Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susituokė Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagaliau įvyko laukiamiausios Holivudo vestuvės: po devynerių draugystės metų Angelina Jolie (39 m.) ir Bradas Pittas (50 m.) tapo vyru ir žmona.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pora susituokė praėjusį šeštadienį Prancūzijoje, tai naujienų agentūrai „The Associated Press“ patvirtino jų atstovas spaudai.

Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė nuosavame dvare „Chateau Miraval“ Provanse – čia valdas pora įsigijo 2008-aisiais. „Chateau Miraval“ valdose yra pagrindinis namas su 35 miegamaisiais, vynuogynas, kuriame aktoriai gamina nuosavą vyną, bei senovinė koplyčia, kurioje jie ir susituokė.

AOP nuotr./Angelinos Jolie ir Brado Pitto dvaras „Chateau Miraval“ Provanse
AOP nuotr./Angelinos Jolie ir Brado Pitto dvaras „Chateau Miraval“ Provanse

Vestuvėse dalyvavo artimiausi aktorių giminaičiai bei draugai. Visiems šešiems aktorių vaikams vestuvėse buvo patikėti svarbūs vaidmenys: vyriausi sūnūs Maddoxas (13 m.) ir Paxas (10 m.) palydėjo mamą link altoriaus, dukros Zahara (9 m.) ir Vivienne (6 m.) buvo gėlių mergaitės, o sūnus Knoxas (6 m.) bei duktė Shiloh (8 m.) atnešė žiedus.

Ketvirtadienį Bradas Pittas tankų muziejuje Didžiojoje Britanijoje reklamavo naujausią savo filmą „Fury“, o ant jo kairės rankos puikavosi subtilus vestuvinis žiedas.

AOP nuotr./Bradas Pittas su vestuviniu žiedu
AOP nuotr./Bradas Pittas šiandien nufotografuotas su vestuviniu žiedu

Angelina Jolie ir Bradas Pittas kartu yra nuo 2005-ųjų.

Angelinai Jolie tai trečioji santuoka (1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu), o Bradui Pittui – antroji (2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston). Pora susižadėjo 2012-aisiais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2012 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2012 m.)

Filmavimo aikštelėje užgimusi meilė ir šeši vaikai

Bradas Pittas ir Angelina Jolie susipažino 2004-ųjų pavasarį, kai pradėjo filmuotis juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Tuo metu Bradas Pittas dar buvo susituokęs su Jennifer Aniston, bet 2005-ųjų pradžioje pora paskelbė apie skyrybas.

Netrukus į dienos šviesą išlindo Brado Pitto romanas su Angelina Jolie ir jai buvo prilipdyta šeimos ardytojos etiketė. Tačiau praėjus keleriems metams ir viskam aprimus aktorė prisipažino, kad tada tikrai neturėjo ketinimų suvilioti savo kolegą – jiedu tiesiog įsimylėjo vienas kitą.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas su dukra Shiloh
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas su dukra Shiloh

„Tada aš nedaug težinojau apie Brado asmeninį gyvenimą, – žurnalui „Vogue“ yra sakiusi Angelina Jolie. – Bet manau, kad mes buvome žmonės, kurie tuo metu santykių ieškojo mažiausiai. Aš tikrai jų neieškojau. Tačiau Bradas man buvo didžiulė staigmena – aš iš spaudos buvau susidariusi visai kitokį įspūdį apie jį. Po kelių mėnesių filmavimo pagavau save galvojant: Dieve, kaip nekantrauju eiti į darbą! Tik filmavimo pabaigoje supratome, kad tai, kas yra tarp mūsų, gali reikšti kai ką daugiau nei leidome sau galvoti.“

Angelina Jolie tikino, kad nuo tada, kai baigė filmuotis filme, iki 2005-ųjų sausio, kai Bradas Pittas pranešė apie skyrybas su Jennifer Aniston, jie buvo tik „labai labai geri draugai“. Aktorė sakė, kad tuo metu jie tiesiog leido labai daug laiko kartu, daug bendravo ir nuoširdžiai išsikalbėdavo vienas kitam – tada jie suprato, kad iš gyvenimo nori tų pačių dalykų. Jų ateitis jiems aiški tapo Angelinos Jolie įsūnio Maddoxo dėka – berniukas mamos draugą pavadino tėčiu.

 
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais (iš kairės) Paxu, Zahara, Knoxu, Shiloh ir Maddoxu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais (iš kairės) Paxu, Zahara, Knoxu, Shiloh ir Maddoxu

Tuo metu, kai spauda mirgėjo nuo pranešimų apie Brado Pitto ir Jennifer Aniston skyrybas, Angelina Jolie įsivaikino pusės metų mergaitę Zaharą iš Etiopijos. Angelina Jolie ir Bradas Pittas savo santykių nekomentavo iki pat 2006-ųjų sausio, kada pranešė, jog Angelina Jolie laukiasi kūdikio – gegužę pasaulį išvydo Shiloh. Tais pačiais metais Bradas Pittas tapo oficialiu Maddoxo ir Zaharos įtėviu.

2007-ųjų kovą pora įsivaikino vietnamietį berniuką Paxą, o 2008-ųjų liepą jų šeima dar labiau pagausėjo – Angelina Jolie Nicoje pagimdė dvynius Knoxą ir Vivienne.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką