Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 10d. 06:22

Tragiškai žuvo kantri muzikos atlikėjo Grangerio Smitho sūnus: berniuko organus paaukos donorystei

Grangerio Smitho šeima
„Instagram“ nuotr. / Grangerio Smitho šeima

JAV kantri muzikos žvaigždė Grangeris Smithas (40) socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė jautrią žinutę apie tragišką 3 metų sūnaus Rivero mirtį. Kaip praneša portalas „People“, atlikėjo atstovas spaudai patvirtino berniuko žūtį, teigdamas, jog jis nuskendo namuose.

Garsus JAV kantri muzikantas G.Smithas savo nepakeliamu skausmu dalijosi socialiniame tinkle „Instagram“. Atlikėjas paskelbė jautrią žinutę, atskleidusią košmarą, kurį šiuo metu dėl tragiško įvykio patiria šeima. „Nepaisant visų daktarų pastangų, jo nebuvo įmanoma atgaivinti“, – savo nuoskaudomis dalijosi „Instagram“ paskyroje.

„Amber (mano žmona) ir aš nusprendėme paskutinį kartą atsisveikinti ir paaukoti jo organus, kad kitiems vaikams būtų suteiktas antras šansas gyvenime“, – apie kilnų tikslą rašė atlikėjas.

Įraše dainininkas dalinasi neviltimi ir skausmo persmelktomis valandomis po skaudžios berniuko mirties, kuri jį ištiko, kai prigėrė baseine. Vienintelis dalykas, kuris šeimą guodžia, tai žinojimas, jog berniukas dabar su „Dangiškuoju Tėvu“.

„Rivas buvo ypatingas. Visi, kas jį sutiko, tai žinojo iš karto. Džiaugsmo, kurį jis teikė mūsų gyvenimams, neįmanoma apsakyti, jo šviesa bus amžinai mūsų širdyse“, – prisiminimais apie berniuką dalijosi G.Smithas.

„Jei dar yra žodžių, kuriuos būtų galima pasakyti, tai aš jų nerandu šiuo momentu. Mylėkite tuos, kurie jums artimi. Mums dar niekada nebuvo sunkesnio momento už šį“, – apie tragišką įvykį kalbėjo dainininkas.

G.Smitho žmona Amber taip pat pasidalijo širdį veriančiu įrašu „Instagram“ paskyroje, kurioje rašė, kad niekas negali paruošti mamų tokioms naujienoms.

Pora nepamiršo padėkoti gydytojams už pastangas, seselėms ir visam personalui, kuris bandė išgelbėti berniuko gyvybę. Tėvai prašė užuojautą reikšti ne gėlėmis ar dovanomis, bet pagalba kitoms šeimoms, kurioms labiau jos reikia. G.Smithas ir Amber ragina kuo daugiau žmonių tapti donorais.

Pora augina dar du vaikus – septynerių dukrą London ir penkerių sūnų Lincolną.

„Instagram“ nuotr./Grangeris Smithas su šeima
„Instagram“ nuotr./Grangeris Smithas su šeima

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Video

01:19
01:17
05:26

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką