvenimo“.

„Atsisakiau viso savo gyvenimo dėl šios šeimos. Buvau pasiryžusi padaryti viską, ką tik reikės. Tačiau štai esame čia. Labai liūdna“, – neva kalbėjo hercogienė.

Harry skaitė nemalonius komentarus apie save

„Finding Freedom“ užsimenama, neva princas Harry itin domėjosi, ką apie jį ir žmoną, jų pirmagimį Archie rašo spaudoje, kokius komentarus po straipsniais palieka skaitytojai.

Naujienas Harry skaitydavo savo išmaniajame telefone ir kartais nesusilaikydavo neužsukęs į komentarų skiltį, kad ir kaip baisiai joje apie jį atsiliepdavo. Vienas tokių, sulaukusių net 3500 „patinka“, teigė: „Pasaulis būtų geresnis be Harry ir Meghan jame“.

„Tai bjauri visuomenės, kurioje šiandien gyvename, dalis ir niekas dėl to nieko nedaro. Kur pozityvumas? Kodėl visi tokie prislėgti ir pikti?“ – teigiama, sakė princas Harry.

Vida Press nuotr./Princas Harry
Vida Press nuotr./Princas Harry

Baimė, kad Meghan populiarumu aplenks karalienę

Vyresnieji rūmų darbuotojai, kuriuos princesė Diana vadino „vyrais pilkais kostiumais“, norėjo, kad Sasekso hercogų populiarumo augimas būtų pristabdytas, mat buvo baiminamasi, kad pora užtemdys kitus šeimos narius.

Knygoje taip pat minima, kad santykiams tarp rūmų darbuotojų ir Sasekso hercogų vis prastėjant, didėjo nepasitikėjimą Meghan Markle ir princui Harry keliančių asmenų skaičius, mat į viešumą būdavo nutekinamos įvairios istorijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Populiariausi karališkosios šeimos nariai: Harry reputacija smarkiai krito, karalienė – vis dar lyderė

Atsiskirti nuo karališkosios šeimos pasiūlė Harry

Vos tik pasirodė žinia, kad Sasekso hercogai ketina atsiskirti nuo karališkosios šeimos, daugelis dėl šio žingsnio kaltino Meghan Markle ir tarp jos bei kitų narių atsiradusią įtampą. Tačiau knygoje autoriai teigia, kad dar gerokai prieš prie šeimos prisijungiant buvusiai aktorei, problemų atsirado tarp princų Williamo ir Harry, ir kad pastarasis jau buvo pradėjęs vykdyti pirmuosius link to vedusius reikalavimus.

Kiek tik galėjo, Harry vengė viešumos ir labai troško gyvenimo be žiniasklaidos ir fotografų apsupties.

„Meghan paprasčiausiai padrąsino jį imtis pokyčių. Iš esmės Harry norėjo pasitraukti“, – autoriams pasakojo artimas porai šaltinis.

Dėl jautrumo menkintas Harry

Teigiama, neva Sasekso hercogas jautėsi nesaugomas savo šeimos ir manė, jog rūmų yra menkinamas dėl savo „jautrios ir atviros“ asmenybės.

Iš pradžių pora monarchijoje bandė rasti „laimingą vietą“ ir tikrai nenorėjo imtis drastiško atsiskyrimo. Tačiau bėgant savaitėms jie suprato niekaip nebesugrįšiantys prie to, kas buvo anksčiau.

Didžiausias ginčas kilo dėl pinigų

Sasekso hercogams derinant atsiskyrimo nuo šeimos detales, daugiausiai nesutarimų kėlė klausimai dėl pinigų. Viena rūmų darbuotoja juokavo, kad Meghan Markle šeimos finansais pasirūpinti ketina pristatydama grožio produktų liniją.

Pora sakė atsisakysianti Anglijos karalienės Elizabeth II paramos, tačiau tai padaryti nebuvo lengva. Atsiskyrus Sasekso hercogams vis dar nebuvo tiksliai žinoma, kaip save išlaikys šeima.

TAIP PAT SKAITYKITE: Princui George'ui – 7-eri: paviešinti nauji ūgtelėjusio būsimo sosto paveldėtojo portretai

Išplatintos princesės Beatrice slaptų vestuvių nuotraukos: nuotakos suknelė – su ypatinga reikšme

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką