Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 31d. 10:03

Tomo Cruise'o įsūnis ves „scientologijos princesę“: Nicole Kidman šventėje nepageidaujama

Tomas Cruise'as ir Nicole Kidman (1999 m.)
Vida Press nuotr. / Tomas Cruise'as ir Nicole Kidman (1999 m.)

Holivudo superžvaigždės Tomo Cruise'o (56 m.) įsūnis Connoras rengiasi vestuvėms su mįslinga mergina, tituluojama „scientologijos princese“: Tačiau vestuvėse jaunikio įmotė Nicole Kidman (51 m.) nėra pageidaujama – ją kviesti uždraudė buvęs aktorės vyras.

24-erių Connoras Cruise'as išpažįsta scientologų tikėjimą kaip ir jo garsusis įtėvis, ir būtent dėl šios religijos visiškai nutrūko vaikino santykiai su įmote Nicole Kidman.

Vaikinas greitu metu turėtų vesti savo sužadėtinę Silvią – italę, kuri su šeima persikėlė gyventi į Floridą ir taip pat priklauso scientologijos bažnyčiai. Šioji mergina net vadinama „scientologijos princese“ ir pranešama, kad būsima marčia Tomas Cruise'as yra be galo patenkintas.

Tačiau vestuvių puotoje jaunikio įmotė Nicole Kidman nėra pageidaujama – ją kviesti esą uždraudė Tomas Cruise'as, mat puikiai žino, kaip jos nemėgsta visa scientologijos bažnyčia.

Už viso to stovi Tomas, o tai, ko nori jis, prilygsta įstatymui

„Už viso to stovi Tomas, o tai, ko nori jis, prilygsta įstatymui, – portalui „Radar Online“ pasakojo vienas šaltinis. – Tomas paskambino Connorui ir šis jam pakluso. Pirma, Tomas niekada net nesvarstytų kviesti Nicole į Connoro vestuves, nes žino, jog bažnyčia jos nepageidauja, ir antra – jis net nenorėtų, kad ji ten būtų.“

Na o Connoras savo ruožtu „garbina žemę, kuria vaikšto jo tėvas“, tad nė nedrįstų jam nepaklusti.

Vida Press nuotr./Nicole Kidman ir ir Tomas Cruise'as (1998 m.)
Vida Press nuotr./Nicole Kidman ir ir Tomas Cruise'as (1998 m.)

Kad Nicole Kidman santykiai su įvaikiais Connoru ir Isabella – komplikuoti, niekam ne paslaptis. Aktorė vengia viešai kalbėti apie juos, tačiau po 2001-aisiais įvykusių skyrybų su Tomu Cruise'u abiejų vaikų globos teisės atiteko jam. Ji nedalyvavo ir prieš keletą metų vykusiose Isabellos vestuvėse.

Vida Press nuotr./Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as su įvaikiais Isabella ir Connoru (1996 m.)
Vida Press nuotr./Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as su įvaikiais Isabella ir Connoru (1996 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką