Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 14:44

„The Prodigy“ neapleidžia nelaimės: praėjus mėnesiui po lyderio mirties – dar viena netektis

Con ir Keithas Flintas
„The Prodigy“ asmeninio albumo nuotr. / Con ir Keithas Flintas

Kovo pradžioje legendinės elektroninės muzikos grupės „The Prodigy“ gerbėjus šokiravo skaudi žinia apie jos lyderio Keitho Flinto pasitraukimą iš gyvenimo. Tačiau panašu, kad grupę ir toliau persekioja mirtys – praėjus vos mėnesiui nuo K.Flinto savižudybės negyvas rastas jų bičiulis ir apsaugos darbuotojas Conas, lydėjęs grupę koncertuose.

Ši grupei „The Prodigy“ itin liūdna naujiena buvo išplatinta jos oficialiuose puslapiuose socialiniuose tinkluose. Juose publikuotas tekstas, kuriuo pagerbiamas anapilin iškeliavusio „Supermenu“ vadinto Cono apsaugininko atminimas.

„Ilsėkis ramybėje, Conai. Tu visada mus palaikei ir rūpinaisi visus šiuos metus, išgelbėjai iš daugybės probleminių situacijų turų metu, buvai tikrai puikus žmogus. Tiesą sakant, tu buvai Supermenas – žmonės, kurie tave pažinojo, supras, ką turime omeny.

Be viso to, tu buvai didžiausias ir ištikimiausias draugas mums visiems. Mes iš tiesų tavęs ilgėsimės ir niekada nepamiršime, brolau. Siunčiame savo meilę Jayne ir tavo šeimai. „The Prodigy“ vaikinai“, – rašoma grupės puslapyje.

Grupės puslapyje taip pat pasidalinta nuotraukomis, kuriose užfiksuotas Conas ir kovo mėnesį šį pasaulį taip pat palikęs grupės lyderis Keithas Flintas. Vienoje iš jų Conas rankomis prilaiko K.Flintą link jį supančių gerbėjų.

Tiesa, kol kas nežinoma, kiek Conui buvo metų, skelbia portalas dailymail.co.uk. Vis dar neaiškios ir jo mirties aplinkybės.

Po šia žinia pasipylė „The Prodigy“ gerbėjų komentarai. Jie išreiškė nuoširdžią užuojautą grupei bei Cono šeimai ir neslėpė, kad netektis juos taip pat sukrėtė.

15min primena, kad ikoniškosios britų grupės „The Prodigy“, muzikos padanges užkariavusios dešimtajame dešimtmetyje su hitu „Firestarter“, lyderis ir siela Keithas Flintas mirė kovo 4-ąją.

Į muzikanto namus Danmou mieste Esekso grafystėje buvo iškviesta policija dėl „susirūpinimo jo gerove“.

Vietos greitosios pagalbos tarnyba pranešė, kad ekipažas buvo iškviestas radus Flintą be sąmonės, tačiau atskubėję medikai jam jau niekuo padėti nebegalėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: „The Prodigy“ lyderis į paskutinę kelionę išlydėtas su trenksmu: tūkstančių gerbėjų ašaras keitė dainos

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė „The Prodigy“ lyderis Keithas Flintas: legendinės grupės lyderis nusižudė

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:34
05:58
03:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką