Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 08:30

K.Kardashian ir T.Bakeris vėl susituokė, tik šįsyk Italijoje: „Ilgai ir laimingai“

Džiugią šventę išgyvena garsi pora. Sekmadienį susituokė Kourtney Kardashian (43) ir reperis Travisas Bakeris (46). Jų šventė įvyko Italijoje, artimų žmonių rate.
Kourtney Kardashian ir Travisas Bakeris
Kourtney Kardashian ir Travisas Bakeris / Socialinių tinklų nuotr.

Sekmadienį jaunavedžiai Kourtney Kardashian ir Travisas Bakeris susituokė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“ Portofine, Italijoje, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Netrukus po to, kai ištarė lemtingąjį „taip“, K.Kardashian pasidalijo vestuvių ceremonijos kadrais.

„Ilgai ir laimingai“, – po nuotraukomis rašė žvaigždė.

Vienoje iš nuotraukų Kourtney Kardashian, vilkinti „Dolce&Gabbana“ vestuvinę mini suknelę ir įspūdingo ilgio nuometą, prie altoriaus bučiuoja savo naująjį vyrą, kuris netrukus po to paskelbė tą pačią nuotrauką.

O kitame kadre matoma, kaip Kris Jenner, kuri vedė dukrą prie altoriaus, bei kiti susirinkę svečiai stebi, kaip pora keičiasi įžadais.

Prieš itališkas vestuves 43 metų K.Kardashian ir 46 metų T.Barkeris buvo pastebėti valtyje, kur prieš didžiąją dieną ilsėjosi saulėje.

Penktadienį jie taip pat surengė „gražią“ sutikimo vakarienę restorane „Ristorante Puny“, kur svečiai valgė rankų darbo makaronus ir jūros ešerius, teigė šaltinis portalui „People“.

Likus kelioms akimirkoms iki atvykimo į Italiją, K.Kardashian teisėtai ištekėjo už T.Barkerio Santa Barbaroje, Kalifornijoje, dalyvaujant keliems artimiems draugams ir šeimos nariams, įskaitant jaunikio tėvą Randy Barkerį ir nuotakos močiutę Mary Jo „MJ“ Campbell.

„Jie pirmiausia turėjo teisiškai susituokti prieš savo didžiąsias itališkas vestuves, kurios įvyks labai greitai“, – portalui „People“ teigė šaltinis. „Visos detalės jau suderintos ir visa šeima, įskaitant visus vaikus, labai džiaugiasi“.

Barkeris ir Kardashian anksčiau „Instagram“ tinkle pasidalijo keliomis nuotraukomis iš savo vestuvių Santa Barbaroje.

Neseniai pasirodžiusiame „Kardashianų“ epizode K.Kardashian ir T.Barkeris mėgavosi šeimynine vakariene su savo vaikais, o realybės šou žvaigždė išreiškė savo laimę dėl jų mišrios šeimos.

Kardashian su buvusiuoju vyru Scottu Disicku dalijasi sūnumis dvylikamečiu Masonu ir septynmečiu Reignu bei devynmete dukra Penelope. Barkeris su buvusia žmona Shanna Moakler dalijasi 18 metų sūnumi Landonu ir 16 metų dukra Alabama.

„Kuo daugiau vaikų, tuo linksmiau. Tai daugiau žmonių, kuriuos gali mylėti“, – yra sakius Kortney Kardashian. „Aš esu labai artima su Traviso vaikais, myliu juos ir tai yra gražus dalykas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką