Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 5d. 18:07

T.Joneso širdgėla praėjus 5 metams po žmonos mirties: svarstė, ar padarė viską, kad ją išsaugotų

Tomas Jonesas su žmona Melinda
Vida Press ir Teodoro Biliūno nuotr. / Tomas Jonesas su žmona Melinda

Britų dainininkas Tomas Jonesas (80) iki šiol jaučia skausmą dėl žmonos Melindos Rose Woodward mirties. Kartu praleisti 59 metai, kupini ir meilės, ir iššūkių, nutrūko dėl pralaimėtos kovos su plaučių vėžiu. Dabar dainininkas svarsto, ar tuo laiku padarė viską, kad žmoną išsaugotų, rašoma Express.co.uk.

Praėjus 5 metams po žmonos mirties, seras Tomas Jonesas prabilo apie jaučiamą sielvartą ir kaltę. Dainininkas paaiškino, kad dėl Melindos netekties jis išgyveno „prasčiausią savo gyvenimo dalį“. Todėl jam kilo klausimas, ar padarė pakankamai, kad galėtų ją išgelbėti.

„Prieš penkerius metus netekti Lindos buvo prasčiausia mano gyvenimo dalis. Nuoširdžiai nemaniau, kad tai išgyvensiu. Aš turėjau kreiptis į terapeutą, nes galvojau, ar padariau pakankamai, ar ji išslydo, man nesuprantant, kas vyksta. Tačiau terapeutė atsakė, kad ji sirgo plaučių vėžiu, ir aš nieko negalėjau padaryti“, – kalbėjo T.Jonesas.

Dainininkas sako nuolat jaučiantis šalia esančią Lindą, o ypatingai scenoje. „The Guardian“ jis atviravo, kad „kiekvieną kartą, kai žengiu į sceną, Linda yra su manimi“.

Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda 1967 metais
Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda 1967 metais

T.Jonesas prisiminė ir jos paskutinis žodžius.

„Negalvok, kad aš mirštu. Galvok, kad aš juokiuosi“, – savo žmonos paskutinius žodžius pakartojo dainininkas.

Iškart po moters mirties jis išgyveno itin sunkias dienas – stengdamasis išlipti iš lovos, nežinojo, ar apskritai pavyks tai padaryti.

„Buvo dienų, kai jaučiau, kad negaliu atsikelti iš lovos“, – prisipažino jis.

Vienas iš paskutiniųjų Melindos norų buvo, kad dainininkas grįžtų į Angliją ir vėl susisiektų su savo šeima. Velse gimęs Tomas pasinaudojo šiuo patarimu ir palikęs savo 7,65 mln. eurų dvarą Los Andžele, persikėlė gyventi į butą Londone. Tai norėjo padaryti ir pati jo žmona, tačiau dėl baimės skristi taip ir neišvyko.

Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda Rose Woodward (2014 m.)
Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda Rose Woodward (2014 m.)

„Aš turėjau išeiti iš namų, kuriuos turėjome kartu, ir bandyti pradėti iš naujo. Ji liepė man grįžti į Didžiąją Britaniją, kur yra mano šeima“, – pridūrė jis „The Telegraph“.

15min primena, kad Melinda Rose Woodward, kurią artimieji vadindavo tiesiog Linda, už bendraamžio Tomo Joneso ištekėjusi buvo net 59-erius metus: jiedu susipažino būdami vos 12-os metų, o susituokė sulaukę 16-os.

„Ji man pati svarbiausia gyvenime, – apie savo žmoną yra sakęs Tomas Jonesas. – Neįtikėtina moteris. Linda yra mano gyvenimo meilė ir aš ją vis dar myliu, nors ji nebeatrodo taip, kaip anksčiau. Aš irgi nebeatrodau taip, kaip seniau, bet stengiuosi kiek galiu“.​

Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda ir jųdviejų sūnumi Marku (10 m.) 1967 metais
Vida Press nuotr./Tomas Jonesas su žmona Melinda ir jųdviejų sūnumi Marku (10 m.) 1967 metais

Britų muzikos legenda Tomas Jonesas su vienintele savo žmona susilaukė vieno vaiko – sūnaus Marko Woodwardo (59 m.), kuris dabar dirba savo tėvo vadybininku ir rūpinasi jo karjera.

Tiesa, Tomas Jonesas ne kartą buvo neištikimas savo žmonai, tačiau jų santuoka nesubyrėjo net tada, kai po vieno romano buvęs modelis Katherine Berkery pastojo ir pagimdė nesantuokinį jo sūnų Jonathaną Berkery (29 m.). Dainininkas niekada nepripažino savo sūnaus, net kai DNR testas patvirtino, kad jis – tikrai jo vaikas. Jiedu nebendrauja iki šiol.

Komentarai
Temos: 5 Meilė Šeima Žmona Jausmai
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką